Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dożynki w Kwasówce

Utworzony przez mieszkaniec gminy Drelów, 30 sierpnia 2009 r. o 20:15
Impreza sama w sobie super, ale.... czy nie ma już innych zespołów w okolicy i czy na inny zespół niż Fortex organizatorów nie stać? Przypuszczam, że organizacja i zespół Fortex to jedna szajka czyli rączka rączkę myje. Bo przecież jak nie w Drelowie to w Milanowie (dzięki Bogu, że w tym roku tam nie grali), a teraz okupują Kwasówkę. Krótko mówiąc KWAS jak zawsze. Zero szacunku dla ludzkich uszu i oczu. Czy Fortex nie przegląda się w lustrze (tu: uwaga do jednej z solistek). Możliwie się ich słucha i ogląda dopiero po kilku szybkich browcach. Organizację i zespół proponuję wywieźć na taczkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dożynki w Gminie jak zawsze udane. A co do zespołu hm... pewne sprawy można by przemilczeć ale nie to że np. tacy gwiazdorzy a graja z plejbeku, leci piosenka i głos a solistka stoi i w niebo patrzy nie spiewając, czyli ściemnia (jak zawsze) - dodam, że za nasze pieniądze i to nie małe. Ale czego tu się spodziewać od ludzi, którzy zrobią wszystko za kase. Na trzeźwo się przy nich nie da bawić. Dlatego na każdym festynie na, którym oni grają bawią się tylko ci co mają powyżej 2,5 promila.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacwaniaczony rodzinny zespół. Reszta ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubię jak się konkurecja wykrusza i Kaśkę z Fortexu, a ten jej głos - poprostu ciary mam jak słuszę. A Aga jest podobno naga tak śpiewał Toples.
Ostatnio edytowany 26 października 2009 r. o 10:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj ten zespół to mogłby pocwiczyć wokal moze by akurat to coś dało? kto wie. moim zdaniem to już zadużo jest tego Fortexu a tym bardziej ze jest to zespół nijaki,nie reprezentuje soba wysokiego poziomu ale to tez zależy od gustu!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie z powyzszymi wypowiedziami. Ciaganie na kazda gminna impreze Fortexu to przegiecie. Czyzby juz tak sie wprosili do Gminy Drelow ze sie ich z tad nie pozbedziemy? mozesz szanowni organizatorzy postraliby sie o jakas ciekawa formacje...a nie jakis tani badziew. No chyba ze juz ich na to nawet nie stac... ale to raczej jest malo prawdopodobne za duzo pieniedzy dostaja na takie imprezy Zal nam tych ktorzy to organizuja. I szkoda tych ktorzy musza ich sluchac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś tutaj nie umie poradzić sobie z zazdrością. Taką konkuręcje jak wy trzeba wygryzac, a dla fortexu dobze to wychodzi! ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tu ma problemy z ortografią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I kto tu pisze o zazdrości? Chyba ten o kim tu mowa. Żal d... ściska, że kariera pomału dobiega końca. Krótko mówiąc prawda w oczy kole, bo ludzie mówią co myślą. Z tego co widze to konkurencja jest jaka jest, a dużo jej jest, ale pośmiewiska chociaż z siebie nie robi. Ale też mamy gusta i guściki. Jednemu się podoba a większości nie i może dlatego, że przesyt. A jak stare powiedzenie mówi: co za dużo to nie zdrowo. Dla F...... dobrze w tym momencie wychodzi wygryzanie ale siebie samych. Jeśli się własą rodzinę z interesu wygryza to niedługo mogą być bez zębów i dr. Łask........ nic tu im nie pomoże, bo to będzie zgryz sumienia. Ale cóż narazie pozostaje: obserwować i kibicować. Pozdrawiam zakompleksiony skład zespołu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam ten zespół od kilku lat,niestety nic dobrego onich nie można powiedzieć za pare groszy to rodziny by sie wyparli.Sa to osoby pozbawione wychowania i brak im kultury osobistej,kłamią jak najęci aby zrobić w koło siebie troche zamieszania ale nie za dobrze im to wychodzi.Nie jestem konkurencja i nie pisze z zazdrości poprostu na tyle co znam tych ludzi to takie zdanie sobie wyrobiłem Tragedia nie zespół i te ich prowadzenie na weselach tandeta zawsze to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na Dożynkach w Kwasówce. Chciałem się przyjżeć bliżej temu zespołowi, zobaczyć i posłuchać. Dodam, że szukałem zespołu na wesele. Zanim się tam znalazłem usłyszałem od nich dużo fajnych słów o nich samych oczywiście. Ale to co zobaczyłem to mnie przeraziło. Już na samym początku podczas mszy wokalistka szwędała się po scenie gdzie był zrobiony ołtarz. To nie tylko rozpraszało mnie ale też innych. Później sama zabawa w ich wykonaniu to porażka. Jakieś okrzyki jakby na rodeo byli. Repertuar pożal się Boże, dla starych dziadków. Cena za wesele jaką usłyszałem (2800zł) nie jest adekwatna do tego co ten zespół sobą reprezentuje. Nikogo nie obchodzi to, że wydają płytę, bo co to ma wspólnego z graniem na weselu. Mi osobiście się nie podobało i nie polecam angażowania tego zespołu do jakiejkolwiek imprezy. A najbardziej podobał mi się występ dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci ludzie są nie normalni chca 2800zł.za wesele?tragedia,za taki poziom jaki Oni sobą reprezentują to dałabym im 800zł.i to z ciężkim sercem.Ten zespół odwala tandete na weselach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie grali w tamtym roku za 2600 zł. Miało być w 100% świetnie, a było w około 40% i to naciągane 40%. Znajomemu robili w tym roku fotki na weselu - masakra. Ludzie albo bez głowy albo rozmazane foty. I za co tyle biorą? Chyba za naiwność ludzką. A poza tym co wspólnego ma zespół z firankami. To obciach dawać komuś taką wizytówkę. Rozumiem, że reklama ale po co to na wszystkich stołach rozkładać. Chyba po to żeby się z nich śmieli. Przydałby im się dobry wizażysta, stylista, choreograf i psychiatra. Żal mi kasy wyrzuconej w błoto. Za połowe tej kwoty też bym znalazł zespół i to pewnie bardziej odpowiedzialny i mało pijący. Nie zdziwiłbym się gdyby za 100 zł więcej odmówili komuś wesele pomimo wcześniej podpisanej umowy, bo ktoś da więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uff dobrze że trafiłem tu na forum bo już ich miałem brac na wesele, a zalezy mi na dobry zespole a po tym co tu przeczytałem to nie polece nikomu tego zespołu, ludzie przestrzegajcie innych przed tą kapelą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprostu kwas w Kwasówce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co?! oni biora 2600 za wesele?! w zyciu bym tyle nie zaplacila za taki zespol. to smiech na sali! i to ich wywyzszanie sie. ok, rozumiem, gdy ktos cos soba reprezentuje, ale oni niekoniecznie maja się czym poszczycic. ale swoja droga, to troche na wlasne zyczenie, bo poszla fama, ze sa tacy swietni, niezastapioeni, kazdy chce miec fortex, to teraz macie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fortex to jeden z gorszych zepsolow jakie keidykolwiek slyszalem. Oni mają zespoł Filmowanie, zdjęcia i firanki czy przy takiej rozpietosci prac mozna robic cos dobrze!!! "FOtografow" i kamerzyste maja z tzw łapanki czyli robi ten kto da rade uniesc aparat!!! ja na szczescie ich nie wzialem na swoje wesele w tym roku i mialem super fotki i super film od osob ktore tylko tym sie zajmuja i takich polecam szukac a nie kombajnistow. ONI sa żenujaćy nie polecam, przeciez to widac ze wokal maja nagrany!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja w tamtym tygodniu byłam na weselu i zajebiscie sie wybawilismy ludzie juz nie maja sie czego czepic, bez kitu:) zazdrosc, zazdrosc, i jeszcze raz zazdrosc:) Wam latwo d*** obrobic bo sami siedzicie na tylkach i nic nie robicie, i zal wam wszystkim d*** sciska, ze innym ludziom sie tak powodzi! A kto Wam broni otwierac swoj interes?? Wiec do roboty! Ja osobiscie ten zespol lubie i na moim weselu na pewno gral bedzie! Ludzie, nie patrzcie na wypisywane tu rzeczy bo najlepiej być z nimi na weselu a nie czytac takie bzdury niewiadomo od kogo. Pozdrawiam wszystkich zazdrosnikow i rodzine Fortexow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie piszę z zazdrości, bo nie ma czego im zazdrościć. Takiego chłamu, chamstwa i obłudy nie znajdziecie nigdzie w żadnym zespole. Dodam, że grali u mnie na weselu. Dużo mnie to kosztowało kasy i nerwów. Doliczyli mi dodatkowo za dojazd do sali pod Międzyrzecem (dojazd to ok.6 km). Z tego co widzę to nietylko ja miałem z nimi przeboje. Pewnie ostatni wpis sami napisali żeby się wybielić. Po co ludziom kit wciskać. Wiem, że znajomemu odmówili grania na weselu bo mieli innego klienta pomimo tego, że była już umowa wstępna. Pewnie wyrwali więcej kasy. Więc pytanie do wszystkich ich zwolenników: Czy tak się traktuje ludzi, którzy płacą duże pieniądze za zespół? Nikt tu nikomu pupy nie obrabia tylko pisze jak jest i przestrzega przed nimi innych, a z tego co czytam to wynika, że jest to grono ludzi którzy ich znają. Jak ktoś chce się wybawić na weselu to i przy magnetofonie się wybawi. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek jak sie napije to przy wszystkim sie wybawi ale trzeba miec troche kultury i obycia a nie ludzi w konia robnioc w dzisiejszych czasach oni nie powinni istniec glupi ci ktorzy ich biora A faktycznie widzialem ich weselne fotki i video to po prostu porazka!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...