Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Donica spadła na sześciolatka. Dziecko zmarło

Utworzony przez 7x64, 25 maja 2012 r. o 11:18
straszna tragedia (*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero jak stanie się tragedia ludzie zaczynają myśleć. A wystarczyło dobrze przymocować pień i nie doszłoby do tego strasznego wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIestety bezmózgów nie brakuje.No ale co tam z bezpieczeństwem,ważne żeby ładnie i "pomysłowo" było na podwórku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuje rodzicom. Swoją drogą w Polsce tylko można spotkać takie chore pomysły na dekoracje w okół domów. Ale nic się nie poradzi. Współczucia i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wszystko przez baby, postawi sobie takie gowno w ogrodzie i ze niby to fajnie wyglada! fajnie to wyglada estetyczna trawa bez chwastow i pare krzewow ! i ogrod jest pieekny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRAGEDIA!!! Sama mam córkę w tym wieku.Wiem jak głupie pomysły mają dzieci!!! Nie najeżdżajcie na rodzinę, wypadki się zdarzają.W artykule jest napisane że dzieci przebywały na posesji sąsiadów. Być może Ci Państwo nie mieli małych dzieci i nie było potrzeby mocniejszego przymocowania.. WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY DZIECKA [*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to kur*a ponastawiają w ogrodach pieńków,donic,korzeni drzew,różnego rodzaju posążków, i innego tandetnego kiczowatego gówna i myślą,że są modni i na topie.Jeba*i futuryści z brudem za paznokciami.Jeszcze nasr*jcie do słoika i postawcie na piedestale przy bramie obok posążka lwa.Przez takie właśnie głupoty i brak wyobraźni u dorosłych idiotów niewinne dziecko straciło życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skalniaków się zachciało starej pruchwie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast ujadać sprawdź czy Twoja matka, teściowa, siostra lub ciotka nie dowiesza kolejnej doniczki z pelargoniami na balkonie w swoim mieszkaniu w bloku-oberwać takim czymś to dopiero doświadczenie. Nie mam nic przeciw kwiatkom-ale w doniczkach po WEWNĘTRZNEJ stronie barierki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
Nie mam nic przeciw kwiatkom-ale w doniczkach po WEWNĘTRZNEJ stronie barierki.
Ale po wewnętrznej to tak trochę bez sensu wygląda. Mam osiatkowany balkon i z tego powodu miałam przez jeden sezon skrzynki po wewnętrznej. Beznadziejnie to wyglądało i teraz wszystko co rośnie, rośnie na podłodze balkonu, zwisają tylko kwiatki, jak im się zechce tak rosnąć. Tyle, że w przeciwieństwie do reszty posiadaczy kwiatków na balkonie, mnie nie zależy, żeby wszyscy podziwiali moją hodowlę, wystarczy, że ja ją widzę. Szczególnie, że hoduję głównie zioła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abi napisał:
Ale po wewnętrznej to tak trochę bez sensu wygląda. Mam osiatkowany balkon i z tego powodu miałam przez jeden sezon skrzynki po wewnętrznej. Beznadziejnie to wyglądało i teraz wszystko co rośnie, rośnie na podłodze balkonu, zwisają tylko kwiatki, jak im się zechce tak rosnąć. Tyle, że w przeciwieństwie do reszty posiadaczy kwiatków na balkonie, mnie nie zależy, żeby wszyscy podziwiali moją hodowlę, wystarczy, że ja ją widzę. Szczególnie, że hoduję głównie zioła
Nikogo nie obchodzi twój ogródek na balkonie. To co się stało powinno dać do myślenia ludziom którzy nie zabezpieczają odpowiednio róznego rodzaju konstrukcji mogacych wyrządzić szkody lub narazić na niebezpieczeństwo. Z pewnością nie było w tym celowego działania ale też zabrakło zdrowego rozsądku przy projektowaniu tej "ozdoby". Zresztą taka cięzka donica mogła również wyrządzić krzywdę dorosłemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszna tragedia wynikająca z braku wyobraźni i ogromnego pecha. Współczuję ogromnie rodzinie a także sąsiadom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim trzeba być kretynem aby przyciągnąć sobie korzeń na podwórko i pier****nąć go przed domem Tak postępuje tylko człowiek z upośledzeniem umysłowym..A jeszcze większym deb***em trzeba być aby na tym korzeniu umieszczać jakieś donice.Czy te barany co tam mieszkają mają w głowie rozum czy sieczkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z Piszczaca napisał:
Jakim trzeba być kretynem aby przyciągnąć sobie korzeń na podwórko i pier****nąć go przed domem Tak postępuje tylko człowiek z upośledzeniem umysłowym..A jeszcze większym deb***em trzeba być aby na tym korzeniu umieszczać jakieś donice.Czy te barany co tam mieszkają mają w głowie rozum czy sieczkę?
Masz rację... ludzie bez wyobraźni ale matka też lepiej mogła pilnować dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stawost napisał:
Masz rację... ludzie bez wyobraźni ale matka też lepiej mogła pilnować dziecka.
Dziecko biegające po podwórku raczej ciężko upilnować a przecież żaden rodzic nie chodzi krok w krok za swoją pociechą wiedząc, ze jest w miarę bezpieczna na zamkniętym terenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z Piszczaca napisał:
Jakim trzeba być kretynem aby przyciągnąć sobie korzeń na podwórko i pier****nąć go przed domem Tak postępuje tylko człowiek z upośledzeniem umysłowym..A jeszcze większym deb***em trzeba być aby na tym korzeniu umieszczać jakieś donice.Czy te barany co tam mieszkają mają w głowie rozum czy sieczkę?
Co to za bełwan ten właściciel tej posesji na której doszło do tragedii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vinston napisał:
Bo to kur*a ponastawiają w ogrodach pieńków,donic,korzeni drzew,różnego rodzaju posążków, i innego tandetnego kiczowatego gówna i myślą,że są modni i na topie.Jeba*i futuryści z brudem za paznokciami.Jeszcze nasr*jcie do słoika i postawcie na piedestale przy bramie obok posążka lwa.Przez takie właśnie głupoty i brak wyobraźni u dorosłych idiotów niewinne dziecko straciło życie.
Czyli co twoim zdaniem nikt nie może nic postawić czy powiesić bo a nuż jakis bachor sie potknie lub zadrapie. Najlepiej wszedzie styropian wyłożyc. Wiadomo jak sie dzieciaki bawią to jest tornado a wiec nie czepiaj sie ludzi ze sobie postawil doniczke, a jak znam zycie to sama z siebie nie spadła pewnie wynik głupiej zabawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kim trzeba być żeby dziecko nazwać bachorem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba postawić zarzuty nieumyślnego spowodowania śmierci tej osobie,która wkopała ten korzeń i postawiła na nim ten beton z kwiatami.Jak najbardziej powinni tą osobę zamknąć.Dość już kretynów chodzi po tym świecie wolno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...