Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Działacz PiS zaczął kampanię. Z błędem ortograficznym

Utworzony przez siwy z cici, 16 lipca 2011 r. o 14:44
Mam w nosie tę i inne akcje, ale NIE ŻYCZĘ SOBIE CZYTANIA NA KOGOKOLWIEK TAKICH WYZWISKA !!!!!! Co to za szmatława gazeta, żeby przepuszczać takie rzeczy prymitywnych ludzi. Byłam Waszą stałą czytelniczką, ale rozpoczynam propagandę przeciwko Wam, bo żadna szanująca się gazeta nie dopuściła by do wypuszczenia czegoś takiego jak tego prymitywa "Maniela"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO TY "KULTURALNY" MANIELU ROBISZ DLA BIAŁEJ, TY "SZMATO"[/b]- bo rozumiem, że bez inwektyw (ups, tego pewnie nie zrozumiesz, więc przetłumaczę: "wyzwisk") nie zrozumiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akcja ankieterska Stefaniuka to absolutna ściema. Przecież diagnoza sytuacji w kraju, regionie i gminie jest doskonale znana, zwłaszcza "czynownikowi". Po co więc ta robota? Po to, aby pozyskać trochę punktów od wyborców, po to by było coś nowego, świadczącego o chęciach Stefaniuka. Mądrością dzisiaj, jest odpowiedź jak zrealizować, czy zlikwidować, dokuczliwą dla środowiska sprawę. Jakie należy podjąć działania, działania realne. Przecież sekta pisowska jest w radzie miasta, gdzie są realne prapozycje rozwiązań? Wciąż słyszę tylko totalną krytykę Czapskiego, w makroskali, Tuska itp. Praktycznie, propozycje zgłaszane przez sektę, są wybitnie szkodliwe dla Polaków i Polski. Myślę, że tym razem Polacy nie dadzą się oszukać chorym na władzę talibom. Z podwórka balskiego podam jeden tylko przykład- PKS bialski został rozwalony za przyczyną zw. zawodowego solidarność/zbrojne ramię sekty pisowskie/ oraz brutalnego wejścia w sprawę Abramowicza. .....co! , nieprawda? Przeanalizujcie sprawę w ostatnim okresie działalności tej firmy. ....więcej przykładów! ......szkoda gadać, z takimi talibami jak Błaszczak, Hofman, Kurski, o i oczywiście Kaczyński / tu usprawiedliwieniem może być ciężka choroba/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jozef napisał:
Akcja ankieterska Stefaniuka to absolutna ściema. Przecież diagnoza sytuacji w kraju, regionie i gminie jest doskonale znana, zwłaszcza "czynownikowi". Po co więc ta robota? Po to, aby pozyskać trochę punktów od wyborców, po to by było coś nowego, świadczącego o chęciach Stefaniuka. Mądrością dzisiaj, jest odpowiedź jak zrealizować, czy zlikwidować, dokuczliwą dla środowiska sprawę. Jakie należy podjąć działania, działania realne. Przecież sekta pisowska jest w radzie miasta, gdzie są realne prapozycje rozwiązań? Wciąż słyszę tylko totalną krytykę Czapskiego, w makroskali, Tuska itp. Praktycznie, propozycje zgłaszane przez sektę, są wybitnie szkodliwe dla Polaków i Polski. Myślę, że tym razem Polacy nie dadzą się oszukać chorym na władzę talibom. Z podwórka balskiego podam jeden tylko przykład- PKS bialski został rozwalony za przyczyną zw. zawodowego solidarność/zbrojne ramię sekty pisowskie/ oraz brutalnego wejścia w sprawę Abramowicza. .....co! , nieprawda? Przeanalizujcie sprawę w ostatnim okresie działalności tej firmy. ....więcej przykładów! ......szkoda gadać, z takimi talibami jak Błaszczak, Hofman, Kurski, o i oczywiście Kaczyński / tu usprawiedliwieniem może być ciężka choroba/
Jozek-ty matole,albo cie POgielo,albo chodzisz na innej orbicie.Nie idz ta droga CYCU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janeczku! Człowiek "mądry" nie używa takich inwektyw i przypisów do partii politycznych, wszak mamy demokrację. Lepiej byłoby szanowny Janku aby podjąć sprawę merytorycznie, podaj argumenty, masz do tego prawo. Jeśli zaś chcesz wiedzieć za którą partią się opowiadam, która powinna wygrać najbliższe wybory to wyznam, że może wygrać każda inna, byle nie sekta pisowska. P o z d r a w i a m. Jeśli chcesz podyskutować szerzej, przeproś, i porozmawiamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jozef napisał:
Janeczku! Człowiek "mądry" nie używa takich inwektyw i przypisów do partii politycznych, wszak mamy demokrację. Lepiej byłoby szanowny Janku aby podjąć sprawę merytorycznie, podaj argumenty, masz do tego prawo. Jeśli zaś chcesz wiedzieć za którą partią się opowiadam, która powinna wygrać najbliższe wybory to wyznam, że może wygrać każda inna, byle nie sekta pisowska. P o z d r a w i a m. Jeśli chcesz podyskutować szerzej, przeproś, i porozmawiamy.
Popieram w 100 %!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jozef napisał:
Janeczku! Człowiek "mądry" nie używa takich inwektyw i przypisów do partii politycznych, wszak mamy demokrację. Lepiej byłoby szanowny Janku aby podjąć sprawę merytorycznie, podaj argumenty, masz do tego prawo. Jeśli zaś chcesz wiedzieć za którą partią się opowiadam, która powinna wygrać najbliższe wybory to wyznam, że może wygrać każda inna, byle nie sekta pisowska. P o z d r a w i a m. Jeśli chcesz podyskutować szerzej, przeproś, i porozmawiamy.
O czym mialbym z toba rozmawiac CZERWONY KONFIDENCIE,nie ta liga czlowieku,zaPOmnij.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Popieram w 100 %!
Nie ma cie kto POpierac,to sie sam POpierasz,PACHOLKU MOSKWY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jozef napisał:
Janeczku! Człowiek "mądry" nie używa takich inwektyw i przypisów do partii politycznych, wszak mamy demokrację. Lepiej byłoby szanowny Janku aby podjąć sprawę merytorycznie, podaj argumenty, masz do tego prawo. Jeśli zaś chcesz wiedzieć za którą partią się opowiadam, która powinna wygrać najbliższe wybory to wyznam, że może wygrać każda inna, byle nie sekta pisowska. P o z d r a w i a m. Jeśli chcesz podyskutować szerzej, przeproś, i porozmawiamy.
Ciesz sie czlowieku ze dekomunizacja cie ominela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram pana Stefaniuka. Artykuł jest co najmniej tendencyjny. Jakie to pan anonimowy i mierny redaktorzyna na usługach układzików jeszcze błędy zauważył poza rażącymi błędami natury ortografinczej? Hę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sławek bul z japoni napisał:
Popieram pana Stefaniuka. Artykuł jest co najmniej tendencyjny. Jakie to pan anonimowy i mierny redaktorzyna na usługach układzików jeszcze błędy zauważył poza rażącymi błędami natury ortografinczej? Hę?
Ile ty masz lat ,ze sie dajesz jeszcze na to nabierac ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kornel napisał:
A CO TY "KULTURALNY" MANIELU ROBISZ DLA BIAŁEJ, TY "SZMATO"[/b]- bo rozumiem, że bez inwektyw (ups, tego pewnie nie zrozumiesz, więc przetłumaczę: "wyzwisk") nie zrozumiesz
Nie musze robic, nie jestem politykierem, ktory bierze za to kase. A jak ty jestes takim baranem, ze połakomisz sie na garsc obietnic, ktorych nie jestes w stanie wyegzekwowac to wspolczuje. Typowy przyklad 'mięsa wyborczego'. Chyba, że jestes PISowcem i to cie ugryzlo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, ale to smutna prawda, że politycy pamiętają o nas tylko przed wyborami. Po wyborach szybko o nas zapomną, wiedząc, że nie mamy praktycznie możliwości by ich usunąć z wybranych miejsc. W całej Polsce się tak dzieje, a demokracja nie jest dobrym rozwiązaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jozef napisał:
Akcja ankieterska Stefaniuka to absolutna ściema. Przecież diagnoza sytuacji w kraju, regionie i gminie jest doskonale znana, zwłaszcza "czynownikowi". Po co więc ta robota? Po to, aby pozyskać trochę punktów od wyborców, po to by było coś nowego, świadczącego o chęciach Stefaniuka. Mądrością dzisiaj, jest odpowiedź jak zrealizować, czy zlikwidować, dokuczliwą dla środowiska sprawę. Jakie należy podjąć działania, działania realne.Przecież sekta pisowska jest w radzie miasta, gdzie są realne prapozycje rozwiązań? Wciąż słyszę tylko totalną krytykę Czapskiego, w makroskali, Tuska itp. Praktycznie, propozycje zgłaszane przez sektę, są wybitnie szkodliwe dla Polaków i Polski. Myślę, że tym razem Polacy nie dadzą się oszukać chorym na władzę talibom. Z podwórka balskiego podam jeden tylko przykład- PKS bialski został rozwalony za przyczyną zw. zawodowego solidarność/zbrojne ramię sekty pisowskie/ oraz brutalnego wejścia w sprawę Abramowicza. .....co! , nieprawda? Przeanalizujcie sprawę w ostatnim okresie działalności tej firmy. ....więcej przykładów! ......szkoda gadać, z takimi talibami jak Błaszczak, Hofman, Kurski, o i oczywiście Kaczyński / tu usprawiedliwieniem może być ciężka choroba/
Szanowny Józefie. To co piszesz to oczywista nieprawda. Co do PKS-u fakty są następujące: 1. do listopada 2010 właścicielem PKS był Skarb Państwa 2. Minister Grad szukał rozwiązania trudnej sytuacji tego przedsiębiorstwa, włączył go do grupy firm dla których był poszukiwany inwestor, prowadził w Brukseli działania na uzyskanie zgody na dofinansowanie sumą 700 tys zł. co dałoby możliwość restrukturyzacji. 3. Dokładnie rok temu, przed wyborami samorządowymi, lubelski sejmik wojewódzki objawił chęć przejęcia PKS Biała Podlaska. Prominentni politycy PO i PSL zapewniali, że wiedzą jak uzdrowić firmę, ze samorząd nie dopuści do bankructwa oraz , że nie będzie zwolnień pracowników. 4. w połowie listopada 2010 roku samorząd, wbrew woli załogi i bez entuzjazmu zarządu, przejmuje akcje 5. przez pierwsze miesiące zajmuje się sprawami formalnymi w tym wymianą członków rady nadzorczej na swoich "fachowców". 6. na początku roku Sobczak przyjeżdża do Białej i uzależnia wypełnienie swoich obowiązków właścicielskich ( restrukturyzacje firmy ) od zgody związków zawodowych na natychmiastowe zawieszenie układu zbiorowego oraz zgody na dobrowolne odejścia pracowników na warunkach postawionych przez właściciela. 7. forma i treść "negocjacji" Sobczaka nie odpowiada pracownikom i rozmowy zostają przerwane. 8. Zostaje złożony wniosek do sądu o upadłość 9. Jestem poproszony o pomoc i włączam się do sprawy 9. Poprzez mediacje i kuluarowe rozmowy doprowadzam do sytuacji, że związki zawodowe ( wszystkie: Solidarność , Solidarność 80 i OPZZ ) podpisują wspólne stanowisko które stanowi podstawę do wznowienia rozmów z właścicielem 10. Powoduję, że apel do właściciela o ratowanie firmy podpisuje kilkunastu parlamentarzystów w tym wszyscy z naszego okręgu oraz na sesji Sejmiku zostaje przez radnych przyjęta uchwała z wezwaniem do zarządu o działania na rzecz ratowania wszystkich PKS-ów na Lubelszczyźnie. 11. Właściciel odrzuca kompromis oparty na wypracowanym stanowisku wszystkich związków. 12. Do Białej Podlaskiej przyjeżdża Sobczak, żeby udowodnić całkowitą nieprawdę,czyli że to przez załogę PKS będzie zlikwidowany. 13. Ta nieprawda i hipokryzja jest udowodniona na tym spotkaniu przeze mnie, ponieważ wysuwam propozycję zbieżną z oczekiwaniami właściciela czyli: załoga zgadza się na natychmiastowe zawieszenie układu zbiorowego oraz program dobrowolnych odejść z pracy na sprawiedliwych i nie krzywdzących odchodzących pracowników zasadach. Ta propozycja jest zaakceptowana na piśmie przez wszystkie związki zawodowe. 14. Sobczak wychodzi z sali zrywając rozmowy pomimo tego, że osiągnął to co chciał ( zmodyfikowane o zabezpieczenie interesów odchodzących) 15. Sąd ogłasza likwidację. Zachowanie właściciela ( samorządu wojewódzkiego rządzonego przez PO i PSL ) jest całkowicie niezrozumiałe i nieuzasadnione ani względami gospodarczymi ani społecznymi. PKS ma majątek warty 8-9 mln ( np działkę w centrum miasta na której stoi dworzec) i w takiej sytuacji podniesienie kapitału o 2 mln przez właściciela żeby nie dopuścić do upadłości jest rzeczą oczywistą. Syndyk będzie kosztował, będzie sprzedawał taniej niż właściciel, a odrzucenie porozumienia z załogą oznacza, że zamiast odpraw dla 40 pracowników trzeba będzie je wypłacić dla 140. Sprawa bialskiego PKS-u bardzo leży mi na sercu. Po wielu rozmowach, spotkaniach negocjacjach, kiedy pracownicy zgodzili się na zawieszenie układu zbiorowego i przyjecie programu odejść dobrowolnych wydawało się pewne, że PKS będzie uratowany. Jednak jak się okazuje inne były intencje właściciela. Pana opinia o moim udziale jest nieprawdziwa i krzywdząca i dotyka mnie osobiście. Jestem gotowy z każdym i wszędzie podejmować temat kłamstwa o tym, że to związki są winne bankructwu PKS-u. Jeżeli chce Pan z otwartą przyłbicą podjąć tę dyskusję to proszę napisać swoje imię i nazwisko. Może są także inni chętni do rozmowy na ten temat. Jeżeli tak będzie zapraszam. Myślę, że dla tak ważnej dla naszego sprawy , łamy udostępnia lokalne gazety a może da się namówić telewizja kablowa. Ja jestem gotów. Adam Abramowicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Interesowałam się osobiście tą sprawa i jeżeli ktoś choć trochę zada sobie trudu, żeby na ten temat poczytać, a nie pleść głupoty wyssane z rękawa to bez trudu dostrzeże, że A.A. mówi prawdę. Tak też drogi Józefie, jeżeli miałeś na tyle odwagi, żeby pisać takie głupoty pod pseudonimem, to mniej również na tyle odwagi, żeby się przedstawić z imienia i nazwiska oraz udowodnić swoją wręcz śmieszną i idiotyczną tezę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy drogi Pośle Abramowiczu taki jesteś pro związkowy i pro pracowniczy?Przecież jak sam prowadziłeś biznes to zatrudniałeś ludzi na tzw. samozatrudnienie - co jest we współczesnym świecie drogą nowoczesnego wyzysku. Niekiedy w bardzo brutalny sposób próbowałeś załatwić konkurencję w handlu - vide Leśna Podlaska - miejscowy GS miałby sporo do opowiedzenia. Bialski PkS w życiu by Cię nie zainteresował gdyby wcześniej tam nie pracował Twój kuzyn ojciec twego dyrektora biura - ale narobiłeś tam wrzasku i nic więcej. W polityce również nie działasz zbyt czysto - wystarczy przypomnieć twoje negocjacje z posłem Dudzińskim - zbadanie tej sprawy byłoby bardzo ciekawe. Dla Ciebie liczy się kasa kasa i jeszcze raz kasa. Oszczędzasz na wszystkim co się da - ale jeśli chodzi o swoje pieniądze - cudze wydajesz bez mrugnięcia okiem. Wszędzie stawiasz na JOW - powiedz czemu - napisz ludziom dlaczego - jak sam to kiedyś ująłeś - cytat absolutnie niedokładny - aby skończyć z biednymi posłami - władza tylko dla takich biznesmenów jak Ty - który lecisz się pytać Króla Sasa czy możesz wystartować na Prezydenta, Posła etc. Zawsze interesowało mnie pytanie co on na Ciebie ma? Co do bialskiego PiS-u - wpychasz na listę ludzi o dziwnej proweniencji - biznesmenów - jedynie po to, aby miał kto sfinansować Twoją kampanię. Rzucasz rękawicę - ale choć jesteś z włościańskiego rodu i nie masz do tego prawa - przyjmujemy ją - kampanię czas zacząć!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Max Otto von Stirlitz napisał:
A od kiedy drogi Pośle Abramowiczu taki jesteś pro związkowy i pro pracowniczy?Przecież jak sam prowadziłeś biznes to zatrudniałeś ludzi na tzw. samozatrudnienie - co jest we współczesnym świecie drogą nowoczesnego wyzysku. Niekiedy w bardzo brutalny sposób próbowałeś załatwić konkurencję w handlu - vide Leśna Podlaska - miejscowy GS miałby sporo do opowiedzenia. Bialski PkS w życiu by Cię nie zainteresował gdyby wcześniej tam nie pracował Twój kuzyn ojciec twego dyrektora biura - ale narobiłeś tam wrzasku i nic więcej. W polityce również nie działasz zbyt czysto - wystarczy przypomnieć twoje negocjacje z posłem Dudzińskim - zbadanie tej sprawy byłoby bardzo ciekawe. Dla Ciebie liczy się kasa kasa i jeszcze raz kasa. Oszczędzasz na wszystkim co się da - ale jeśli chodzi o swoje pieniądze - cudze wydajesz bez mrugnięcia okiem. Wszędzie stawiasz na JOW - powiedz czemu - napisz ludziom dlaczego - jak sam to kiedyś ująłeś - cytat absolutnie niedokładny - aby skończyć z biednymi posłami - władza tylko dla takich biznesmenów jak Ty - który lecisz się pytać Króla Sasa czy możesz wystartować na Prezydenta, Posła etc. Zawsze interesowało mnie pytanie co on na Ciebie ma? No to już pora zacząć chocholi taniec pajaców, którym los ludu się przypomniał, gdy o koryto przyszło walczyć. Ruszajcie w tany, lud chce chleba, lud pragnie igrzysk!!! Panie Abramowicz ty nam wodzirejem jest - pląsaj, pląsaj, wywijaj, wywijaj, przysiadaj i podskakuj! Liczą się figury i wrażenie artystyczne. Przecież Ty i Tobie podobni, wiecie jak ludowi można sprawić przyjemność, a naiwnym radość!!!!! Co do bialskiego PiS-u - wpychasz na listę ludzi o dziwnej proweniencji - biznesmenów - jedynie po to, aby miał kto sfinansować Twoją kampanię. Rzucasz rękawicę - ale choć jesteś z włościańskiego rodu i nie masz do tego prawa - przyjmujemy ją - kampanię czas zacząć!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Max Otto von Stirlitz napisał:
A od kiedy drogi Pośle Abramowiczu taki jesteś pro związkowy i pro pracowniczy?Przecież jak sam prowadziłeś biznes to zatrudniałeś ludzi na tzw. samozatrudnienie - co jest we współczesnym świecie drogą nowoczesnego wyzysku. Niekiedy w bardzo brutalny sposób próbowałeś załatwić konkurencję w handlu - vide Leśna Podlaska - miejscowy GS miałby sporo do opowiedzenia. Bialski PkS w życiu by Cię nie zainteresował gdyby wcześniej tam nie pracował Twój kuzyn ojciec twego dyrektora biura - ale narobiłeś tam wrzasku i nic więcej. W polityce również nie działasz zbyt czysto - wystarczy przypomnieć twoje negocjacje z posłem Dudzińskim - zbadanie tej sprawy byłoby bardzo ciekawe. Dla Ciebie liczy się kasa kasa i jeszcze raz kasa. Oszczędzasz na wszystkim co się da - ale jeśli chodzi o swoje pieniądze - cudze wydajesz bez mrugnięcia okiem. Wszędzie stawiasz na JOW - powiedz czemu - napisz ludziom dlaczego - jak sam to kiedyś ująłeś - cytat absolutnie niedokładny - aby skończyć z biednymi posłami - władza tylko dla takich biznesmenów jak Ty - który lecisz się pytać Króla Sasa czy możesz wystartować na Prezydenta, Posła etc. Zawsze interesowało mnie pytanie co on na Ciebie ma?Co do bialskiego PiS-u - wpychasz na listę ludzi o dziwnej proweniencji - biznesmenów - jedynie po to, aby miał kto sfinansować Twoją kampanię. Rzucasz rękawicę - ale choć jesteś z włościańskiego rodu i nie masz do tego prawa - przyjmujemy ją - kampanię czas zacząć!!
Kolejne inwektywy schowane pod pseudonimem. Jaki jest tego poziom każdy widzi. Jak się nie ma argumentów dotyczących PKS-u wymyśla się następne wrzutki typu GS Leśna. O konkrety poproszę a nie opisanie w stylu ubeckim: " dużo by było do powiedzenia." Kończę z Panem tę polemikę. Nadal jestem gotowy bronić załogi i samego przedsiębiorstwa przed oczernianiem oraz zaświadczać że zlikwidowanie bialskiego PKS-u jest szkodliwe społecznie i gospodarczo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki poseł taki poziom. Ubeckie metody? Raczej stosowane przez Pana w działaniach wobec innych członków PiS - "tamten powiedział-tamci gadają" - bez żadnych konkretów. Stosowałeś ubeckie metody przez ostatnie kilka lat - i wielkie halo - bo podpiszesz się z imienia i nazwiska? Za to Ci płacimy smętny pośle z ostatnich ławek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PKS jest dla mnie tak samo ważny jak i dla Ciebie - ja nie mam super drogiego samochodu - za niebotyczną kasę - ja muszę poruszać się Gardenem lub PKSem. Przybyłeś do PKS i wszcząłeś pyskówkę z gościem, żadnej merytoryki tylko krzyki i czysty populizm w najgorszym lepperowskim wydaniu. Po drugie - jest Ci bliski los przedsiębiorstw? A gdzieś Ty był jak likwidowano Biawenę? Meble etc? Zawsze chcesz działać cudzymi rękami i za cudze pieniądze. Koniec dyskusji - z prostakami w garniturkach się nie dyskutuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...