Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

dożynki w Tłuśćcu

Utworzony przez Gość, 27 sierpnia 2009 r. o 19:03
beznadziejne teksty !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
beznadziejne teksty !!!
A SŁYSZAŁEŚ JAKIE PADAŁY ZE SCENY NA DOŻYNKACH? . KICHA TOTALNA KICHA. A SŁYSZAŁEŚ JAK NIBY TO ŚPIEWAŁ OSKARŻONY WÓJT PRZEPITYM BARANIM GŁOSEM ? JEŚLI NIE TO ŻAŁUJ .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykoszą wójta? Krzysztof Katka 2009-07-23 Prokuratura sprawdza, czy szef PSL na Pomorzu Krzysztof Trawicki wykorzystuje gminnych pracowników do porządkowania swojej posesji. O podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez wójta Zblewa Krzysztofa Trawickiego (prezesa PSL na Pomorzu) zawiadomił śledczych Tadeusz Pepliński ze stowarzyszenia "Bezprawiu i korupcji STOP". Pepliński twierdzi, że 8 maja 2009 r. czterech pracowników zatrudnionych przez gminę do prac interwencyjnych montowało reklamę sklepu zoologicznego i usług weterynaryjnych państwa Trawickich. - Mam zdjęcia, jak pracują na rusztowaniu, i świadków - mówi Pepliński. - Sprawa druga: 30 czerwca na posesji wójta dwóch pracowników w godzinach pracy kosiło trawę. Przywiózł ich tam samochód gminy, kosiarka też była samorządowa. Wszystko sfotografowałem i nagrałem na dyktafon. Prokuratura Rejonowa w Starogardzie Gdańskim zakończyła już postępowanie sprawdzające i wszczęła śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień przez wójta gminy Zblewo z art. 231, par. 1 "funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3". - Nie budziło naszych wątpliwości, że osoby wykonujące prace interwencyjne w gminie pracowały na rzecz wójta - mówi Jarosław Kembłowski, prokurator rejonowy w Starogardzie Gdańskim. - Na razie nie możemy jednak wykluczyć, że wójt mógł zatrudnić te osoby po godzinach, czy załatwić to w jakiś inny sposób. Wątpliwości rozstrzygniemy w śledztwie. - Nie byłoby żadnych wątpliwości, ale jak zawezwałem policję ze Zblewa do tych koszących, to nie mieli ochoty na interwencję, gdy tylko dowiedzieli się, że chodzi o wójta - dodaje Pepliński. Kembłowski: - Aby uniknąć zarzutu stronniczości, teraz sprawą zajmuje się policja w Starogardzie. Krzysztof Trawicki zaprzecza zarzutom Peplińskiego. - Ten pan nie jest dla mnie wiarygodny. Żadni pracownicy interwencyjni nic u mnie nie robili - zapewnia wójt. - Na temat reklamy nic nie wiem, bo to przecież nie jest mój sklep i gabinet weterynaryjny. W oświadczeniu majątkowym wójta czytamy jednak, że sklep i gabinet należą do żony wójta, a on pomaga w prowadzeniu interesu. Trawiccy mają też wspólnotę majątkową. - Ale to nie znaczy, że muszę wiedzieć o wszystkim, co ma związek ze sklepem. Reklamę chyba zamontowała firma, która mi ją wykonała - wyjaśnia Trawicki. - Podobnie jest z koszeniem trawy - nie wiem o tym, byłem wtedy na urlopie i nie mam pojęcia, co się działo na mojej posesji. Przed miesiącem sąd skazał czterech urzędników starostwa kościerskiego za nieprawidłowości przy zatrudnianiu osób przy pracach interwencyjnych. Oficjalnie zajmowali się remontem urzędu, a zdaniem sądu pracowali na posesji starosty Wiesława Baryły i dla zastępcy Grzegorza Cyrzana, zaś skarbnikowi powiatu Jerzemu G. remontowali kuchnię. Czwarty skazany to Jacek K., szef wydziału organizacyjnego. Oskarżeni dostali grzywny oraz trzy i czteroletnie zakazy zajmowania stanowisk związanych z odpowiedzialnością materialną. Straciliby już pracę w starostwie, ale uratowało ich złożenie apelacji. Źródło: Gazeta Wyborcza Trójmiasto http://miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612...sza_wojta_.html to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! - NA NICH NIGDY NIE GŁOSUJ to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! - NA NICH NIGDY NIE GŁOSUJ to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! - NA NICH NIGDY NIE GŁOSUJ to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! - NA NICH NIGDY NIE GŁOSUJ to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! - NA NICH NIGDY NIE GŁOSUJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Miłego dnia,donosiciele
do tego dołącza KATOLICKIE RADIO PODLASIA czyli narzędzie kłamstwa w najczystszej postaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~about_criminals~ napisał:
do tego dołącza KATOLICKIE RADIO PODLASIA czyli narzędzie kłamstwa w najczystszej postaci
a w nim oskarżony Roman M.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ćwoki się tu wypowiadają !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
WSZYSTKIE TE ZIELONE MATOŁKI, TO TYLKO KASĘ POTRAFIĄ BRAĆ ZA NIC! CWANIACY I NIEUDACZNICY! RĘKA SPRAWIEDLIWOŚCI WAS DOSIĘGNIE - JUŻ NIEDŁUGO!
Nie w tym stuleciu ćwoku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KONICZYNKA napisał:
Nie w tym stuleciu ćwoku
w tej gminie dyrektorzy są z łapanki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani Dyrektor, a może tak papieroska ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektorzy musieli zmienić pracę Nie chcę mieć niepokornych dyrektorów – oświadczył wójt gminy Międzyrzec Podlaski Roman Michaluk i przeniósł dwie byłe dyrektor – ze szkół w Tłuśćcu i Tuliłowie – do innych placówek. Czemu byłe? Bo skończyła się kadencja. A żeby zablokować im możliwość ponownego ubiegania się o dotychczasowe stanowiska, wójt nie ogłosił konkursów, tylko na 10 miesięcy powołał nowych szefów szkół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedługo kończy się kadencja wójta może by tak..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
niedługo kończy się kadencja wójta może by tak..
niepodpisane pismo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...