Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dużo radości z krótkich odcinków asfaltu

Utworzony przez krzesimir, 12 listopada 2009 o 17:01
Drogi budują z naszych podatków lub z dotacji EU co na jedno wychodzi.Ich pensje są również z naszych podatków. Dlaczego robią z nas idiotów??? Tych ludzi należałoby zamknąć w Abramowicach...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
krzesimir napisał:
Drogi budują z naszych podatków lub z dotacji EU co na jedno wychodzi.Ich pensje są również z naszych podatków. Dlaczego robią z nas idiotów??? Tych ludzi należałoby zamknąć w Abramowicach...
Tych ze zdjęcia????????????????????????
0
Ilość dróg budowanych i remontowanych na Lubelszczyźnie jest naprawdę tak mała, jak nigdzie Polsce. Cały czas jestem zdania, że to tylko przez naszych decydentów z "platformy oferzystow i zło..." Środki przeznaczone na remonty i budowę dróg w naszym województwie przeznaczane są na budowy dróg w zachodniej i centralnej Polsce. Tam mają być modernizowane i budowane drogi, które nie były ujęte we wcześniejszych planach. U nas zaprzestaje się realizacji remontów (bo już nie mówię o budowie) planowanych odcinków dróg. Proponuję dalej głosować na 'platformę oferzystow i zło..."
0
nie obrazajmy Abramowic - nawet tam ludzie szybciej by mysleli i budowali niz ci urzednicy
0
A gdzie ksiądz? Dziwne, że go nie ma. Przecierz u nas wszystko się święci, nawet 3 m bieżące jezdni by można, no co?...
0
Polska bida, polska rozpacz, polska głupota i złodziejstwo. Ten naród nigdy nie wyjdzie na prostą z takimi OSŁAMI u władzy. Bo jak jedne OSŁY odejdą, to zaraz zastępują ich kolejni. A matką ich jest KŁÓTNIA.... Czemu o tym piszę? Bo efektów tego jest mnóstwo, w tym brak dróg w Polsce.... i dziura na dziurze. Teraz będziemy mieli piękne autostrady i ZERO dobrych dróg pozostałych...
0
Może być więcej radości, ten krótki odcinek można otwierać raz z jednej a za miesiąc z drugiej strony . Tak robi psl i po na Mazowszu.
0
kokos napisał:
A gdzie ksiądz? Dziwne, że go nie ma. Przecierz u nas wszystko się święci, nawet 3 m bieżące jezdni by można, no co?...
Nie ma takiej możliwości by go nie było.Na pewno był,tyle że nie ma na foto.
0
Figaro napisał:
Nie ma takiej możliwości by go nie było.Na pewno był,tyle że nie ma na foto.
Chciałem powiedzieć tylko, że byłem tam i potwierdzam. Księdza NIE było.
0
Opalam się w lodówce napisał:
Chciałem powiedzieć tylko, że byłem tam i potwierdzam. Księdza NIE było.
może był tylko na "papierze", a kasę za jego występ wziął jakiś urzędnik
0
na drugi dzień ksiądz miał poświęcić krzyż przy tej drodze
0
krzesimir napisał:
Dobrze że nie otwierali z obu stron jak koło W-wy.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: