Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwaj bracia rozbili się audi A6

Utworzony przez benek, 24 maja 2009 r. o 17:22
jak to możliwie że bracia rozbili się audi A6??? .........żenua DW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Audi to wieśkowóz. Większość chłopaczków ze wsi którzy chcą przyszpanować kupuje audi. Poza tym co to za samochody które używane w klasie luksus mozna kupić za 20 -30 tysięcy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba by im zbadać krew na etanol, oczywiście sprawdzić badania techniczne i OC pojazdu, i zajrzec do butów - za dużo słomy w butach znacznie utrudnia nacisk hamulca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10/10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Wierny_Ogrodnik~ "Trzeba by im zbadać krew na etanol, oczywiście sprawdzić badania techniczne i OC pojazdu" - mam nadzieję, że komendant policji czyta komentarze, bo bez twoich genialnych uwag nie wiedzieliby co robić. "zajrzec do butów - za dużo słomy w butach znacznie utrudnia nacisk hamulca" - znasz to z autopsji, jakieś kompleksy? Następnym razem zamiast uroczego ~Wierny_Ogrodnik~ podpisz się ~~~WREDNY ogrodnik~~~ - więcej szlaczków będzie ładniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
benek napisał:
jak to możliwie że bracia rozbili się audi A6??? .........żenua DW
wieśniacy wożą się audi 80 npb4 a nie a6... widocznie nie bylo starych w domu bo zaden normalny rodzic nie dalby dziecku bez prawka a6. albo ma tyle kasy ze zaplaci za dziecko i zrobia6 albo kupi druga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJLEPIEJ KRYTYKOWAC , A SAMI WOZICIE SIE AUDICAMI. HEH WEZCIE, NIE WASI ZNAJOMI NO TO CZEGO ? A JESLI ICH NIE LUBILISCIE NO TO ZOSTAWCIE TE KOMENTARZE DLA SIEBIE .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stało się i tyle..Zrobili zle i oni dobrze o tym wiedzą.Teraz trzeba się modlić o to,żeby powrócili do zdrowia,bo to jest najważniejsze .Nikt nie ma prawa obrażać ich tekstami typu "słoma w butach" ! .Podejrzewam,że ten szczycący się "mądrością" osobnik sam pochodzi z wiochy zabitej dechami,zrzera go zazdrośc i cieszy się z ludzkiego nieszczęścia tak jak wielu mu podobnych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale zaraz zaraz ktos tu chyba ma wrogow do kierowcow Audi ale czy rowniez od nowego RS4 i w ogole paroletnie auta?? ten ma bardzo slaby poziom inteligencji ze tylko zostawic zal dla takich gamoni a w szczegolnosci ich rodzicow wiesniaki jezdza dopiero audi 80 ale najwiecej jest wypadkow z udzialem starych BMWek!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto Im Dał Samochód To Ich Sprawa ! Tacy Jestescie Cwaniacy Na Forum, . A Jęczelibyscie Na Widok Pryszcza ! Wiesniaki Jezdza Audi ? To Mamy ich wielu , polowa z nich To Wasi koledzy! Ci co Się rozbili To miji koledzy , i nie pozwole zeby tak o nich pisano!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam co niektóre komentarze i aż mi się chce rzygać!!!! widzę że najwięcej mają do powiedzenia frajerzy którzy nie znają chłopaków!!!! ja ich znam dobrze i nie pozwolę aby ktoś ich obrażał!!!! jak macie zamiar pisać jakieś beznadzieje to lepiej zamknijcie mordy!!!!! ci co kogoś krytykują są albo mało inteligentni albo maja jakieś kompleksy!!!! jak jeszcze jacyś kretyni maja zamiar dodawać głupie teksty to niech lepiej zamkną się od razu i nie wqrwiają ludzi!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lebiedziew.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie z demolcią... Znam tych chłopaków i nie wazne jest to ze rozbili sie audi wazne jest to zeby wyzdrowieli... Idioci, którzy myślą ze "mieli za duzo słomy w butach" niech takie komentarze zachowaja dla siebie.. Nie Znacie Ich, wic nie osądzajcie... !!!! Najważniejsze jest to aby powrócili do zdrowia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zal mi tych ludzi co wypowiadają się na tematy o których nie maja pojęcia i nigdy nie mieli z nimi styczności w swoim zasranym życiu... Ten co mówi o słomie w butach niech lepiej zajrzy w swoje bo ma zajebisty tupet i kulturę!!!! Poza tym to jestem ciekaw co mieli by Ci wszyscy do powiedzenia gdyby to ktoś z ich rodziny lub bliska ich sercu osoba miałaby taki wypadek... dla tego pozostawię wcześniejsze wypowiedzi bez większego komentarza.... Andrzej, Piotrek!! Wracajcie szybko do zdrowia!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
^^^ napisał:
Stało się i tyle..Zrobili zle i oni dobrze o tym wiedzą.Teraz trzeba się modlić o to,żeby powrócili do zdrowia,bo to jest najważniejsze .Nikt nie ma prawa obrażać ich tekstami typu "słoma w butach" ! .Podejrzewam,że ten szczycący się "mądrością" osobnik sam pochodzi z wiochy zabitej dechami,zrzera go zazdrośc i cieszy się z ludzkiego nieszczęścia tak jak wielu mu podobnych!
Zgadza się stało się i tyle. Ale do modlitwy o ich zdrowie proponuje dołączyć modlitwę dziękczynną, że nikomu postronnemu nie wyrządzili krzywdy. Czy gdyby nieletni kierowca bez „prawka” potrącił kogoś dla Ciebie bliskiego, to tak samo szybko byś go „rozgrzeszył” i przeszedł nad zdarzeniem do porządku dziennego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nudny napisał:
Zgadza się stało się i tyle. Ale do modlitwy o ich zdrowie proponuje dołączyć modlitwę dziękczynną, że nikomu postronnemu nie wyrządzili krzywdy. Czy gdyby nieletni kierowca bez „prawka” potrącił kogoś dla Ciebie bliskiego, to tak samo szybko byś go „rozgrzeszył” i przeszedł nad zdarzeniem do porządku dziennego?
Sory ale to pytanie bylo do mnie skierowane???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma się co tu kłócić i zastanawiać się co by było gdyby... lepiej o tym nie myśleć a co do modlitwy to niech każdy sam sobie decyduje jaka ma być!!! jak dla mnie to trzeba prosić żeby wszystko się jak najlepiej skończyło... chłopcy trzymajcie się nie jesteście sami....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj benek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://change.menelgame.pl/change_please/6839607/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...