Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Domowy Szpital już otwarty. "Jest to bardzo ważna inwestycja dla regionu"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 kwietnia 2017 o 20:23 Powrót do artykułu
Gratuluję Panu Dariuszowi Oleńskiemu wspaniałego zarządzania ekonomicznego szpitalem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pięknie, szpital oddany! poświęcony, przyszły wolne dni, pacjentkę onkologiczną którą przywiozło pogotowie po podaniu środków przeciwbólowy (bardzo silnych) odsyła się do domu, bo stan stabilny, za kilka godziny bóle powrócą... szkoda słów
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pokropek jak nalezy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jedna jaskółka wiosny nie czyni - dopiero jak takich placówek biskup wyświęci tyle co wyświęca się kościołów to będzie to powód do zadowolenia. Miałem możliwość doświadczenia na własnej skórze jak wygląda dzisiaj wsparcie opieki paliatywnej nawet jak się mieszka w centrum tak dużego miasta jakim jest Lublin. ( na marginesie - ja jestem katolikiem jeżeli ktoś ma wątpliwość co do przytyku biskupowi)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Super pomysł takiej inwestycji! Niech Lublin na czele z Żukiem też pomyśli o takim domowym szpitalu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak będzie zarządzany i jak będzie funkcjonował , to zweryfikuje czas.Już na wstepie mam obawy co do tej punktacji , czy ona czasami nie będzie wypadkową zasobności portfela?Obym się mylił,ale wątpliwości trzeba mieć. Mam z Białej mało sympatyczne doświadczenie i to właśnie ze szpitala wojewódzkiego tak bardzo wychwalanego przez władzę i prasę . Otóż po operacji zaćmy/w Lublinie na ul.Chmielnej/ miałem się zgłosić na badanie kontrolne,a to można było zrobić przy każdym szpitalu na podstawie karty informacyjnej.Będąc czasowo w Białej zwróciłem się o pomoc do przychodni okulistycznej przy szpitalu.Tam zażądano abym przywiózł skierowanie ze szpitala,który ten zabieg wykonał.Paranoja.Jeżeli mam pojechać po skierowanie ,to lepiej bedzie jak mi tam skontrolują.Tak w Białej pacjentów się załatwia w sposób formalny.Oby tak nie było i w tym nowym.???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
WAŻNE! cyt "Pacjenci przebywają w Domowym Szpitalu bezpłatnie. - Jest to finansowane w ramach kontraktu z NFZ, a także z programu Ministerstwa Zdrowia" bardzo ważne, praktyka pokaże.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pomysł świetny, proszę i stać nas na coś więcej nie tylko na zaściankowość.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pan Dyrektor O. ma dużo za kołnierzem, ostatnio bardzo gorliwie się modlił w naszym kościele !!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lepiej że się modlił, niż miałby się podlić.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A co uważasz że tylko ten idzie się modlić co ma coś za uszami??? "Jakieś skrzywienie jaźni masz i po to jest właśnie Domowy Szpital" ha, ha
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Uważam, że pomysł jest bardzo dobry. nikt z patyka domu nie buduje, dajmy im czas na dotarcie się. Ważne, że chcą taki pomysł wprowadzić w życie, bo to oznacza, że widzą problem i chcą go rozwiązać. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wielkie gratulacje panie dyrektorze O. zwłaszcza że pan bardzo dobrze na tym zarabia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: