Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziesiąta wpadka pijanego kierowcy

Utworzony przez roman45, 12 listopada 2013 o 13:55
odpowie??? ja pierdolę... i co ? piąty zakaz dostanie/ to jest dbanie państwa o interesy obywateli? co mu po tym zakazie? a za tydzień szósty zakaz dostanie. za miesiąc siódmy i tak dalej i dalej Jas tak czytam to gówno, jakie są kary za próbę zabójstwa, czytaj: jazda po pijaku to mnie wzdryga!! biorąc pod uwagę konsekwencje to dziwię się, że tak mało ludzi jeździ po pijaku wynika z tego, że każdy może i nic mu nie zrobią... o sorry zakaz dadzą... siedemdziesiąty czwarty !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
odpowie??? ja pier***ę... i co ? piąty zakaz dostanie/ to jest dbanie państwa o interesy obywateli? co mu po tym zakazie? a za tydzień szósty zakaz dostanie. za miesiąc siódmy i tak dalej i dalej Jas tak czytam to gówno, jakie są kary za próbę zabójstwa, czytaj: jazda po pijaku to mnie wzdryga!! biorąc pod uwagę konsekwencje to dziwię się, że tak mało ludzi jeździ po pijaku wynika z tego, że każdy może i nic mu nie zrobią... o sorry zakaz dadzą... siedemdziesiąty czwarty !!!
Immunitet ma,to tak może i może w nieskończoność i tylko mu na pyrdel mogą skoczyć !!!!
0
zabrac samochód i sprzedac a kasę przeznaczyc na dokarmianie dzieci.  Jak kupi koplejne auto to proces powtórzyc. Wsadzanie do wieziena namój koszt to kiepskie rozwiązanie
0
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!Wielka szkoda, że się ten pijany bandzior nie zabił! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki pijana hołota nie pozabija się na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy!    
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: