Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co za jakaś szmatława lampucera
Zaloguj się, aby oddać głos
0
250 miliardów strat, wojna z mafią i podejrzana bezczynność w czasach rządów PO - PSL!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ty, mucha, oddaj te 6 mln zł, które przepie...łaś na koncert Madonny! To były nasze, podatników pieniądze. Zabieraj się do jakiejś dodatkowej roboty i spłacaj!    Jest etat w Biedronce w kasie, może się nadasz. Immunitet się kiedyś skończy i wtedy prokuratorzy dobiorą ci się do d..y. A rewię mody możesz uprawiać po fajrancie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Booooże ale CHYTRA BABA... spod siebie by zeżarła...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Domaga się przywrócenia do pracy?-raczej koryta. Ciekawe kto w tym okresie nie kradł?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pracowałem w firmie zaopatrującej przedszkola. Żeby firma została wybrana na dostawcę - to jak wszędzie trzeba dać "w łapę". A i potem idą przekręty - fakturowane są ziemniaki, a kupowane kolczyki... Niestety norma w tej branży.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
do roboty babo i spłacaj napisał:
Ty, mucha, oddaj te 6 mln zł, które przepie...łaś na koncert Madonny! To były nasze, podatników pieniądze. Zabieraj się do jakiejś dodatkowej roboty i spłacaj!  Jest etat w Biedronce w kasie, może się nadasz. Immunitet się kiedyś skończy i wtedy prokuratorzy dobiorą ci się do d..y. A rewię mody możesz uprawiać po fajrancie.
 co Rydzyk zrobił z nielegalnie zbieranymi pieniędzmi na ratowanie stoczni ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech odpracuje to co ukradła w BURDELU wszyscy będą zadowoleni...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Skąd ja to znam? W oświacie stanowiska kierownicze zajmują prawie wyłącznie kobiety. I to jest bardzo mylące, bo oceniamy je stereotypowo jako wrażliwsze, spokojniejsze i uczciwsze od mężczyzn. Otóż nic bardziej mylnego, najczęściej jest dokładnie odwrotnie! Identyczna sytuacja do tej opisanej w artykule miała miejsce w jednej ze szkół w Lublinie, podlegającej pod Urząd Marszałkowski. Agresja, złośliwość, nepotyzm, złodziejstwo i pogarda dla pracowników spoza rodzinnej i towarzyskiej sitwy. Ludzie lądowali u psychiatrów lub sami się zwalniali bo nie wytrzymywali psychicznie, szkoła została prawie sprywatyzowana poprzez obsadzanie stanowisk znajomymi lub rodziną. Na "szczęście" pani dyrektor zadarła również z organem założycielskim co w połączeniu ze skargami pracowników spowodowało że nie przedłużono tej "niezastąpionej" kobiecie kontraktu. Niestety ta patologia trwała całe lata i kosztowała nas bardzo wiele. Od roku jest nowa, bardzo sympatyczna dyrektor, szkoła funkcjonuje doskonale i nawet pomimo niskich płac wszyscy angażują się w pracę i przychodzą do niej z uśmiechem, a nie idą jak na ścięcie co miało miejsce w poprzednich latach. Jako ciekawostkę dodam tu jeszcze, że na odchodne, była pani dyrektor w ostatnich dniach swojego urzędowania próbowała zwolnić jeszcze wiele niewygodnych dla niej osób. Byli pracownicy są zapraszani zwyczajowo na różne szkolne uroczystości i zazwyczaj na nie przychodzą. Poprzednia dyrektor nie pokazała się w szkole ani razu, pewnie ze wstydu. Tak kończą ludzie chorzy na władzę i nie umiejący szanować swoich bliźnich. Na zakończenie jedna uwaga, organ założycielski powinien szybciej i zdecydowanie reagować na takie dyrektorskie wynaturzenia bo tu chodzi o dobro ludzi. A pracownikom wspomnianego w artykule żłobka życzę tak pozytywnego końca problemów jaki nastąpił w "mojej" szkole. Pozdrawiam!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A ja pracowałem w SP14 na Sławinku... - Kucharki i inni pracownicy szkoły NAGMINNIE wynosili ze szkoły jedzenie i nie prowadzono rzetelnej ewidencji wydawanych posiłków (szczegółowo wypunktował to pokontrolny raport kontrolerów z Wydziału Audytu UM). - Dalej... lewe wynajmowanie gimnastycznej sali na lewe KP Patologia za patologią, mimo to dyr. Miciuka awansowano na dyr. ZS12. POLSKA W PIGUŁCE.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najgorszy złodziej to ten, który okrada społeczeństwo. - TALMUD, Tosefta Bava Kama
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: