Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drelów: Pijany kierowca wjechał w rowerzystę, a potem uderzył w drzewo

Utworzony przez ktoś, 21 marca 2010 o 16:59
Pan Prokurator powie, że to jego pierwszy raz no dostanie 5 w zawiasach na 2, a poszkodowany rowerzysta jak wyjdzie z tego to będzie w sądzie walczył o odszkodowanie - wiem coś o tym.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No toż tak potrącić i uciekać tylko na to stać
0
A jak rowerzysta jechał bez oświetlenia i kamizelki odblaskowej to dobrze? O tym nikt nie mówi że go nie było widać bo padał deszcz.
0
iLE JEMU GROZI ODSIEDZENIA ZA UCIECZKĘ Z MIEJSCA WYPADKU NIEUDZIELENIA POMOCY ???? A ZAGROŻENIE ZYCIA PASAZERA???
0
tak to jest ja się pije kilka dni i jeszcze się wsiada za kółko ,A rowerzysta podejrzewam że też nie był trzeźwy ale o tym jest cicho
0
Zje***i jesteście... bronicie FRAJERA, który po alko jeździ... do czasu, kiedy wam albo waszej rodzinie coś takiego się nie przytrafi... pier***one kmioty
0
Takich pijaków co wsiadają za kierownicę po spożyciu WIĘKSZEJ ilości alkoholu należało by sądzić w trybie przyspieszonym jak zwykłych BANDYTÓW.Nawet jeśli nie popełni żadnego wypadku.Tak czy inaczej pijak za kierownicą to potencjalny morderca (TIRowcy,busiarze,takiarze-złotówy,pijani sutannowi których coraz więcej jest na drogach.....a nawet kierowcy jeżdżący niezarobkowo).Rówmnież dla pijaków chronionych immunitetem nie powinno być pobłażania
0
TAKIEGO HUJA TO BYM NA 20 LAT WSADZIL DO CELI Z PEDALAMI TO MORZE BY GO TO COS NAUCZYLO ALKOCHOLIKA je***EGO
0
[quote name='bolo']...h**...MORZE...ALKOCHOLIKA...[/quote] Za to ciebie pasowałoby zamknąć w szkole na 2 miesiące, żebyś nauczył się ortografii. I nie wypuścić dopóki nie osiągniesz zadowalającego wyniku. Co do pijanych kierowców, to uważam że więzienie nie jest adekwatną karą, zwłaszcza jeśli kierowca jest młody i nie miał konfliktu z prawem. Więzienie powinno być tylko dla agresywnych bandziorów, którym resocjalizacja nie może pomóc. W tym przypadku wystarczy odebranie prawa jazdy plus duże odszkodowanie na rzecz poszkodowanego rowerzysty. Zamykaniem ludzi w więzieniach nie naprawi się szkody, bo za więźnia i tak zapłacą podatnicy. Sąd powinien orzec wysokie odszkodowanie na rzecz potrąconego człowieka a komornik ma zadbać żeby ściągnąć pieniądze.
0
zgadzam się z Piotrkiem ma racje bronicie frajera który który jest bezkarny, mam nadzieje ze dostanie surowy wyrok który go czegoś nauczy. Bo jesli dostanie zawiasy to dalej będzie jeździł po pijaku a wtedy znowu może komuś grozić poważne niebezpieczeństwo.
0
w mojej rodzinie też doszło do takiego wypadku i uwierzcie ze wcale nie jest tak lekko jak wam się wydaje chodzić przy niepełnosprawnej osobie ;( to przykre że sprawcy wypadków chodzą bezkarni kiedy ofiary ich wyczynów i brawury cierpią ;(
0
Zgadzam się z opinią, że pijani kierowcy to FRAJERZY, którzy często żyją w przekonaniu że jazda po pijaku jest ok. Gdyby zabił, to nie miałbym w ogóle litości nad nim. Jednak notatka jest bardzo lakoniczna, nie znacie szczegółów a wydajecie wyroki na podstawie swoich emocji. Jeszcze nie słyszałem o człowieku któremu polskie więzienie pomogło naprawić życie. Myślę że w większości przypadków więzienia produkują recydywistów, cwaniaków którzy będą jeszcze bardziej przeszkoleni przez współwięźniów w łamaniu prawa. Poza tym więźniowie nie generują dochodu. Są na utrzymaniu uczciwych podatników. Ostatnimi czasy, w prawodawstwie europejskim lansowana jest lewicowa łagodność dla zbrodniarzy, w duchu obrony praw człowieka. Nie wiem czy słyszeliście jak to polski więzień wygrał sprawę w Strasburgu bo nie umożliwiono mu zawarcia małżeństwa podczas pobytu w więzieniu. Więzień ma prawa w dzisiejszych czasach, wyobrażacie sobie?! Złodziej jeden z drugim nakradnie kupę szmalu a my organizujemy mu wczasy w zakładzie zamkniętym... Tak samo jak dla pijaczków złapanych po raz n-ty na jeździe po pijanemu na rowerze. Więzienie to powinna być kara dla zabójców, gwałcicieli, pedofili, itp. a nie dla pijanych kierowców. Chyba że zabili kogoś w wypadku. W mniejszych wykroczeniach dotkliwa kara finansowa. Dla morderców i zbrodniarzy - kara śmierci. Ale tak to tylko w Chinach albo w Stanach... my żyjemy w socjalizmie z ludzką gębą. Tutaj nie uświadczysz sprawiedliwości.
0
Pijanie kierowcy to frajerzy ale podejrzewam, że rowerzysta też nie był trzeźwy, tak to już jest w Drelowie, wiem bo tam mieszkam!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: