Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziecko pije i pali. Wszystko nagrane telefonem komórkowym

Utworzony przez kolka, 10 sierpnia 2011 r. o 12:18
toz kazdy ma prawo wypic se piwko czy zapalic papierosa nie wiem kto dal taki przepis ze mozna to robic od 18 lat ... nie pochwalam tego chlopaka ale moze byl spragniony albo napatrzyl sie na rodzine ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na PiS. To widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno mówiłem: zaorać tą wiochę i spryskać dobrze Roundapem żeby następne buraki nie wyrosły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko czemu nikt nie zwróci uwagi na to ze ktoś mógł mu kazać to zrobić?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko czemu nikt nie zwróci uwagi na to ze ktoś mógł mu kazać to zrobić?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko czemu nikt nie zwróci uwagi na to ze ktoś mógł mu kazać to zrobić?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy młodzieniec pod blokiem pije jabola - WINA KIBOLA ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli wzięła się za to już policja to najpierw trzeba posadzić rodziców, albo wlepić karę 5 tyś . Zabrać dzieciaka do piwnicy d.u.p.s.k.o sprać pałą żeby nie siadł za dwa tygodnie i się skończy szpanowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No bo jakoś nie widać żeby dzieciak robił to pod przymusem. Po prostu wydaje się takim bachorom, że komuś tym zaimponują...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do tego głównie służy szybki internet, najlepiej bezprzewodowy i darmowy w każdej gminie oraz wsi, czego domaga się społeczeństwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgoda – różnie w życiu bywa, grunt to jest zdrowie, i dzięki Bogu w Polsce zjawiło się coś takiego - http://######/site/457news - bardzo mi pomogło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe Co teraz myślą chłopaki co to nakręcili , Szkoda mi tylko tego chłopca ale cóż dożo jest takich dzieci a to jest tylko przykład, A chłopak tylko chciał sie popisać przed kolegami i teraz ma za to konsekwencje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie Co wy tu piszecie że To wina rodziców, Kibiców.Rodzice wychowuja syna jak mogą ale przecież nie będą za nim chodzić w krok za krok Może mu zabraniali pic alkocholu palić papierosów ale jak bardziej oni zakazuja tym dziecko chce tego spróbować no i spróbował a rodzice nic o tym nie wiedzieli wtedy jak był kręcony filmik przeciez nie chodżą za nim na okrągło Więć To jest wina tego dzieciaka że to zrobił ja nie bronie rodziców Bo to też jest ich wina , A co do Kibiców To nie rozumiem Co oni maja do tego że jakiś Bachor sie napił. A sie pytam gdzie policja patrolująca dzielnice. Najlepiej tego dzieciaka ku*** wsadzic do poprawczaka I tyle ale on wyjdzie z niego jeszcze gorszy Bo on jeszcze nie myśli tak jak powinnien
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Legia napisał:
Ludzie Co wy tu piszecie że To wina rodziców, Kibiców.Rodzice wychowuja syna jak mogą ale przecież nie będą za nim chodzić w krok za krok Może mu zabraniali pic alkocholu palić papierosów ale jak bardziej oni zakazuja tym dziecko chce tego spróbować no i spróbował a rodzice nic o tym nie wiedzieli wtedy jak był kręcony filmik przeciez nie chodżą za nim na okrągło Więć To jest wina tego dzieciaka że to zrobił ja nie bronie rodziców Bo to też jest ich wina , A co do Kibiców To nie rozumiem Co oni maja do tego że jakiś Bachor sie napił. A sie pytam gdzie policja patrolująca dzielnice. Najlepiej tego dzieciaka ku*** wsadzic do poprawczaka I tyle ale on wyjdzie z niego jeszcze gorszy Bo on jeszcze nie myśli tak jak powinnien
Czyli ma to w genach. Wina jest po stronie rodziców i nikogo więcej. Jaki ma wzór do naśladowania? Raczej żaden albo robił na filmiku to co robią rodzice... Do poprawczaka czy do więzienia kategorycznie NIE. Ale do kopalni? Z pewnością TAK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
??? napisał:
o matko seks, przemoc i patologia wylewa się z telewizora i komputera 24h. Cała zabawa polega na tym, że media, szkoły, policja, rząd, sejm itp organy które powinny się tym zająć udają, że tego nie widzą. a jak już nie daje się dalej udawać, wtedy robi się wielki krzyk no i WINNI są RODZICE - fajna zabawa z ofiar zrobić winnych...
Tylko wtedy byłby bunt bo trzeba wprowadzić więcej zakazów a ludzie nie lubią zakazów. Liberalizm jest złem co nie znaczy, że trzeba wprowadzać anarchię ale wszystko musi mieć swoje granice. Widzieliście w czasach PRL'u na ulicach bezdomnych psów(ludzi), żebraków czy meneli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To widać niemal zawsze i wszędzie... w każdej szkole palą, a czasem piją na przerwach i nauczyciele, pedagodzy wiedzą o tym, ale nic z tym nie robią, bo nie chcą sobie rąk pobrudzić "aby tylko rodzice, policja, albo ktoś inny się nie dowiedział i kasa w normie co miesiąc była, a reszta!? obowiązki? uczniom jest tak lepiej i nam wygodniej wszystko jest OK" - pomyślało 80% osób pracujących w szkołach. No ale jak już ktoś wrzuci takie coś do neta to "o Boże! To niedopuszczalne! Trzeba coś z tym zrobić!" Taaaaaak, jaaaasne, trzeeeeba! ale co!? Najlepiej powiedzieć i nic nie zrobić! powoli się wycofać i odczekać, aż sprawa przycichnie ;> To jeszcze nic, bo to jest prawda, która jest często zauważalna, wiec nie rozumiem po co robić tyle zamieszania i HAŁASU i nic nie robić... Gorzej będzie jak któryś się zaleje w trupa wtedy już nic nie będzie się dało zrobić...! Co do sprawy "demoralizacji" hmmmm... może być to kilka wersji, ale ogólnie rzecz biorąc jest to sprawa systemu 21 wieku i emocji podczas dojrzewania. Myślę, że co do tego nie muszę się rozpisywać, bo każde z was powinno wiedzieć co się dzieje podczas dojrzewania nie mówię o zmianach fizycznych, ale o psychicznych ;P Zastanówcie się jakie wy popełnialiście błędy gdy byliście młodzi i porównajcie je Na koniec powiem, że sam jestem młody, ale najpierw pomyśl zanim skrytykujesz moją wypowiedź, np, tak "skoro jesteś dzieckiem to co ty możesz o tym wiedzieć?" właśnie... bo przeżywam teraz ten okres, w 21 wieku... i dlatego wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakbyscie też tak za malolata nie robili. przez dostępność internetu takie filmiki pojawiają się i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj w Polsacie było -.-' poniżenie i patologia... -.-'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[b]Mój chłopczyk :*:* JLB [/b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...