Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dorohusk: W transporcie szkła przemycane papierosy warte 1,2 mln zł

Utworzony przez jan88, 13 listopada 2011 r. o 13:27
zastanawia mnie jedno czy przypadki przemytu należą do rzadkości ? Czy nie? Jeżeli podejść do sprawy od strony ewentualnego ekstremalnie wysokiego zarobku to należałoby powiedzieć iż przemyt nie jest zjawiskiem incydentalnym a raczej powinien być powszechny. Jeżeli dodamy do tego że nasze granice są zewnętrznymi granicami UE po przekroczeniu których ma się dostęp do rynku bogatych konsumentów szacowanym na 500 mln osób to tym bardziej jest trudno zrozumieć dlaczego przypadków wykrywania przemytu jest tak mało. są dwa scenariusze pierwszy mówi mamy tak dobrze strzeżone granice że przemytnicy odpuścili sobie (wg mnie to jakiś żart) bądź druga ewentualność w postaci łapówek wręczanych pogranicznikom ( w to wierzę) zatem to z czym mamy do czynienia jest wg mnie niczym innym jak niby dowodem na to że służby pracują dobrze wręczonym pogranicznikom przez zorganizowane grupy przestępcze (czytaj pogranicznicy + przestępcy). wyżej napisany post stanowi refleksje własną użytkownika jan88 i nie może być traktowany jako obiektywny, pozbawiony emocjonalnych pierwiastków, fakt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli masz takie refleksje i spostrzeżenia, to zgłoś się do najbliższej komendy policji i złóż zeznania, ewentualnie od razu do prokuratora, a jeśli nie masz tego zamiaru robić nie pisz głupot, bo sądy wszystkie sprawy dotychczasowe odrzucają przez takich pacanów jak ty bo nie pamięta ale na pewno tak było. FRAJER
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...