Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Dobra zmiana" w edukacji: bialski ZNP przeciwny reformie. Prezydent jest za

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 listopada 2016 r. o 12:34 Powrót do artykułu
Stare prącie w nowym froncie. Ja jestem przeciwny dzialaniom ZNP. To pozostalość po tamtym systemie, czyli świete krowy. Nie pasują warunki zawarte w reformie do łopaty nikt nikogo nie trzyma. Doskonale pamętam jak towarzysze z ZNP wyli, kiedy organizowano gimnazja. Opamiętajcie się wreszcie szKODniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNP w 1999 głodowo strajkował PRZECIW tworzeniu gimnazjów. Teraz są przeciw reformie gimnazjów? Czy oni zostali zwykłymi hipokrytami? Czy chodzi raczej o tworzenie oporu do nieuniknionych i koniecznych zmian?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety panie pracujące na kasie, często w bardzo trudnych warunkach, nie mogą strajkować. Doceńcie to drodzy ZNPowcy w jakim celu tworzycie ten irracjonalny bunt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Pelaś Pelaś Ty bajerancie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNP to beton pokomunistyczny,a ten przewodniczący Broniarz czy jakoś tak,zachowuje się identycznie jak prezes TK Rzepliński.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do biedronki na kasę łobuzerio . Do szkoły przyjdą młodzi, tańsi i zdecydowanie lepsi od was. Sama poszukuję pracy jestem z wykształcenia nauczycielem. Wezmę każdą pracę i na każdych warunkach w szkole i nie będę marudzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem za likwidacją Karty Nauczyciela. Kto jest za?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beton to jest Kaczyński razem z tymi kapturami pisowskimi gnomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywalić szkodników ze wszystkich związków - za którymi kryją się największe miernoty w tym zawodzie , z panią prezes na czele !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problemem prawdziwym są starzy, przyspawani do krzeseł nauczyciele, którzy uwikłani są w politykę i mimo przysługującego im prawa nie odchodzą na emeryturę, tylko tkwią w szkołach odbierając chleb młodym, lepiej wykształconym nauczycielom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniał wół jak cielęciem był , gimnazja to wylęgania łobuzów 1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem to młodzi nauczyciele którzy nie radzą sobie z młodzieżą a potem ludzie narzekają na gimnazjalistów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem za likwidacją "Karty nauczyciela". Ludzie pracują w systemie zmianowym, mają tzw. nocki i nie mają przywilei jak nauczyciele, dodatków mieszkaniowych , urlopów po 2 miesiące itp. Ktoś napisał ,że nauczyciele, którzy mają prawa do emerytury powinni odejść - jestem za tym. Chociażby w Łomazach, dyrektorka, wice, pani od rosyjskiego ..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciw likwidacji gimnazjum jest większość nauczycieli nie tylko z ZNP...ale kogo to obchodzi? Oczywiście za są nauczyciele samodzielnych podstawówek i szkół średnich w trosce o swój byt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...