Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Do mieszkańców Międzyrzeca Podlaskiego!

Utworzony przez Gość, 6 stycznia 2010 r. o 12:37
Co myślicie o reklamie na telebimach? Widziałem ostatnio takie telebimy w Białej Podlaskiej, a nawet w Łukowie. Mi osobiście się podoba. Fajnie by było gdyby i w naszym mieście ktoś umieścił taką reklamę. Co o tym myślicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście uważam, że to byłby ciekawy pomysł. Jednak taki telebim musiałby być umieszczony gdzieś w centrum miasta a nie wiem czy u nas jest takie miejsce? Ponadto koszt takiego telebimu pewnie jest wysoki i nie wiem czy by się ktoś podjął takiej inwestycji w naszym mieście Ale zawsze to coś innego niż poobdzierane plakaty na słupach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale co w naszym mieście było by wyświetlane na takich spotach ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale co w naszym mieście było by wyświetlane na takich spotach ??
Teksty z forum. Są pytania i są odpowiedzi, czasami ciekawe komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to co? Wszelkiego rodzaju spoty reklamowe ( myślę, że chętnych by nie brakowało) i komunikaty UM itp. Pomysł super, tylko ciekawe czy ktoś kiedyś go zrealizuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po 1 te bannery LED sa nieludzko drogie po 2. ogloszenia na nich sa STRASZNIE drogie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś się orientuje ile w przybliżeniu kosztuje taki ledowy ekran? Jakie są koszta związane z utrzymaniem ekranu? Myślę, że cena ogłoszenia jest adekwatna do atrakcyjności tej formy reklamy, z pewnością każdy zwróciłby uwagę na takie kolorowe spoty, a chętnych nawet w naszym mieście z pewnością by nie brakowało. Tylko gdzie go "wepchnąć", z tym pewnie byłby problem w Mc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lucek napisał:
Czy ktoś się orientuje ile w przybliżeniu kosztuje taki ledowy ekran? Jakie są koszta związane z utrzymaniem ekranu? Myślę, że cena ogłoszenia jest adekwatna do atrakcyjności tej formy reklamy, z pewnością każdy zwróciłby uwagę na takie kolorowe spoty, a chętnych nawet w naszym mieście z pewnością by nie brakowało. Tylko gdzie go "wepchnąć", z tym pewnie byłby problem w Mc
Zapewniam ze brakowaloby chętnych, bo kto by sie mial reklamowac?:> Wójcik i pączki ?:> przeciez ludzie i tak bez reklamy kupia;) Jedymi chetnymi byli by Proboszczowie;p wyswietlali by rozkład mszy ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KABARECIK: najlepszą reklamą Ziemi Międzyrzeckiej jest nasz Pan Marszałek: http://www.tvn24.pl/2300442,28378,0,0,1,wideo.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zapewniam ze brakowaloby chętnych, bo kto by sie mial reklamowac?:> Wójcik i pączki ?:> przeciez ludzie i tak bez reklamy kupia;) Jedymi chetnymi byli by Proboszczowie;p wyswietlali by rozkład mszy ;]
Jak to kto chciałby -- w roku wyborczym?.... W lewym górnym rogu - sejmowy śledczy. W prawym " " - międzyrzecki wizjoner. pośrodku - minister rezygnator/podobno honorowo/ obok niego - Tadeusz literato-historyk. niżej na środku - minister kajdankowy promotor międzyrzecczyzny. dolna część - pretorianie z bezradnych miejskich. Resztę przeznaczyć na bieżące wydarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...