Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwie kobiety potrącone przez samochody

Utworzony przez Asia, 10 grudnia 2011 o 19:01
przewaznie ofiary potrąceń to starsze kobiety, słabszy refleks, wzrok nie ten. i niestety dłużej dochodza do siebie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kość łonowa? To babcia będzie miała chwilę przerwy w seksiku...
0
bokiem auta uderzył w rowerzystkę. Jadąca rowerem 77-letnia kobieta doznała wstrząsu mózgu. Przewieziono ją do szpitala. Wiem jak to jest.nie raz byłem świadkiem jak stara baba jadąca roowerem nie sygnalizowala zamiau skrętu - stworzyła niebezpieczeństwo w ruchu drogowym wymuszając pierwszeństwo.ale to nie oznacza,że kierowca w koloratce nie ma obowi ązku zachowamia bezpiecznej jazdy
0
Dlatego właśnie, kierujący, widząc taka osobę powinien zachować szczególną ostrożność (tj zwolnić, zachować większą odległość przy wymijaniu/wyprzedaniu itd.). Co do starszej rowerzystki, być może ona również przyczyniła się do powstania wypadku (wina może być obu uczestników ruchu). Ale proszę nie usprawiedliwiać kierowcy, który potrącił pieszą na przejściu dla pieszych. Którędy pieszy ma przekroczyć jezdnię jak nie przejściem dla pieszych? I proszę nie pisać, że pieszy wtargnął na przejście dla pieszych, bo tak jakby napisać, że pociąg wtargnął na przejazd kolejowy.
0
i znowu mohery poszkodowane, oni powinni mieć zakaz wychodzenia z domu!!!!
0
Lepiej, żeby kierowcy nie przestrzegający przepisów/nie umiejący prowadzić siedzieli w domu, bo mogą posiedzić w więzieniu np. za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: