Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny: Dwójka najlepsza

Utworzony przez gimnazjalistka z PG6, 13 czerwca 2008 r. o 11:26
u mnie w klasie trójka uczniów otrzymało 50 pkt na 50 pkt mozliwych z części mat- przyr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u nas w Cici... to wszystkie ucznie co mi z Naszego Sklepiku piweczko do Naszej Altanki przynosili dostali 100/100 morzliwyh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co wiem to najlepiej wypadło Gimnazjum Katolickie...ale po raz kolejny widać liberalizm...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gimnazjum Katolickie jest szkołaniepubliczną i dlatego nie może być porównywalne ze szkołami publicznymi. Do szkół publicznych przyjmuje się wszystkich uczniów, bez wzgledu na ih możliwości intelektualne i zachowania. W "Katoliku" jest trochę inaczej. A tak z ciekawości, jaki wynik ma GK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyniki egzaminu gimnazjalnego 2008 w Katolickim Gimnazjum: z części humanistycznej - 37,1p. (74%); z części matematyczno-przyrodniczej - 39,5p. (79%). Razem 76,6 pkt. Średni wynik z części matematyczno-przyrodniczej jest o 25% wyższy od średniego wyniku osiągniętego w woj. lubelskim. Już po raz piąty ta szkoła uzyskała najwyższe wyniki z egzaminu gimnazjalnego w Białej Podlaskiej, a także w powiecie bialskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
76,6 to wynik mojej klasy IIIc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego mój kolega Michał Sikora z klasy IIIa Gimnazjum Nr 2 nie został wymieniony w tym art. , również otrzymał 97 pkt. z matematyki - 49 i humanistycznego - 48. Czy dlatego, że nie jest synem V-ce Dyrektora tego Gimnazjum to o nim zapomniano?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARDZO SŁUSZNA UWAGA. UCZNIÓ Z WYNIKIEM 97 I MAXEM Z CZĘŚCI MAT. PRZYR. JEST WIELU W INNYCH SZKOŁACH, TO WYNIK LEPSZY NIŻ PRZEDSTAWIONY Z DWÓJKI. NO ALE CÓŻ, WIDAĆ SĄ LEPSI I GORSI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że Marek zmienił tekst! Chyba przez całą noc rozmyślał! Usunął tez wpisy te niewygodne! Ale nie zmienia to faktu że - Była pracownica Katolickiego Liceum w Białej Podlaskiej walczy w Okręgowym Sądzie Pracy w Lublinie o zmianę świadectwa pracy i w naszym szanownym Katolandzie nie ma najmniejszych szans! Ale o tym Marek boi się pisać bo jako katolik nie może kalać czarnego gniazda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek nic nie zmienił. Bo nie może zmieniać. Nie ma uprawnień do zmieniania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Marek nic nie zmienił. Bo nie może zmieniać. Nie ma uprawnień do zmieniania.
Jakby mógł to by coś zmienił??? Jednak???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Marku Marku! Co będziesz mi kit wciskał czytałem to wiem! Tobie to pluj w oczy a Ty powiesz że deszcz pada! I po co się upierasz pijny byłeś to nie pamiętasz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wishimulaha napisał:
Oj Marku Marku! Co będziesz mi kit wciskał czytałem to wiem! Tobie to pluj w oczy a Ty powiesz że deszcz pada! I po co się upierasz pijny byłeś to nie pamiętasz!
Zwracasz się do niego po imieniu. A gdybyś znał, to byś wiedział, że nie pije. Lepiej też nie pluj na innych Wisimulaho, boś, jak sam się przedstawiasz, jakiś wybrakowany:), no nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja miałam 47/50 i 47/50, czyli 94 i żadnych fakultetów tylko trochę czasu, który poświęciłam na zaglądnięcie do książek! uczyłam sie pilnie przez 3 lata i o to wynik, może i miałabym z 96 pkt, ale sie zagapiłam, rozpędziłam...na najłatwiejszym poległam:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gimnazjalistka z PG6 napisał:
u mnie w klasie trójka uczniów otrzymało 50 pkt na 50 pkt mozliwych z części mat- przyr.
NO A U MNIE POSZŁO FATALNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...