Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyskusja o pomniku Lecha i Marii Kaczyńskich. Jest odpowiedź społecznego komitetu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 kwietnia 2017 r. o 20:45 Powrót do artykułu
Obejdzie się bez Twoich wrogich rad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co to robić??? Przeciez jak skończy się kaczyzm to te pomniki pójdą w piz... tak jak pomniki Stalina, Bieruta, Dzierżyńskiego. A nasze dzieci czasy kaczyzmu będą nazywały czasami błędów i niewoli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty masz dzieci ?????? To takiego patriotyzmu uczy lewactwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fanatyku!!! Mnie mało obchodzi lewactwo czy "prawactwo". Ja mówię realistycznie. Dyktatura zawsze kiedyś się kończy więc kaczyzm też sie tak skończy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jazgot świerszcza na zakręcie a mnie nie znasz więc nie wiesz czy jestem fanatykiem. Kocham swoją Ojczyznę i tyle w temacie rozjuszony świerszczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bardzo rozumiem co robią tutaj pisiowe trole. Macie przecież reżimową tv, macie swoje portale. Nie wtrącajcie sie do niezależnej prasy. Pewnie siła srebrników tak na was działa, ciekaw jestem ile taki pisiowy trol inkasuje za każdy wpis?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha, ha, ha, niezależna czerwona gazeta ha, ha, ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ci trolu pisiowy nie pasuje ta gazeta to opuść to forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha, ha, ha spokojnie tylko cisza i spokój może Cię uratować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę być trolem pisiowym, niż psem platfusowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Mośkowa agitka małe GWno AGORY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paszkowski ty faszystowski lamusie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto to był ten Kaczyński?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to strach pisać, zaraz postawią przed sądem, taka to demokracja. Wytłumaczę to na przykładzie GMO. Wszyscy wiedzą że żarcie takie jest szkodliwe, lecz w stanach nie może nikt złego słowa publicznie powiedzieć, bo prawnicy wielkich koncernów puszcza delikwenta w skarpetkach :) taka to demokracja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, ale nie rozumiem przed kim tak chronią ten pomnik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pomnik z tym cytatem jak ulał pasuje do tego regionu i tego miasta, dodam jeszcze żeby wzmocnić siłę niesionej przez ten cytat życiowej mądrości, że warto też być Amerykaninem, Anglikiem, Albańczykiem, a ostatnio z dokumentalnego filmu australijskiego dowiedziałem się, że warto być Aborygenem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tu jak widzę nadal wpisuje się w haniebną retorykę paligłupa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Gruzji aż miło popatrzeć i posłuchać. Pełny szacunek do Kaczynskich, pomniki, nazwy ulic, etc. W Polsce nadal mnogo antypatriotycznej sowieckiej zarazy - niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz kolej na zmianę nazwy Biała Bierecka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomijam fakt ,że pomnik Kaczyńskich w Białej jest tylko chwytem propagandowym dla Biereckiego i Stefaniuka ,ale miejsce w którym go postawiono jest absolutną kompromitacją : na miejscu byłego szaletu na przeciw budynku aparatu ucisku , z tyłu komunikacji autobusowej i przy ruchliwej ulicy gdzie kurz gości. Dlaczego nie postawiono w Parku Radziwiłłów? No tam zagościł hrabia Bierecki i jak się władza zmieni to mogliby go za to pogonić? Ot przewidujący pisowiec-koniunkturalista . A swoją drogą to ludzie Jarosława tego nie widzą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...