Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzień patrona Białej Podlaskiej

Utworzony przez belzebub, 29 września 2011 o 21:13
Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią. Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg Twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą, a czyniący miłosierdzie tym tysiącom tym, którzy mnie miłują i strzegą moich przykazań.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
figurki, szmatki, wstązki i inne różne śmieci, tylko zbierają kurz, który powoduje różne choroby, w tym umysłowe. potem bedzie problem z utylizacją tych śmieci. bardzo szkodzą środowisku naturalnemu. wczoraj pokazali w tv jak z kranu leci płonąca woda, a po podgrzaniu na powierzchni tej wody, tworzy się plastik. ludzie i zwierzęta taką wodę piją. dzieje się to w USA, ale i nas to czeka (gaz łupkowy). kiedy przestaniemy, niepotrzebnie, niszczyć środowisko naturalne, poprzez nadmierne wydobycie kopalin i niszczenie lasów.
0
Przeczytaj i pomoż znaleźć odpowiedż http://######/site/news048
0
...a głowa bestii będzie cała czarna, a oczy jej czerwone od krwi istot żyjących. A ku*** babilońska wzniesie się z ochlani, a 3 głowy smok zapanuje nad ziemią!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: