Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor biblioteki odchodzi. Dlaczego? "Nie komentuję mojej decyzji"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 czerwca 2017 o 15:36 Powrót do artykułu
Koleżanka Stefaniukowej blondynki jest tym stołkiem zainteresowana , no i trzeba było dyrektorce podpowiedziec co ma zrobić ,by prezydentowa była zadowolona. Oczywista,piękne słowo samodzielna "dymisja"!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
undefined napisał:
Koleżanka Stefaniukowej  blondynki jest tym stołkiem zainteresowana , no  i trzeba było dyrektorce podpowiedziec co ma  zrobić ,by prezydentowa była zadowolona. Oczywista,piękne słowo samodzielna "dymisja"!!!
 kolejna niby dobra zmiana, ja pieprzę, kiedy to się skończy w tym ...... kraju
0
Piszecie durnoty po prostu miala bardzo slabe wyniki finansowe i tyle w temacir
0
Myślę że po długim weekendzie wszystko się wyjaśni. nie ma powodu do niepokoju. musiała być w końcu zmiana bo dobrze w tej instytucji się nie działo.
0
Otoz to sami pracownicy bardzo narzekali.
0
Potrzebna osoba , która dobrze zna program pis;obecna pani dyrektor za slabo poznała program PiS-u i ma problem!!!!!
0
dlaczego niby źle się działo, korzystamy z mężem z biblioteki od lat i nie zauważyliśmy niczego złego, szkoda, że odchodzą ludzie którzy tworzyli takie miejsca
0
Pracownicy wiedzą kto narzekał, raczej narzekały, gnidy znajdą się zawsze
0
Dobrze, że zrezygnowała. Jej to nawet pracownicy nie lubili.
0
nie nazwałabym gnidami starych pracowników których kosztem pani dyrektor szukała oszczędności ktoś powinien ważyć słowa i nie wydawać opinii o pracownikach nie znając sytuacji
0
a może podpiszesz sie z nazwiska? Pisząc takie bzdury ? Jak zwykle ciśnienie skacze i trzeba coś pohejtowac ? Jak jesteś taki cwaniak to sie przedstaw a nie oczerniasz innych ludzi. To już żałosne jak były układ nienawidzi tego miasta i wszystkich do okoła. 
0
Program PiS-u programem narodu
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: