Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dni Białej Podlaskiej: Latał kto mógł i umiał

Utworzony przez kaka, 22 czerwca 2009 r. o 06:07
Nie z powodu niskiego pułapu chmur tylko niskiego poziomu organizacyjnego, jak amatorzy się biorą do robienia imprezy. Jestem rodowitym bialczaninem i powiem tak, wszystkie imprezy które są tutaj "organizowane" są pod psem. "Włodarze" tego miasta nie ściemniajcie i ludzi nie kołujcie, już dawno było pewne że "Żelazny" do Białej nie przyleci. Nie potraficie nic konkretnego dla miasta załatwić. Tym dwupłatowcem myśleliście że urobicie ludzi, śmieszne, szkoda, nie będę dalej pisać bo zadużo powiem na ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanko do p.Czapskiego za co ja miałem płacić wchodząc na lotnisko, jak mówi Ferdek, facet nie kompromisuj się !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale "Oszołomki"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj a jakiś ty nieoszołomek, co chcesz od ludzi, każdy ma prawo się wypowiedzieć co czuje, ja też jestem krytycznie ustawiony do wszelkich "imprez" robionych w Białej, bo fakktycznie poziom - zero.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZKODA ,ZE W TAKIM MIEŚCIE JAK BIAŁA TAKA TANDETA JEST NAWET W TAKIE ŚWIETO JAK DNI BIAŁEJ RAZ W ROKU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do organizatorów: badzcie tak mili i nie urzadzajcie za rok ponownie imprezy z cyklu "Dni B.P." Pokazcie już na "Pozegnanie wakacji", że vox populi jest wam ważny i potrzebny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale "Oszołomki"
Proszę nie zwracać uwagi na komentarze tego osobnika i DAĆ MU IGNORA to znaczy nie komentować , traktować wypowiedzi jako "szum informacyjny".Jest to osobnik uzależniony od internetu o niskiej samoocenie , dlatego też pragnący zaistnieć dzięki obrażaniu innych. Osobnik o niskiej inteligencji nadużywający słów : oszołom oraz frustrat które to słowo jest mu raczej obce. O niskiej inteligencji świadczy także częstość używania emotikonów . Prawdopodobnie ma problemy z bezsennością (pisanie "komentarzy" o godzinie 5 rano) oraz z erekcją co pogłębia jego niską samoocenę.Powtarzam dać osobnikowi IGNORA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psychiatra napisał:
Prawdopodobnie ma problemy z bezsennością ... oraz z erekcją ...
Psychiatra ! Skąd taki wniosek ? Sądzę że zupełnie nieuzasadniony. Nie śpi po nocach ? I co ? wali ko... przepraszam... wacka ? To znaczy że z erekcją problemów nie ma ! A może ma ? Sam już nie wiem. Psychiatra, jak jest ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wacek napisał:
Psychiatra ! Skąd taki wniosek ? Sądzę że zupełnie nieuzasadniony. Nie śpi po nocach ? I co ? wali ko... przepraszam... wacka ? To znaczy że z erekcją problemów nie ma ! A może ma ? Sam już nie wiem. Psychiatra, jak jest ?
Ma ma problem bo walenie ko.... przepraszam.. wacka to nie jest to samo co normalny stosunek a poza tym może jeszcze oślepnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie konkursowe : KTO SIĘ DZIś BAWI W WOD-KAN-ie??? Nagroda: niespodzianka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...