Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drelów: bunt strażaków ochotników

Utworzony przez maniek, 11 sierpnia 2008 r. o 04:54
Gość napisał:
par. 64 ust. 1 pkt 6 STATUTU. Jednostka OSP Drelów jest w strukturze Krajowego Systemu Ratowniczo - Gaśniczego. Dlaczego Państwowa Straż Pożarna milczy w tej dziwnej sytuacji? Wszystko dlatego, że z OSP zrobiono przyboczną straż PSL. To w wielu przypadkach tak się musi kończyc. Strażacy noście raczej tylko legitymacje strażackie i ewentualnie legitymacje otrzymanych odznaczeń, a te partyjne zostawcie w domu. Życzę dobrych decyzji!!!!!!
PSP MILCZY BO NIE CHCE SIE MIESZAC W OCZYWISTE SPRAWY PO PIERWSZE KIEROWCA NIE JEST CZLONKIEM ZADNEGO OSP I NIGDY NIE BYL PO DRUGIE MA PRAO JAZDY KAT C BO MIAL STARA I NIM JEZDZIL ALE TO ZA MALO ABY JEZDZIC WOZEM GBAM +LUDZIE PO TRZECIE NAWET NIE PROBOWAL SIE DO JAKIEJKOWIEK JEDNOSTKI ZAPISAC BO OLEWAL STRAZ PO CZWARTE DALEJ OLEWA STRAZAKOW BO NAWET NIE PRZYSZEDL NA DWA [slownie dwa]alarmy bojowe ktore byly od JEGO zatrudnienia pewnie ASTRE dla PANA wojta musial WYSZLIFOWAC na SWOIM podworeczku moge wymieniac dalej jak ktos bedzie chetny to prosze odpisac na tym forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Winni się tylko tłumaczą a kto na tym forum się tłumaczy wszyscy wiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty nie wiesz co piszesz : Bo jak na swoim festynie się bawiłeś razem z SZabaciukiem rok temu to ON woził nas cały dzień oczywiście samochodem strażackim na dożynki bo przecież w straży jest 8 kierowców a nikt nie mógł jechać bo przecież był wyjazd alarmowy na festyn FILIPIUK FEST który trzeba było obstawić i nikomu to nie przeszkadzało i jeszcze wiele innych razy ale po to pamiętać straż to jest państwo w państwie robią co chcą . Zespół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koledzy, Koleżanki, Druhowie! Jesteście jednym z zastępów generała Waldka, przyjaciela marszałka Franka. Nie przystoi by w mateczniku Witosa z Podlasia ludzie z najbliższego otoczenia, sprawdzona awangarda w walce, była tak nikczemnie wystawiana na szwank opinii publicznej. Straż (OSP) zawsze stała murem za PSL, jak było widać, jest to sprawdzony i niezawodny elektorat ,,ludowy". Niemniej powinniście wiedzieć, że strażaków zawsze było więcej niż stanowisk w gminie. Teraz nie podoba się wam wójt, sekretarz i inni. Wszysto za sprawą ambicji tych, którym marzy się wodzostwo, a to jest zrozumiałe bo Franek nie jest wieczny. To, że jest mniej widoczny, nie znaczy, że wkrótce abdykuje i odda tron swemu następcy w zamian za zasługi lokalne. Teraz są inne czasy i inne kryteria użyteczności przy doborze kadr w PSL. Obecni posłowie poza Frankiem, to ludzie z wyższym wykształceniem. Tak, że chęć szczera i matura to niewielki kapitalik, chyba, że ktoś jest w czepku urodzony, posiada wielką kasiorę i dobre stosunki z mafią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBSERWATOR napisał:
PSP MILCZY BO NIE CHCE SIE MIESZAC W OCZYWISTE SPRAWY PO PIERWSZE KIEROWCA NIE JEST CZLONKIEM ZADNEGO OSP I NIGDY NIE BYL PO DRUGIE MA PRAO JAZDY KAT C BO MIAL STARA I NIM JEZDZIL ALE TO ZA MALO ABY JEZDZIC WOZEM GBAM +LUDZIE PO TRZECIE NAWET NIE PROBOWAL SIE DO JAKIEJKOWIEK JEDNOSTKI ZAPISAC BO OLEWAL STRAZ PO CZWARTE DALEJ OLEWA STRAZAKOW BO NAWET NIE PRZYSZEDL NA DWA [slownie dwa]alarmy bojowe ktore byly od JEGO zatrudnienia pewnie ASTRE dla PANA wojta musial WYSZLIFOWAC na SWOIM podworeczku moge wymieniac dalej jak ktos bedzie chetny to prosze odpisac na tym forum
OK wiec proszę o odpowiedzi: -Jak miał zajść skoro, ktoś pisał ze nie może nikt wchodzić do strażnicy oprócz osób ze środowiska zarządu OSP Drelów. Miał zajść i warować przed drzwiami bo może szanowny zarząd OSP go wpuści, albo wyjdzie i ktoś i się spyta co tu robi? Chyba tylko głupi pcha się w gniazdo os, nieprawdaż? -Czy to Prawda ze zarząd OSP Drelów wymienił zamki w strażnicy na własną rękę i nie przekazał kluczy nawet dla Komendanta OSP Gminy Drelów? -Kto jeździ na akcje samochodem strażackim na akcje skoro Pan Szabaciuk z chwilą kiedy przeszedł na emeryturę nie posiada upoważnienia do prowadzenia samochodów uprzywilejowanych strażackich? (chyba ze wójt zdążył już kogoś upoważnić bądź przedłużył upoważnienie prezesowi wtedy będzie wszystko jasne). A ktoś jeździ skoro strażacy deklarują gotowość bojową? -jakie inne doświadczenie jako kierowca ma Pan Szabaciuk od Stara strażackiego? Czy przypadkiem tak jak chodzą informacje po wsi nie zrobił prawa jazdy kat C pracując w gminie jako kierowca? -Wyjaśnij proszę czy kierowca wioząc ludzi (strażaków) na akcję musi zaraz tą akcją dowodzić (nawiązuję tu do wypowiedzi kogoś kto wspomniał ze nie ma doświadczenia w dowodzeniu podczas akcji) czy wystarczy ze sprawnie porusza się samochodem i sprawnie i szybko dowiezie strażaków na akcję? -analogicznie rzecz biorąc czy kierowca karetki pogotowia musi być lekarzem medycyny? -z informacji jakie krążą ten nowo zatrudniony kierowca nie tylko jeździł swoim starem, ale już parę ładnych lat pracował w zawodzie kierowcy, czy to tylko pogłoski wprowadzające w błąd mieszkańców? - a może piszesz dogi OBSERWATORZE tylko informacje wygodne dla siebie? czy piszesz informacje obiektywne? -jakie twoim zdaniem są to oczywiste sprawy na które milczy PSP? -czyż nie lepiej jak pan kierowca szlifuje samochód "dla wójta" na swoim podwóreczku, niż jeździ z tym do myjni samochodowej i gmina ponosiłaby dodatkowe koszty? -czy ty drogi OBSERWATORZE swojego samochodu nie szlifujesz, żeby się przyjemniej jeździło, a może masz tam syf od nowości? A tak właściwie to szczerze współczuję dla nowego kierowcy. Przecież ten człowiek nic nie jest winien - dostał propozycję pracy, przyjął i co. (Byłby głupcem jakby jej nie przyjął.) Teraz powinien się zwolnić bo zarząd OSP nie wpuści go do strażnicy. Bo nie chce osób z poza straży. Czyby było coś do ukrycia w tej straży? A może ten człowiek to pospolity przestępca, który trwoni majątek - może jest pijakiem co sprzedaje co pod rękę wpadnie żeby mieć na alkohol i wysprzeda sprzęt z OSP? Czyż ten kierowca nie był radnym, który wygrał w wyborach - skoro ludzie go wybrali to jednak ma zaufanie wśród mieszkańców. Tego nawet Pan wójt nie mógł przewidzieć, że straż zaprosi sobie redkatora z gazety zeby przy pomocy prasy dochodzić swojego. Czyli zatrudnienia człowieka ze swojego otoczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drelowianin napisał:
OK wiec proszę o odpowiedzi: -Jak miał zajść skoro, ktoś pisał ze nie może nikt wchodzić do strażnicy oprócz osób ze środowiska zarządu OSP Drelów. Miał zajść i warować przed drzwiami bo może szanowny zarząd OSP go wpuści, albo wyjdzie i ktoś i się spyta co tu robi? Chyba tylko głupi pcha się w gniazdo os, nieprawdaż? -Czy to Prawda ze zarząd OSP Drelów wymienił zamki w strażnicy na własną rękę i nie przekazał kluczy nawet dla Komendanta OSP Gminy Drelów? -Kto jeździ na akcje samochodem strażackim na akcje skoro Pan Szabaciuk z chwilą kiedy przeszedł na emeryturę nie posiada upoważnienia do prowadzenia samochodów uprzywilejowanych strażackich? (chyba ze wójt zdążył już kogoś upoważnić bądź przedłużył upoważnienie prezesowi wtedy będzie wszystko jasne). A ktoś jeździ skoro strażacy deklarują gotowość bojową? -jakie inne doświadczenie jako kierowca ma Pan Szabaciuk od Stara strażackiego? Czy przypadkiem tak jak chodzą informacje po wsi nie zrobił prawa jazdy kat C pracując w gminie jako kierowca? -Wyjaśnij proszę czy kierowca wioząc ludzi (strażaków) na akcję musi zaraz tą akcją dowodzić (nawiązuję tu do wypowiedzi kogoś kto wspomniał ze nie ma doświadczenia w dowodzeniu podczas akcji) czy wystarczy ze sprawnie porusza się samochodem i sprawnie i szybko dowiezie strażaków na akcję? -analogicznie rzecz biorąc czy kierowca karetki pogotowia musi być lekarzem medycyny? -z informacji jakie krążą ten nowo zatrudniony kierowca nie tylko jeździł swoim starem, ale już parę ładnych lat pracował w zawodzie kierowcy, czy to tylko pogłoski wprowadzające w błąd mieszkańców? - a może piszesz dogi OBSERWATORZE tylko informacje wygodne dla siebie? czy piszesz informacje obiektywne? -jakie twoim zdaniem są to oczywiste sprawy na które milczy PSP? -czyż nie lepiej jak pan kierowca szlifuje samochód "dla wójta" na swoim podwóreczku, niż jeździ z tym do myjni samochodowej i gmina ponosiłaby dodatkowe koszty? -czy ty drogi OBSERWATORZE swojego samochodu nie szlifujesz, żeby się przyjemniej jeździło, a może masz tam syf od nowości? A tak właściwie to szczerze współczuję dla nowego kierowcy. Przecież ten człowiek nic nie jest winien - dostał propozycję pracy, przyjął i co. (Byłby głupcem jakby jej nie przyjął.) Teraz powinien się zwolnić bo zarząd OSP nie wpuści go do strażnicy. Bo nie chce osób z poza straży. Czyby było coś do ukrycia w tej straży? A może ten człowiek to pospolity przestępca, który trwoni majątek - może jest pijakiem co sprzedaje co pod rękę wpadnie żeby mieć na alkohol i wysprzeda sprzęt z OSP? Czyż ten kierowca nie był radnym, który wygrał w wyborach - skoro ludzie go wybrali to jednak ma zaufanie wśród mieszkańców. Tego nawet Pan wójt nie mógł przewidzieć, że straż zaprosi sobie redkatora z gazety zeby przy pomocy prasy dochodzić swojego. Czyli zatrudnienia człowieka ze swojego otoczenia.
Brawo!!! Też chętnie poczytam odpowiedzi na te pytania... Tylko obiektywnie proszę tak jak było wspomniane. Zobaczymy czy ten co się tłumaczy faktycznie zna prawdę, czy tylko pomawia ludzi. Myślę że więcej osób też to zainteresuje. heh istne kpiny odejść na emeryturę i dalej pracować jednocześnie bo mi się nie podoba mój następca. Niewiele osób może sobie pozwolić na taki luksus. Tylko mafia tak jak to wspomniał mój przedmówca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBSERWATOR napisał:
czytam te wasze wpisy i mysle sobie jacyscie wy wszyscy wyszkoleni a zacznijmy od poczetku Szanowny PAN WOJT 9lat konczyl studia i skonczyl ale nie wiem za ile swin PAN sekretarz po technikum zaocznym bez matury ADAS Bachonko ledwo technikum budowlane skonczyl a teraz wielki MGR po studiach zaocznych za kase co nawet moj pies by skonczyl Pan MUSIEJUK BEZ OKA wielki zawodowy kierowca ktory dzieci wozi chociaz sam powinienen siedziec z TYLU TAKZE PANOWIE I PANIE ZOBACZCIE KTO WYPISUJE BZDURY O WYKSZTALCENIU I O DAZENIU DO WLADZY ZYCZE OPAMIETANIA I PISANIA PRAWDY A NIE BZDUR TO SA FAKTY ZEBRANE OD KOLEGOW I KOLEZANEK W/W NIKOGO OBRAZAC NIE ZAMIERZAM ALE PRAWDA JEST OKRUTNA
Ręce opadają czytając kompetencje włodarzy gminy Drelów-menedżerów pobierających godziwe wynagrodzenia z podatków społeczeństwa.To wybitnie jednostki!Zdolnym studentem Musiał być Szanowny Pan Wójt, skoro tyle czasu potrzebował na ten szczebel edukacji.Chciałbym zobaczyć miny wykładowców kiedy zjawiał się na kolejnej poprawce:)Dla Pana sekretarza proponowałbym maturę nową rozszerzoną, gdyby zdał miał by satysfakcje że jest najlepszym pracownikiem na tym stanowisku spośród sekretarzy sąsiednich gmin:)A studia Pana Bahonko musiały być rzeczywiście proste skoro miał problemy w technikum budowlanym:)Gonimy Cywilizacyjnie Europe!Mądrzy ludzie, miłośnicy lokalnej kultury, tradycji ,patrioci nie pozwolą nam zostać w tyle. Budujemy drogi, wodociągi, 50 procent gminy ma już kanalizacje, firmy lokują inwestycje a młodzi ludzie zostają w gminie bo po co im wyjeżdżać do Lublina czy Warszawy skoro jest tak dobrze na miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez chcialabym znac odpowiedzi na te pytania. a ten pan OBSERWATOR moze sie podpisywac z imienia i nazwiska bo i tak wszyscy wiedza kim jest. a dlaczego??? Bo w zasadzie to tylko jedna osoba broni straży i nie chce nowego kierowcy jak i w rzeczywistosci tak i w komentarzach. zreszta,ten kto przeczyta uwaznie komentarz tego kto podpisal sie jako "zespół" nawet zeby i nie wiedzial o kogo chodzi to sie domysli. to wcale nie jest takie trudne.... Jak mowi przyslowie - "kto mieczem wojuje od miecza ginie" - chcieliscie naglosnienia sprawy??? NO TO JA TERAZ MACIE!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak,naglosnienie sprawy jest tylko nie potrzebne. wszystko pewnie zostanie tak jak i bylo a zobaczcie w jakim swietle gmina bedzie stala... a wiadomo nie od dzis ze wszyscy zawsze pamietaja to co zle a nie to co dobre. ludzie,dajcie juz spokój z tymi komentarzami. badzcie rozsadni....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zespół napisał:
Ty nie wiesz co piszesz : Bo jak na swoim festynie się bawiłeś razem z SZabaciukiem rok temu to ON woził nas cały dzień oczywiście samochodem strażackim na dożynki bo przecież w straży jest 8 kierowców a nikt nie mógł jechać bo przecież był wyjazd alarmowy na festyn FILIPIUK FEST który trzeba było obstawić i nikomu to nie przeszkadzało i jeszcze wiele innych razy ale po to pamiętać straż to jest państwo w państwie robią co chcą . Zespół
Jeśli dobrze pamiętam to ten Festyn obstawiała ochrona Straż włączała się do innych zadań i to dzięki strażakom udało się wówczas na tym festynie zebrać jak dobrze pamiętam około 20 litrów krwi i tym samym udało się uratować komuś życie a jeśli nie wiesz to życia człowieka jest wartością największą . Tak więc bez złośliwości proszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Brawo!!! Też chętnie poczytam odpowiedzi na te pytania... Tylko obiektywnie proszę tak jak było wspomniane. Zobaczymy czy ten co się tłumaczy faktycznie zna prawdę, czy tylko pomawia ludzi. Myślę że więcej osób też to zainteresuje. heh istne kpiny odejść na emeryturę i dalej pracować jednocześnie bo mi się nie podoba mój następca. Niewiele osób może sobie pozwolić na taki luksus. Tylko mafia tak jak to wspomniał mój przedmówca.
Drogi internauto używając określeń mafia do druhów strażaków muszę powiedzieć że jest to bardzo nieuczciwe z twojej strony, ja w straży zawodowej przepracowałem 21 lat, śmierć nie raz zaglądała mi w oczy, ja wiem dobrze na czym polega praca strażak, a szczególnie praca ochotnika. Myślę kolego z całym szacunkiem ale nie masz pojęcia o pracy strażaków ochotników. Ja obserwując całą sytuację uważam że Pan Wójt zdrowo namieszał zatrudniając tego kierowcę bez uzgodnień z druhami z OSP Drelów. Zresztą są przepisy które te kwestię regulują, gdzie wyraźnie jest napisane że kierowca w OSP winien być członkiem tej jednostki, jak rozumiem ten nowo zatrudniony Pan nie jest członkiem straży. Jednostka OSP Drelów jest dobrą i prężną jednostką grupa z psami która powstała przy OSP Drelów, jest czymś nowym na naszym terenie i ci chłopcy robią świetną robotę, bo proszę pamiętać jeżeli uda się uratować choć jedno ludzkie życie wówczas ma się wielką satysfakcję i w tedy można powiedzieć że warto było coś robić. Proszę pamiętać że ci ludzie pracuję społecznie i chwała im za to. Bardzo proszę nie nazywać druhów strażaków mafią. Znam kilku druhów z Drelowa i nigdy nie śmiałbym nazwać któregokolwiek mafią. Uważam że jak najszybciej Pan Wójt powinien usiąść do rozmów z druhami strażakami, znaleźć rowiązanie tego konfliktu. Jeżeli mogę podpowiedzieć coś ze swojego doświadczenia to ja na miejscu Pana Wójta nie wciskałbym na siłę człowieka ,gdyż najwyraźniej nie będzie współpracy z druhami strażakami. Również uważam że należy jak najszybciej zakończyć to pisanie na tym forum, gdyż nie przynosi to chwały dla gminy.Życzę dobrego rozwiązania tego konfliktu, serdecznie pozdrawiam druhów strażaków z Drelówa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rysiek strażak w stanie sp napisał:
Drogi internauto używając określeń mafia do druhów strażaków muszę powiedzieć że jest to bardzo nieuczciwe z twojej strony, ja w straży zawodowej przepracowałem 21 lat, śmierć nie raz zaglądała mi w oczy, ja wiem dobrze na czym polega praca strażak, a szczególnie praca ochotnika. Myślę kolego z całym szacunkiem ale nie masz pojęcia o pracy strażaków ochotników. Ja obserwując całą sytuację uważam że Pan Wójt zdrowo namieszał zatrudniając tego kierowcę bez uzgodnień z druhami z OSP Drelów. Zresztą są przepisy które te kwestię regulują, gdzie wyraźnie jest napisane że kierowca w OSP winien być członkiem tej jednostki, jak rozumiem ten nowo zatrudniony Pan nie jest członkiem straży. Jednostka OSP Drelów jest dobrą i prężną jednostką grupa z psami która powstała przy OSP Drelów, jest czymś nowym na naszym terenie i ci chłopcy robią świetną robotę, bo proszę pamiętać jeżeli uda się uratować choć jedno ludzkie życie wówczas ma się wielką satysfakcję i w tedy można powiedzieć że warto było coś robić. Proszę pamiętać że ci ludzie pracuję społecznie i chwała im za to. Bardzo proszę nie nazywać druhów strażaków mafią. Znam kilku druhów z Drelowa i nigdy nie śmiałbym nazwać któregokolwiek mafią. Uważam że jak najszybciej Pan Wójt powinien usiąść do rozmów z druhami strażakami, znaleźć rowiązanie tego konfliktu. Jeżeli mogę podpowiedzieć coś ze swojego doświadczenia to ja na miejscu Pana Wójta nie wciskałbym na siłę człowieka ,gdyż najwyraźniej nie będzie współpracy z druhami strażakami. Również uważam że należy jak najszybciej zakończyć to pisanie na tym forum, gdyż nie przynosi to chwały dla gminy.Życzę dobrego rozwiązania tego konfliktu, serdecznie pozdrawiam druhów strażaków z Drelówa
To nie strażacy, tylko wójt, którego wybrali prezesem zarządu oddziału gminnego ZOSP RP zachowuje się jak wszechmogący szef mafii. Z takimi mafiozami społeczeństwo wcześniej, czy później się rozprawi!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rysiek strażak w stanie sp napisał:
Drogi internauto używając określeń mafia do druhów strażaków muszę powiedzieć że jest to bardzo nieuczciwe z twojej strony, ja w straży zawodowej przepracowałem 21 lat, śmierć nie raz zaglądała mi w oczy, ja wiem dobrze na czym polega praca strażak, a szczególnie praca ochotnika. Myślę kolego z całym szacunkiem ale nie masz pojęcia o pracy strażaków ochotników. Ja obserwując całą sytuację uważam że Pan Wójt zdrowo namieszał zatrudniając tego kierowcę bez uzgodnień z druhami z OSP Drelów. Zresztą są przepisy które te kwestię regulują, gdzie wyraźnie jest napisane że kierowca w OSP winien być członkiem tej jednostki, jak rozumiem ten nowo zatrudniony Pan nie jest członkiem straży. Jednostka OSP Drelów jest dobrą i prężną jednostką grupa z psami która powstała przy OSP Drelów, jest czymś nowym na naszym terenie i ci chłopcy robią świetną robotę, bo proszę pamiętać jeżeli uda się uratować choć jedno ludzkie życie wówczas ma się wielką satysfakcję i w tedy można powiedzieć że warto było coś robić. Proszę pamiętać że ci ludzie pracuję społecznie i chwała im za to. Bardzo proszę nie nazywać druhów strażaków mafią. Znam kilku druhów z Drelowa i nigdy nie śmiałbym nazwać któregokolwiek mafią. Uważam że jak najszybciej Pan Wójt powinien usiąść do rozmów z druhami strażakami, znaleźć rowiązanie tego konfliktu. Jeżeli mogę podpowiedzieć coś ze swojego doświadczenia to ja na miejscu Pana Wójta nie wciskałbym na siłę człowieka ,gdyż najwyraźniej nie będzie współpracy z druhami strażakami. Również uważam że należy jak najszybciej zakończyć to pisanie na tym forum, gdyż nie przynosi to chwały dla gminy.Życzę dobrego rozwiązania tego konfliktu, serdecznie pozdrawiam druhów strażaków z Drelówa
Sprostowanie Użycie mafia faktycznie to przesada w stosunku do strażaków ochotników. Są to bardzo dobrzy i uczynni ludzie. Ale jeśli chodzi o zarzad OSP drelów to róznie bywa a szczególnie z niego niektóre osoby z imienia i nazwiska nie wymieniam bo każdy wie o kogo chodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypdkowo natknęłam się na dyskusję, która stawia kołtuństwo naszej gminy na pośmiewisko publiczne. Dziwię się że za tym stoi również nijaki Franciszek Stefaniuk. Rozumię ,że chce się w ten sposób odwdzięczyć Szbaciukowi za to ,że przez lata pomaga w jego obejściu. Ale przecież nie o to w tym wszystkim chodzi. Wójt ma prawo dobierać pracowników takich, którzy będą z nim pracować, a nie takich co będą zamykać się w remizach i pić gorzałę. A swoją drogą, to Stefaniuk już dawno namaścił Filipiuka na przyszłego wójta. Sądzę ,że czas Stefaniuka już minął i pora go posłać na emeryturę, by przynajmniej jeśli nie pomaga gminie i powiatowi, to przynajmniej im nie szkodził. a poza tym mnie irytuje taki poseł, który w Sejmie nic nie robi, tylko pisze liche wiersze i opowiada kawały sprzed 15 lat. Pozdrawiam i trochę rozsądku Panie i Panowie. Rozpisujecie się o tym Szanbaciuku tak, jakby był co najmniej Panem i władcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wasz problem polega na tym, że jesteście zazdrośni. w każdej waszej wypowiedzi przejawia się zawiść i zazdrość. nie możecie pogodzić się z faktem, ze ktoś ma wyższe stanowisko, że komuś się lepiej powodzi. wyszukujecie i tworzycie jakieś historie. masz swoje życie to się nim zajmij i lepiej spójrz na siebie, zamiast szukać wad i win u kogoś innego. ale cóż tu się dziwić, przecież mieszkamy w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
Bardzo żle sistało że Pan Wójt nie uzgodnił zatrudnienia tego kierowcy ze strażakami, przecież to ten kierowca ma współpracować w akcjach ratowniczych ze strażakami z OSPn Drelów. Zreszto sprawdziłem w ustawie jest wyrażny zapis że kierowca winien być członkiem tej jednostki a ten Pan kierowca nie jest członkiem tej jednostki. Tak więc nie powinien być tam kierowcą Życzę szybkiego rozwiązania konfliktu.
Ojojoj ta OSP zeszła na psy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szabaciuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mim napisał:
Szabaciuk
Szabaciuk jest Prezesem OSP w Drelowie, która nalezy do Krajowego Systemu Ratowniczego. Na funkcję Prezesa został wybrany w demokratycznych wyborach i nawet Wójt nie może go z tej funcji odwołać. To że odszedł na emeryturę nie znaczy że odszedł z funkcji Prezesa, w dalszym ciągu jest Prezesem i odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie jednostki OSP. Odszedł z pracy zawodowej, ale społecznie dalej przecież może pracować. Nie ma żadnego obowiązku oddawania kluczy od remizy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko kretyn może pisać takie głupoty. Człowieku na to są przepisy które obowiązuja też prezesa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mim napisał:
Szabaciuk jest Prezesem OSP w Drelowie, która nalezy do Krajowego Systemu Ratowniczego. Na funkcję Prezesa został wybrany w demokratycznych wyborach i nawet Wójt nie może go z tej funcji odwołać. To że odszedł na emeryturę nie znaczy że odszedł z funkcji Prezesa, w dalszym ciągu jest Prezesem i odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie jednostki OSP. Odszedł z pracy zawodowej, ale społecznie dalej przecież może pracować. Nie ma żadnego obowiązku oddawania kluczy od remizy.
To nie jest jego prywatny sprzęt. i prywatna strażnica. A może jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 15

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...