Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Działacz PiS zaczął kampanię. Z błędem ortograficznym

Utworzony przez siwy z cici, 16 lipca 2011 r. o 14:44
ja błenda nie zaóważyłem wienc peosze o wyiaśniena
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci spisó mogo, bo one mogo wshystko, premera z yarka zrobiź, i telebimy mogo robić, pokazójo rze polak potrafii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)Dziś w towarzystwie młodych ankieterów wypytywał się ludzi przybywających na targowisko miejskie przy al. Tysiąclecia o problemy odczuwane najbardziej w miejscowościach południowego Podlasia.(...) Jezeli wytyka sie blad innym - nalezaloby sie postarac, zeby zrobic to bezblednie ;-P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakiś link do tej ankiety on-line? Z chęcią bym ją wypełnił. No i mam nadzieję, że wyniki ankiety zostaną upublicznione by można było się z nimi zapoznać. I co to był za błąd ortograficzny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A jakiś link do tej ankiety on-line? Z chęcią bym ją wypełnił. No i mam nadzieję, że wyniki ankiety zostaną upublicznione by można było się z nimi zapoznać. I co to był za błąd ortograficzny?
http://www.czasnapodlasie.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS i wszystko jasne. No ale tez trzeba pisac zrozumiale dla swego elektoratu. Podejrzewam ze 90% ich fanatykow nie zauwazy błedu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem wyborca pis'u. Nie jestem na pewno fanatykiem. Ale jak twarz pis'u na podlasiu to stefaniuk to nie dziwcie sie, ze psl wygra. Pozdrawiam wszystkich rozgarnietych. Pamietajcie, nie jest wrogiem osoba, ktora ma inne poglady, wroga szukajcie za granica...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największym problemem Podlasia jest PiS. Nie dawno poseł Abramowicz uparł się, żeby zlikwidować przychodnię w Wisznicach. Całe szczęście nie udało mu się i mieszkańcy nie muszą jeździć do Międzyrzeca lub Lublina na zabiegi. Mam nadzieję że za jego postawę odpowiednio mu podziękują przy wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robo napisał:
PIS i wszystko jasne. No ale tez trzeba pisac zrozumiale dla swego elektoratu. Podejrzewam ze 90% ich fanatykow nie zauwazy błedu.
Lepszy jest płemieł z POkręconych POrębańców? I jeszcze lubię Komoruskiego aż do "bulu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki błąd? Niech Pan redaktor się trochę ortografii douczy. Co do Stefaniuka? Super, że ktoś wreszcie działa, coś robi. Tym narzekającym jest ciągle źle, bo jak Ci starzy wyjadacze nic nie robią to jest źle (i w tym punkcie się z nimi zgadzam), a jak Ci młodzi coś robią i prężnie działają to im też źle. Nie ma co na takich zwracać uwagę. Popieram tę inicjatywę i oby więcej takich to może coś się tutaj wreszcie zmieni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teddy napisał:
Największym problemem Podlasia jest PiS. Nie dawno poseł Abramowicz uparł się, żeby zlikwidować przychodnię w Wisznicach. Całe szczęście nie udało mu się i mieszkańcy nie muszą jeździć do Międzyrzeca lub Lublina na zabiegi. Mam nadzieję że za jego postawę odpowiednio mu podziękują przy wyborach.
Co do Abramowicza to zgadzam się z Tobą w 100%, ale nie wkładajmy wszystkich do jednego worka! Stefaniuk już wiele zrobił, widać, że facet się stara i wierzy w zmiany na lepsze. Według Ciebie bardziej korzystne dla regionu jest nic nierobiące SLD, albo PO? Pewnie, niech jeszcze podniosą podatki na ubranka dla dzieci, zabiorą młodym małżeństwom szansę na własne mieszkanie (kredyt dla rodzin) i jeszcze bardziej podniosą podatki to będziesz zachwycony, a Żmijan niech jeszcze bardziej kieruje tymi pełowskimi pałkami i będzie cudownie - hehe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robo napisał:
PIS i wszystko jasne. No ale tez trzeba pisac zrozumiale dla swego elektoratu. Podejrzewam ze 90% ich fanatykow nie zauwazy błedu.
Nie obrażaj ludzi, których nie znasz. Pisząc takie rzeczy sam dajesz świadectwo o swoim fanatyzmie. Trochę dystansu, człowieczku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże, chroń Polskę i Podlasie od sekty pisowskiej. To zaraza, która roznieca niepokój, napięcia społeczne i awantury. Niech wygra wybory którakolwiek partia, byle nie pis. Dziwie się, że dotychczasowe rządy tej sekty i ostatnie ich wyczyny nie są wystarczającym powodem marginalizacji tego ugrupowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma facet predyspozycje na prezydenta. Jak bardziej nad antyortografia popracuje to i aktualnie panujacego antyortografa Bronislawa zakasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale sobie news'a znaleźliście??? Jestem polonista i nawet mi zdarzaja sie bledy.Wazne co robi ten mlody czlowiek,ze chce zmienic nasz region i interesuja go nasze problemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko, to tylko zwana obecnie naukowo dyslekcja, a za wstrętnej komuny matołectwem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dysleksja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaśka napisał:
Co do Abramowicza to zgadzam się z Tobą w 100%, ale nie wkładajmy wszystkich do jednego worka! Stefaniuk już wiele zrobił, widać, że facet się stara i wierzy w zmiany na lepsze. Według Ciebie bardziej korzystne dla regionu jest nic nierobiące SLD, albo PO? Pewnie, niech jeszcze podniosą podatki na ubranka dla dzieci, zabiorą młodym małżeństwom szansę na własne mieszkanie (kredyt dla rodzin) i jeszcze bardziej podniosą podatki to będziesz zachwycony, a Żmijan niech jeszcze bardziej kieruje tymi pełowskimi pałkami i będzie cudownie - hehe.
Akurat Abramowicz zrobił zupełnie odwrotnie niż wypisujesz w swoich kłamstwach dotyczących poradni w Wisznicach. Doprowadził do tego, że pieniądze na rehabilitację dzieci zostały w 100 % w Wisznicach a jednocześnie NFZ zwiększył pulę na te świadczenia dla naszego powiatu przez co teraz mogą się leczyć dzieci także w Białej Podlaskiej i Międzyrzecu Podlaskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się tylko zastanawiam skąd on ma tyle kasy? Czyżby Adam Abramowicz zaczął łożyć na kampanię, czy też dostają kasę od swojego Cappo di tutti Cappi z Sasa???? I bardzo mnie ciekawi czy Dariusz tak jak Adam pytał go czy może startować?? Pewnie tak. Co do ankiety "Kaśka" czyli "Darek" - pytać można - ale ciekawe czy politolog po UKSW wie, że jako senator i tak nic z tych rzeczy nie spełni, bo nie będzie miał możliwości - woli i ochoty jak już zajmie stołeczek. Po drugie - jego start to i tak ukłon w stronę Bergiera za poparcie - przepraszam - Sasa - przecież konie z tej samej stajni nie będą ze sobą konkurować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie szmaciarze byliscie przez ostatnie cztery lata by spoleczenstwo pytac co nam trzeba? Jestescie świniami, chociaz przy inteligencji świń to jesteście raczej bydłem. Teraz sobie przypomnieliście o wyborcach? Won!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...