Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyktando 2009 w Katowicach. Prezydent Czapski: Miałem trudności z tempem

Utworzony przez gerhon, 23 listopada 2009 r. o 19:58
Pawlak napisał:
To już nie jest ironia tylko sarkazm ! http://farm1.static.flickr.com/222/443963868_46eaa86b00_o.jpg A Ty co zrobiłaś ?
Dziś w pełnej konspiracji przeszedłem przez ulice nie po pasach ni stwarzając zagrożenia w ruchu drogowym, ryzykowałem mandat w wysokości 100pln, ale swój plan wykonałem,!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gamon napisał:
Dziś w pełnej konspiracji przeszedłem przez ulice nie po pasach ni stwarzając zagrożenia w ruchu drogowym, ryzykowałem mandat w wysokości 100pln, ale swój plan wykonałem,!
Gamon, daj no mi instrukcję jak ty obrazki wklejasz, bo raz próbowałem i mi (wstyd) nie wyszło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gamon napisał:
Dziś w pełnej konspiracji przeszedłem przez ulice nie po pasach ni stwarzając zagrożenia w ruchu drogowym, ryzykowałem mandat w wysokości 100pln, ale swój plan wykonałem,!
Zazdraszczam Ci Gamon bo u mnie "koło fortuny" : jedzenie, praca, jedzenie, spanie i tak w koło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rabarbar napisał:
Gamon, daj no mi instrukcję jak ty obrazki wklejasz, bo raz próbowałem i mi (wstyd) nie wyszło...
Jak odpisujesz na jakiś post to na górze masz opcje, czcionka rozmiar i takie tam, pod słowem czcionka masz przyciski, drugi od prawej to "wstaw obrazek". klikasz na niego i pojawia Ci się okienko w które wstawiasz adres obrazka, adres pozyskujesz tak że klikasz na wybrany obrazek z internetu prawym przyciskiem myszy i wybierasz "kopiuj adres obrazka" potem wklejasz adres w okienko na forum wstaw obrazek i lecisz! Uważaj bo to wciąga!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gamon napisał:
Jak odpisujesz na jakiś post to na górze masz opcje, czcionka rozmiar i takie tam, pod słowem czcionka masz przyciski, drugi od prawej to "wstaw obrazek". klikasz na niego i pojawia Ci się okienko w które wstawiasz adres obrazka, adres pozyskujesz tak że klikasz na wybrany obrazek z internetu prawym przyciskiem myszy i wybierasz "kopiuj adres obrazka" potem wklejasz adres w okienko na forum wstaw obrazek i lecisz! Uważaj bo to wciąga!
Gamon nie przesadzaj i popatrz tam na stodołę 3XNIE. http://sami-swoi.com.pl/pic/plot1_m.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W "demokratycznej" władzy też "walczyłam" w Sądach o pracę(nie swoją) Wygrałam, bez prawników!!! I wiem, że można wszystko! jeżeli się chce! Owszem, jestem "małym dzieckiem", uważam, że tak jest najlepiej... niech tak nas postrzegają inne osoby Ja nie narzekam na inne osoby, mnie tylko śmiesz to "NASZE POWIATOWE".... "marudzenie" np. zabił- bo był stary, bo to LB, LBI (deb*** ilizm) jak to czytam, zastanawiam się, gdzie ja żyję ??? Jest, kotłownia- dymi , Spomlek- było źle, jest gorzej, drogi nie było, są też źle.... czyli ogólny koszmar Jeżeli, ktoś napisze coś pozytywnego na tym forum jest uważany za poplecznika, lizusa itp. czyli najlepiej jak nikt nie jest zadowolony z NICZEGO wówczas jest "GOŚCIEM"... Mam wrażenie, że większość osób wypowiadających się na tym forum ma poglądy jak przed referendum do UE (nasz powiat ), a dlaczego teraz biorą te dotacje? - dlaczego referendum nie było jawne :DDDDD -żart
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest chłopaki wasze życie Gratulacje konstruktywne myślenie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedronka napisał:
W "demokratycznej" władzy też "walczyłam" w Sądach o pracę(nie swoją) Wygrałam, bez prawników!!! I wiem, że można wszystko! jeżeli się chce! Owszem, jestem "małym dzieckiem", uważam, że tak jest najlepiej... niech tak nas postrzegają inne osoby Ja nie narzekam na inne osoby, mnie tylko śmiesz to "NASZE POWIATOWE".... "marudzenie" np. zabił- bo był stary, bo to LB, LBI (deb*** ilizm) jak to czytam, zastanawiam się, gdzie ja żyję ??? Jest, kotłownia- dymi , Spomlek- było źle, jest gorzej, drogi nie było, są też źle.... czyli ogólny koszmar Jeżeli, ktoś napisze coś pozytywnego na tym forum jest uważany za poplecznika, lizusa itp. czyli najlepiej jak nikt nie jest zadowolony z NICZEGO wówczas jest "GOŚCIEM"... Mam wrażenie, że większość osób wypowiadających się na tym forum ma poglądy jak przed referendum do UE (nasz powiat ), a dlaczego teraz biorą te dotacje? - dlaczego referendum nie było jawne :DDDDD -żart
Ale ty mieszasz tematy skaczesz z wątku na watek. trudno mi z tobą się już porozumieć, ale spróbuje! Z kim walczyłaś w sądzie z władzą z tym który pisał dyktando czy z jakimś prywatnym przedsiębiorcą, naprawdę zachowujesz sie nie poważnie! gadasz narzekasz że na forum nie ma poziomu i że tylko narzekanie a sama narzekasz. Ja już nie mogę czytać takich osób jak ty które tylko narzekają że na wschodzie źle że ciemnogród hipokryzja i takie tam. no nie mogę już czytać weź się za siebie i podaj jakiś pomysł, juz trzeci raz cie o to proszę napisz coś konstruktywnego podaj jakiś pomysł, może żeby zrobić jakieś lodowisko na skrzyżowaniu warszawskiej z zamkową no daj jakiś pomysł to będziemy poważnie dyskutować i konstruować jakąś działalność, a ty tylko narzekasz i narzekasz, siedzieć i mówić że jest źle to każdy potrafi. a jak nie masz pomysłów to chociaż wrzuć swoje rozbierane foty na forum to będzie o czym rozmawiać. Ja mam pomysł może tak wytniemy wszystkie drzewa w bp, każde jakie jest tak aby wrony i inne ptactwo nie miało gdzie siedzieć i na ludzi srać co wy na to? jakieś pomysły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zorro wybacz, jednak to raczej Ty nie wiesz co piszesz... przeczytaj co wcześnie napisałeś? I to jet właśnie poziom wypowiedzi na forum:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedz, gdzie ja napisałam , że jest źle Mieszkam daleko od Białej Podlaskiej i (moim skromnym zdaniem) nie uważam, żeby lodowisko było Waszą priorytetową sprawą. Foty to wybacz, ale możesz oglądać na portalu fota.pl ew. NK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedronka napisał:
Powiedz, gdzie ja napisałam , że jest źle Mieszkam daleko od Białej Podlaskiej i (moim skromnym zdaniem) nie uważam, żeby lodowisko było Waszą priorytetową sprawą. Foty to wybacz, ale możesz oglądać na portalu fota.pl ew. NK
."........to "NASZE POWIATOWE".... "marudzenie" np. zabił- bo był stary, bo to LB, LBI biggrin.gif (deb*** ilizm) jak to czytam, zastanawiam się, gdzie ja żyję ???" To cytat z twojego postu, może powiesz mi że w takim opisuje się dobre sytuacje! Wyraźnie stwierdzasz że jest źle, po za tym ciągle narzekasz na wschodnią mentalność, przestań już że tak tu źle! Fotek na NK nie mogę obejrzeć bo mam internet z dostępem tylko do forum dziennika, wszystkie inne strony mam zablokowane, więc tylko tu mogę sobie pooglądać fotki! To wrzucisz czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozazdrościć intelekty Może jednak dla oświecenia wyjaśnię - to było moje szyderstwo z wypowiedzi większości osób na tym forum (nie wszystkich)!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedronka napisał:
Pozazdrościć intelekty Może jednak dla oświecenia wyjaśnię - to było moje szyderstwo z wypowiedzi większości osób na tym forum (nie wszystkich)!
ale wrzucisz foty czynie? Jak to było szyderstwo do było bardzo dobrze zakamuflowane!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz niech zadziała Twoja wyobraźnia z poprawką na moją ironię http://www.youtube.com/watch?v=WIqmA6bFlRY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedronka napisał:
Pomyłka... Nie sukces! - Odwaga! ...wszak mamy demokrację, każdy wszystko może! Nie mam racji?
A gdzie ty tę "demokrację" widzisz ? Chyba piękne ze śmiechu nad twoim lemingostwem ! Skąd się tacy biorą na świecie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedronka napisał:
Foty to wybacz, ale możesz oglądać na portalu fota.pl ew. NK
Biedronka ! Ja też chciałbym zobaczyć właśnie TWOJE foty, niczyje więcej, tylko TWOJE. Dawaj ! Nareszcie cuś się będzie działo na tym zapyziałym forum ! Przestań gadać po próżnicy ! Dawaj swoje foty ! U nas w celi chłopaki też chcieliby obejrzeć twoje dżwięki. Ciekawe czy nadal jesteś tak zgrabna jak w 1945 ? Dawaj !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zorro napisał:
."........to "NASZE POWIATOWE".... "marudzenie" np. zabił- bo był stary, bo to LB, LBI biggrin.gif (deb*** ilizm) jak to czytam, zastanawiam się, gdzie ja żyję ???" ...więc tylko tu mogę sobie pooglądać fotki! To wrzucisz czy nie?
Zorro ! zobaczysz że nie wrzuci ! ona tylko gra taką odważną a jak przychodzi co do czego to odsyła do fota.pl. To cienka Bolka jest ! No, Biedronka ! wrzucaj ! czekamy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Gamon nie przesadzaj i popatrz tam na stodołę 3XNIE. http://sami-swoi.com.pl/pic/plot1_m.jpg
Nie Pawlak ! Kargul po prostu krzyczy do ciebie : -Sp...laj ! A ty mu na to : -Sam sp...laj bambaryłło ! Ot i pogadali sobie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zorro napisał:
O nie masz racji! Nie odwaga bo wyniki dyktanda utajniono, więc co za odwaga raczej darmowa delegacja bo jestem ciekawy czy pan prezydent pojechał na własny koszt czy na koszt UM. W białęj nie ma demokracji jest tylko układ, ręka ręke myje a ciemniakom takim ja ty zamiast poważnych problemów wciska się ściemy o dyktandach. jest tyle poważnych problemów w samej bp a pismaki piszą o siekierach i dyktandach, a ty sie cieszysz!
Trafiłeś w samo sedno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle tysięcy dni urzędowania... i mamy Prezydenta Byka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...