Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektorzy szkół?

Utworzony przez Fred, 8 lipca 2010 r. o 08:13
Z uwagą obserwuję politykę p. prezydenta dotyczącą mianowania czy też wyłaniania w drodze konkursów / niektórzy mówią, że nie ma różnicy/dyrektorów bialskich szkół. Interesuje mnie jakie kryteria należy spełniać by dyrektorem zostać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fred napisał:
Z uwagą obserwuję politykę p. prezydenta dotyczącą mianowania czy też wyłaniania w drodze konkursów / niektórzy mówią, że nie ma różnicy/dyrektorów bialskich szkół. Interesuje mnie jakie kryteria należy spełniać by dyrektorem zostać?
Popierać Prezydenta w czasie wyborów, zostać członkiem as-a, ślepo realizować wszelkie zalecenia magistratu, nie mieć własnego zdania, donosić, chwalić dziekana ks.. Wykształcenie niekonieczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jazda" w mieście ,ale jeszcze gorzej jest wpowiecie , wiem , bo mam takiego przełożonego - z namaszczenia "pańskiego".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fred napisał:
Z uwagą obserwuję politykę p. prezydenta dotyczącą mianowania czy też wyłaniania w drodze konkursów / niektórzy mówią, że nie ma różnicy/dyrektorów bialskich szkół. Interesuje mnie jakie kryteria należy spełniać by dyrektorem zostać?
Trzeba skończyć AWF w Białej Podlaskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Trzeba skończyć AWF w Białej Podlaskiej
http://www.youtube.com/watch?v=BrbW2KVHhKY...feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Trzeba skończyć AWF w Białej Podlaskiej
Nie wystarcza, ja skończyłem i nie chcą mnie wybrać! W Białej po AWF jest tylko Kosik i Jakubiec. Chyba zdecyduję się na wersję " zapisz się do Asa".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fred napisał:
Nie wystarcza, ja skończyłem i nie chcą mnie wybrać! W Białej po AWF jest tylko Kosik i Jakubiec. Chyba zdecyduję się na wersję " zapisz się do Asa".
Przyjdż do Międzyrzeca tu tylko pa AWF ito dotyczy wszystkich dziedzin np PKS,itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fred napisał:
Nie wystarcza, ja skończyłem i nie chcą mnie wybrać! W Białej po AWF jest tylko Kosik i Jakubiec. Chyba zdecyduję się na wersję " zapisz się do Asa".
A w powiecie ? Taka sama granda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A w powiecie ? Taka sama granda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ludziska czy to prawda że zielona dyrekcja w Zespole Szkół Ponadgimnazjalych przywieżikona przez Litwiniuka i Łazowskiego w teczce ma takie wiielkie osiągnięcia , że maturę zdało 12% maturzystów i to wszyscy na najniższych lokatach.Jeśli to prwada to :DOBY JAN I SIWY" za których kadencji nową maturę zdawało 98% a w technikach nawet więcej pewnie przejdą stan przedzawałowy,że ta workowa dyrekcja tak szybko zmarnowała ich wieloletni dorobek. Rodzice powinni się zwrócić do kurarorium i starostwa o natychmiastowe odwołanie całej dyrekcji i poprosić byłych dyrektorów o powrót i wyciągnięcie szkoły z dna w jakim się znalazła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były uczeń (już mgr inż) napisał:
Ludziska czy to prawda że zielona dyrekcja w Zespole Szkół Ponadgimnazjalych przywieżikona przez Litwiniuka i Łazowskiego w teczce ma takie wiielkie osiągnięcia , że maturę zdało 12% maturzystów i to wszyscy na najniższych lokatach.Jeśli to prwada to :DOBY JAN I SIWY" za których kadencji nową maturę zdawało 98% a w technikach nawet więcej pewnie przejdą stan przedzawałowy,że ta workowa dyrekcja tak szybko zmarnowała ich wieloletni dorobek. Rodzice powinni się zwrócić do kurarorium i starostwa o natychmiastowe odwołanie całej dyrekcji i poprosić byłych dyrektorów o powrót i wyciągnięcie szkoły z dna w jakim się znalazła.
Tak to prawda. Najlepszy przyjaciel Grzyba dał plamę. Widocznie strategia opracowywana w gabinecie burmistrza nie sprawdziła się. Inni protegowani mają podobne osiągnięcia. Jednym słowem ekipa Grzyba daje ciała. Wiele zasług w tym ma usłużny Tadeusz, podwładny, a zarazem wielki przyjaciel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak to prawda. Najlepszy przyjaciel Grzyba dał plamę. Widocznie strategia opracowywana w gabinecie burmistrza nie sprawdziła się. Inni protegowani mają podobne osiągnięcia. Jednym słowem ekipa Grzyba daje ciała. Wiele zasług w tym ma usłużny Tadeusz, podwładny, a zarazem wielki przyjaciel.
apeluję do byłych uczniów i ich rodziców o wpisywanie się w tej sprawie na forum może wspólnym wysiłkiem doprowadzimy do miany nieudaczników i wyrwania szkoły i mółodzieży ,której wielką krzywdę wyrządono,zrobiono z nich matołów i nieuków .A przecież przezz trzy lata od odejścia poprzedniej dyrekcji młodzież w tak piorunującym tępie nie głupiała a wręcz przeciwnie wszystko wskazuje że zmoądrzała wystarczy popatrzeć na wyniki innych szkól w tym Międzyrzeckich ,które kiedyś goniły naszą szkolę a terazz kilkakrotnie wyprzedzają!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w której szkole ludzie muszą powtarzać matury?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i po co było ze szkoły ponadgimnazjalnej robić uniwersytet ludowy na poziomie podstawowym? Czy ta szkoła była przewidziana do takiego eksperymentu? Co na to kuratorium? A Pan mgr Kot, to już podał się do dymisji, czy czeka na wybory? Panie Duszek czy będzie interpelacja w tej sprawie na sesji powiatu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No i po co było ze szkoły ponadgimnazjalnej robić uniwersytet ludowy na poziomie podstawowym? Czy ta szkoła była przewidziana do takiego eksperymentu? Co na to kuratorium? A Pan mgr Kot, to już podał się do dymisji, czy czeka na wybory? Panie Duszek czy będzie interpelacja w tej sprawie na sesji powiatu?
Zatrudnienie "małego jasia " z rodzinką jako naczelnego doradcy też nie pomogło w utrzymaniu dawnego poziomu i dawnej atmosfery szkoły,do której -wierzcie mi - naprawdę chciało się chodzić nawet takiemu obibokowi jakim byłem ucząc się w techmikum elektronicznym .A maturę w mojej klasie zdali wszyscy i z wyjątkiem dwu kolesi,którzy po egzaminach wyskoczyli na / są tam do dziś /Wyspy Brytyjskie pokończyli studia i świetnie sobie radzą .Szkoda ,Wielka Szkoda zmarnwali młodym ludziom kilka lat a większości pewnie i całe życie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o jakim poziomie mówisz - do ZSP przychodzą najsłabsi uczniowie gimnazjum , a piszą maturę taką samą jak w LO -
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno J. angielski i matma sa do tyłu, pozostałe przedmioty ok!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zdawałem ruski - i w mechaniku J. rosyjski wszyscy zdali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja zdawałem ruski - i w mechaniku J. rosyjski wszyscy zdali
Gratulacje teraz jak najwięcej używaj, a na pewno Ci się przyda w przyszłości w zaborze Rosyjskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie rozumiesz baranie. Gdybym zdawał angielski - oblał bym maturę jak inni w tej szkole !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nic nie rozumiesz baranie. Gdybym zdawał angielski - oblał bym maturę jak inni w tej szkole !!!!!
Gdybyś znał angielski Głąbie to pomógłbym Ci znaleźć pracę w UK, a tak to będziesz ciągał palety z cukrem do końca życia w Hurtowni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...