Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyktando 2009 w Katowicach. Prezydent Czapski: Miałem trudności z tempem

Utworzony przez gerhon, 23 listopada 2009 r. o 19:58
Ile byków można zrobić w słowie prezydent może 90 miljonów Panie Czpski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gerhon napisał:
Ile byków można zrobić w słowie prezydent może 90 miljonów Panie Czpski
Proszę bardzo i oto mamy długo oczekiwany sukces Prezydenta, uczestnictwo w dyktandzie, swoją drogą to naprawdę nie ma się już czym chwalić. Dla mnie może być Prezydentem Quasimodo z dysgrafią i dysleksją jeśli będzie praca, dług niski, zieleń i czasem jakaś kulturalna impreza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Proszę bardzo i oto mamy długo oczekiwany sukces Prezydenta, uczestnictwo w dyktandzie, swoją drogą to naprawdę nie ma się już czym chwalić. Dla mnie może być Prezydentem Quasimodo z dysgrafią i dysleksją jeśli będzie praca, dług niski, zieleń i czasem jakaś kulturalna impreza.
oczywiście kulturalna impreza bez alkoholu. No to luu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyłka... Nie sukces! - Odwaga! Zastanawiam się dlaczego, jakikolwiek "ruch" władz lokalnych w naszym powiecie tych gminnych, miejskich, wiejskich, sielskich... jest odbierany na "NIE TAK"!!! ???? Skoro wszyscy wiedzą więcej, lepiej, dlaczego sami nic nie robią ??? wszak mamy demokrację, każdy wszystko może! Nie mam racji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedronka napisał:
Pomyłka... Nie sukces! - Odwaga! Zastanawiam się dlaczego, jakikolwiek "ruch" władz lokalnych w naszym powiecie tych gminnych, miejskich, wiejskich, sielskich... jest odbierany na "NIE TAK"!!! ???? Skoro wszyscy wiedzą więcej, lepiej, dlaczego sami nic nie robią ??? wszak mamy demokrację, każdy wszystko może! Nie mam racji?
Jaka odwaga przecież wyniki były utajnione ? Jeśli jesteś na "tak" to może nam odśwież pamięć jakimś ostatnim sukcesem lokalnych władz - udaną prywatyzacją , nowymi miejscami pracy, bo ja słowo daję że nic nie pamiętam. Biedronko dosyć już ogólników pora przejść od ogółu do szczegółu.
Ostatnio edytowany 23 listopada 2009 r. o 21:10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro chcesz przejść do szczegółów... To co jest do prywatyzacji Twoim zdaniem z "majątku" Gmina Biała Podlaska oczywiście to co jest w gestii tej GMINY??? I powiedz jakie GMINA może tworzyć miejsca pracy, oczywiście w swojej gestii???. czyli jednostki jej podległe??? (jak zauważyłam, na tym forum, jeżeli jakieś tworzy to jest rozwój biurokracji:D, a jeżeli prace z PUP to wyzysk ludzi!!! )????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może, Gminy mają inne możliwości Twoim zdaniem? (czyżbyś też myślał, że to Prezydent i Premier Polski "tworzą" miejsca pracy w NASZYM powiecie? Niestety, to jest Polska B i nikt nie będzie inwestował w takich "pip..." sorki, są czasem tacy co tu "inwestują" Ci co chcą wykorzystać nasze zacofanie i tanią siłę roboczą(niestety takie jest nasze wschodnie społeczeństwo )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedronka napisał:
Pomyłka... Nie sukces! - Odwaga! Zastanawiam się dlaczego, jakikolwiek "ruch" władz lokalnych w naszym powiecie tych gminnych, miejskich, wiejskich, sielskich... jest odbierany na "NIE TAK"!!! ???? Skoro wszyscy wiedzą więcej, lepiej, dlaczego sami nic nie robią ??? wszak mamy demokrację, każdy wszystko może! Nie mam racji?
O nie masz racji! Nie odwaga bo wyniki dyktanda utajniono, więc co za odwaga raczej darmowa delegacja bo jestem ciekawy czy pan prezydent pojechał na własny koszt czy na koszt UM. W białęj nie ma demokracji jest tylko układ, ręka ręke myje a ciemniakom takim ja ty zamiast poważnych problemów wciska się ściemy o dyktandach. jest tyle poważnych problemów w samej bp a pismaki piszą o siekierach i dyktandach, a ty sie cieszysz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedronka napisał:
a może, Gminy mają inne możliwości Twoim zdaniem? (czyżbyś też myślał, że to Prezydent i Premier Polski "tworzą" miejsca pracy w NASZYM powiecie? Niestety, to jest Polska B i nikt nie będzie inwestował w takich "pip..." sorki, są czasem tacy co tu "inwestują" Ci co chcą wykorzystać nasze zacofanie i tanią siłę roboczą(niestety takie jest nasze wschodnie społeczeństwo )
ja się dziwie że takie durne lemingi ja ty chodza bezkarnie po ziemi! Takiej durnoty ciemnoty zabobonu i braku wiedzy o sprawach lokalnych to ja nie widziałem nigdy! Sorry!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zorro napisał:
O nie masz racji! Nie odwaga bo wyniki dyktanda utajniono, więc co za odwaga raczej darmowa delegacja bo jestem ciekawy czy pan prezydent pojechał na własny koszt czy na koszt UM. W białęj nie ma demokracji jest tylko układ, ręka ręke myje a ciemniakom takim ja ty zamiast poważnych problemów wciska się ściemy o dyktandach. jest tyle poważnych problemów w samej bp a pismaki piszą o siekierach i dyktandach, a ty sie cieszysz!
Bez obrazy Biedronko, ale szkoda dla Ciebie czasu. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zorro napisał:
ja się dziwie że takie durne lemingi ja ty chodza bezkarnie po ziemi! Takiej durnoty ciemnoty zabobonu i braku wiedzy o sprawach lokalnych to ja nie widziałem nigdy! Sorry!
dobrze prawisz zorro. największe jaja są wtedy jak taki leming zaczyna o ciemnocie gadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwaga, w tym słowa znaczeniu, że chciał tam pojechać (więcej dostało zaproszenia, jednak nie skorzystało-nie wnikając w powody). A koszty, nie wnikam w to Od dziś mam inny problem...-żart np. dlaczego ZWIĄZKOWCY, walczący o prawa "robotników" są finansowani z NASZYCH pieniędzy np. 22.000 zł i "nietykalność", czyli ciepła posadka-związkowca i postrzeganie "POLSKIEGO PRACUJĄCEGO LUDU" -walczą o nasze sprawy!!! Czy to nie jest bardziej śmieszne niż posady wójtów, burmistrzów i prezydentów - wsi, miasteczek i wielkich miast (za 7.000 -13.000) - jakąś odpowiedzialność i wybory społeczeństwa co 4 lata? (śmieszne, jednak prawdziwe-Polska demokracja!!!!) Muszę zapisać się do związków :DDDDDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wzajemnością Pawlak !!! Rozmowy z "oddziałami" itp. lepiej Ci wychodzą I to są dyskusje na forum...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedronka napisał:
Odwaga, w tym słowa znaczeniu, że chciał tam pojechać (więcej dostało zaproszenia, jednak nie skorzystało-nie wnikając w powody). A koszty, nie wnikam w to Od dziś mam inny problem...-żart np. dlaczego ZWIĄZKOWCY, walczący o prawa "robotników" są finansowani z NASZYCH pieniędzy np. 22.000 zł i "nietykalność", czyli ciepła posadka-związkowca i postrzeganie "POLSKIEGO PRACUJĄCEGO LUDU" -walczą o nasze sprawy!!! Czy to nie jest bardziej śmieszne niż posady wójtów, burmistrzów i prezydentów - wsi, miasteczek i wielkich miast (za 7.000 -13.000) - jakąś odpowiedzialność i wybory społeczeństwa co 4 lata? (śmieszne, jednak prawdziwe-Polska demokracja!!!!) Muszę zapisać się do związków :DDDDDD
Panowie to leming czysty najczystszy leming! Aż mi dech w piersiach zatkało jak czytam te jej wypociny, no żal du..e ściska! Sorry biedronka rób co chesz zapisuj sie gdzie chcesz ale nam tu głowy nie zawracaj bo my mamy powazniejsze sprawy np. obalenie prezydenta i układu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zorro" wybacz, bez obrazy-za to co napisze, ale ciemnota i te inne... a szczególnie "biedactwo" pokrzywdzone przez w każdego, czyli cały świat to raczej Ty jesteś (rusz, swoje cztery litery i coś zrób dla społeczności) Fajnie jest tak pisać, jednak coś sensownego zrobić to już problem...., a może coś tak społecznie? Inni tak potrafią, u Ciebie jednak z tym problem...! Ironia, w życiu jest potrzebna, jednak moim zdaniem ona powinna odreagowywać sytuacje, a nie je tworzyć Pozdrawiam malkontentów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedronka napisał:
"Zorro" wybacz, bez obrazy-za to co napisze, ale ciemnota i te inne... a szczególnie "biedactwo" pokrzywdzone przez w każdego, czyli cały świat to raczej Ty jesteś (rusz, swoje cztery litery i coś zrób dla społeczności) Fajnie jest tak pisać, jednak coś sensownego zrobić to już problem...., a może coś tak społecznie? Inni tak potrafią, u Ciebie jednak z tym problem...! Ironia, w życiu jest potrzebna, jednak moim zdaniem ona powinna odreagowywać sytuacje, a nie je tworzyć Pozdrawiam malkontentów!
Wiesz ja już w życiu robiłem i to po 1989 za niby tej demokracji, i tak w dupę dostałem od władzy demokratycznie wybranej że tylko pisać w zaciszu domu mogę bo kiedy następnym razem będę coś robił to już wiem że nie ma co wierzyć w sądy i sprawiedliwość tylko kupić pistolet! Jesteś taka mądra to co ty zrobiłaś, jestem pewien że nic bo znam dokładnie sytuacje w bp i wiem że nic nie da się zrobić, jedyna szansa to dać głoś, choćby w internecie i czekać do wyborów, puki ten od dyktanda rządzi w tym mieście nie będzie dobrze i nikt na to nie poradzi, nikt! Jesteś taka mądra to podaj jakiś jeden dorby pomysł co można zrobić!? Masz lemingu jakiś pomysł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedronka napisał:
"Zorro" wybacz, bez obrazy-za to co napisze, ale ciemnota i te inne... a szczególnie "biedactwo" pokrzywdzone przez w każdego, czyli cały świat to raczej Ty jesteś (rusz, swoje cztery litery i coś zrób dla społeczności) Fajnie jest tak pisać, jednak coś sensownego zrobić to już problem...., a może coś tak społecznie? Inni tak potrafią, u Ciebie jednak z tym problem...! Ironia, w życiu jest potrzebna, jednak moim zdaniem ona powinna odreagowywać sytuacje, a nie je tworzyć Pozdrawiam malkontentów!
a ty biedrona co takiego dla społyczyństwa zrobiłaś?? piniądze dla owsika zbirałaś czy cus inszego??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hipokryzja... Sorry za co....? za stwierdzenia w rodzaju "żal du***e ściska? (jakie wychowanie- takie stwierdzenia:) ) Mi, niestety jest jedynie szkoda osób tak wypowiadających się na tym forum. "Obalajcie" to Wasze cele! i jak zauważyłam macie postępowe metody:) Gratuluje innowacji !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedronka napisał:
Hipokryzja... Sorry za co....? za stwierdzenia w rodzaju "żal du***e ściska? (jakie wychowanie- takie stwierdzenia:) ) Mi, niestety jest jedynie szkoda osób tak wypowiadających się na tym forum. "Obalajcie" to Wasze cele! i jak zauważyłam macie postępowe metody:) Gratuluje innowacji !!!!
To już nie jest ironia tylko sarkazm ! http://farm1.static.flickr.com/222/443963868_46eaa86b00_o.jpg A Ty co zrobiłaś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedronka napisał:
Hipokryzja... Sorry za co....? za stwierdzenia w rodzaju "żal du***e ściska? (jakie wychowanie- takie stwierdzenia:) ) Mi, niestety jest jedynie szkoda osób tak wypowiadających się na tym forum. "Obalajcie" to Wasze cele! i jak zauważyłam macie postępowe metody:) Gratuluje innowacji !!!!
Chciałabyś żebym napisał ale tak mocno dostałem od demokratycznej władzy że się boje, tak w XXI wieku w demokratycznym kraju boje się mówić co mi się przydarzyło! jak mi władza dokopała i wiesz mi że żaden sąd mi nie pomógł i żaden kolega z pracy, wszyscy bali się stracić robotę tak jak ja bo miałem swoje zdanie. nie wiem co robisz na co dzień , chyba jesteś małym dzieckiem ale wierz mi gadasz takie głupoty że żal naprawdę ciska. Ciekawe że polemizować ze mną chcesz ale nie napisałaś jakie to ty masz genialne pomysły? Jak chcesz zmieniać system? Co CI nie odpowiada? Napisz coś od siebie bo krytykować innych to zawsze łatwo przychodzi ale samemu być konstruktywnym i przedstawić jakiś dobry pomysł nie już nie! Tylko tak siedzieć i pisać i narzekac na innych a sama nić nie zmienisz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...