Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dróżnik zapomniał opuścić szlaban. Małżeństwo omal nie zginęło

Utworzony przez lnn, 19 lipca 2012 o 10:24
przejazd kolejowy z zaporami nie zwalnia z zachowania szczegolnej ostroznosci, tak samo jak przejezdzanie przez skrzyzowania, zawsze moze ktos wymusic i trzeba reagowac
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeżdżę od bardzo wielu lat.Uważam,że najbardziej niebezpieczne są "strzeżone" przejazdy kolejowe. Wielu kierowców widząc,że szlabany są podniesione,jadą przed siebie.A często się zdaża,że dróżnik nie opuści szlabanu z różnych powodów.Przed przejazdem niestrzeżonym,przeważnie kierowcy sioę zatrzymują.No chyba że to są Miejscowi i wiedzą,że w danym momencie pociąg nie powinien jechach.Często się mylą. Drugim niebezpieczeństwem na drogach są kierowcy w zdezelowanych "beemkach" z blachami LKR.Do tej grupy należy dołączyć szoferaków z rejestracją RNI oraz prawie wszystkich busiarzy i TiRowców.
0
ale robicie afere... żenada.. Kierowcy powinno się zabrać prawo jazdy skoro nie widzi pociągu.. Ja zawsze prawie się zatrzymuje przed przejazdem.. Dróżnik powinien być zwolniony za nie wykonywanie swoich obowiązków i tyle.
0
Człowik jest zawodny .Wystarczy niedyspozycja ,kłopot.,a czasami ;zagapienie ;Przejeżdzający zobowiązany jest do zachowania ostrożności.
0
Zatrzymał się 2 metry przed torami czy jak piszą 2 metry przed pociągiem? Bo to zupełnie co innego. Przed pociągiem sugeruje, ze pociąg stał (skoro samochód zatrzymał się przed nim), a samochód jechał po torach na czołówkę.
0
Każdemu się może zdarzyć więc odczepcie się od dziadka.
0
Dróżnik zapomniał opuścić szlaban... zapomnieć to można posłodzić herbatę, no ale nie opuścić szlaban!!! No oczywiście to tylko człowiek... ale przez jego zapomniałem mógli zgniąc innie człowieki...
0
Mam nadzieję,że ten popier***ony dziadyga dróżnik straci pracę. I zostanie surowo ukarany ,nie chodzi mi tu o bezwzględny areszt ale o dotkliwą karę finansową.Przez kretyna mogło zginąć dwie osoby.
0
A ciekawe ile będzie podobnych wypadków gdy taki pracownik będzie przed samą emeryturą czyli w wieku ok 67 lat? Niech się rządzący naszym krajem zastanowią co zrobili!!
0
Mazur napisał:
Mam nadzieję,że ten popier***ony dziadyga dróżnik straci pracę. I zostanie surowo ukarany ,nie chodzi mi tu o bezwzględny areszt ale o dotkliwą karę finansową.Przez kretyna mogło zginąć dwie osoby.
Gościu troche inteligencji, żal mi cie
0
jaś napisał:
A ciekawe ile będzie podobnych wypadków gdy taki pracownik będzie przed samą emeryturą czyli w wieku ok 67 lat? Niech się rządzący naszym krajem zastanowią co zrobili!!
TUSKU jak żyć.?????????
0
A gdzie to dziadek tak z samego rana dzwonił,komu nie dał spać? Może pod sex-telefon i z podniecenia zapomniał zamknąć szlabanu ,tak go rozgrzała ta kobitka po drugiej stronie linii
0
Nie widzę innej opcji jak wydalenie tego pana z pracy.Na jego miejsce przy takim bezrobociu przecież można znaleźć bez trudu osobę o wiele młodszą,bardziej rozgarniętą,i podchodzącą z powagą do swoich obowiązków.Po co trzymać na siłę człowieka,który nie nadaję się do tej pracy.Teraz się udało ale co mamy czekać aż dziadek jeszcze raz popełni taki błąd,złamie regulamin pracy i ktoś zginie. To nie jest praca stróża nocnego gdzie można sobie w nocy spać i plotkować przez telefon z kim tylko się chce ,tutaj za błędy ktoś może zapłacić życiem.Trzeba jak natychmiast podziękować temu Panu za pracę.
0
drużnik napisał:
TUSKU jak żyć.?????????
Polak ????? zostań dróżnikiem drużniku
0
Gość napisał:
Polak ????? zostań dróżnikiem drużniku
Przyszła POra na grila. bu.ha ha ha.
0
By żyło nam się leppiej:)
0
pracownik PKP napisał:
Nie widzę innej opcji jak wydalenie tego pana z pracy.Na jego miejsce przy takim bezrobociu przecież można znaleźć bez trudu osobę o wiele młodszą,bardziej rozgarniętą,i podchodzącą z powagą do swoich obowiązków.Po co trzymać na siłę człowieka,który nie nadaję się do tej pracy.Teraz się udało ale co mamy czekać aż dziadek jeszcze raz popełni taki błąd,złamie regulamin pracy i ktoś zginie. To nie jest praca stróża nocnego gdzie można sobie w nocy spać i plotkować przez telefon z kim tylko się chce ,tutaj za błędy ktoś może zapłacić życiem.Trzeba jak natychmiast podziękować temu Panu za pracę.
Co Ty napisałeś?Jakie wydalenie z pracy jakie podziekowanie za prace? Jego trzeba wypie#dolić dyscyplinarnie z roboty na zbity pysk z wilczym biletem.
0
A czego się spodziewaliście-emerytury 67 lat
0
Dlatego ja się zatrzymuję przed każdym przejazdem kolejowym. Z resztą tak jest w przepisach, więc zachowanie kierowcy w 100% prawidłowe. Co zupełnie nie tłumaczy zachowania dróżnika.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: