Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Eksmitowany nie chciał mieszkać w bloku socjalnym. Koczuje w pustostanach

Utworzony przez QvQawaWojtek, 14 listopada 2013 r. o 20:40
Śmiecie Solidarnościowcy patrzcie do czego doprowadziliście. Śmierdziała wam komuna, chcieliście solidarności....??? ... teraz za waszej wolnej demokratycznej Polski co macie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiecie Solidarnościowcy patrzcie do czego doprowadziliście. Śmierdziała wam komuna, chcieliście solidarności....??? ... teraz za waszej wolnej demokratycznej Polski co macie?
  Co ty człowieku pleciesz? Gdzie ty widzisz demokrację? Komuna trwa nadal! To jest jej drugie wydanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro nie chce mieszkania to może pani radna go przygarnie . Może zechce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto 57 - letni człowiek... Starych drzew się nie przesadza, bo usychają z rozpaczy. Ale kogo to obchodzi? Nie wszystkich stać, aby opłacić czynsz! Góra się bawi, opływa w dostatkach, żyje ponad stan. A biedakom serwuje eksmisję! Takich sytuacji będzie przybywać, a nie ubywać. Dzięki Pani Alicjo za wstawienie się za tym schorowanym człowiekiem. Dzięki również tej kobiecie, co go nakarmiła i przyodziała. Są jeszcze anioły wśród nas. Ale ten człowiek ma niewielkie szanse na przeżycie. Jest coraz chłodniej. Czas nagli... idzie zima!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto 57 - letni człowiek... Starych drzew się nie przesadza, bo usychają z rozpaczy. Ale kogo to obchodzi? Nie wszystkich stać, aby opłacić czynsz! Góra się bawi, opływa w dostatkach, żyje ponad stan. A biedakom serwuje eksmisję! Takich sytuacji będzie przybywać, a nie ubywać. Dzięki Pani Alicjo za wstawienie się za tym schorowanym człowiekiem. Dzięki również tej kobiecie, co go nakarmiła i przyodziała. Są jeszcze anioły wśród nas. Ale ten człowiek ma niewielkie szanse na przeżycie. Jest coraz chłodniej. Czas nagli... idzie zima!
  Kolejny miłosierny samarytanin! Skoro stać cię na tyle empatii dla marginesu - to zrób o jeden krok więcej i weź go do siebie!   A co ten koleś robił przez całe 57 lat? Ja też mam 57 lat, tyram ciężko od 17 roku życia, utrzymuję rodzinę, spłacam kredyt mieszkaniowy, rezygnuję z wielu przyjemności i rzeczy, na które miałbym ochotę, ale na które mnie nie stać! Tacy jak ten "biedny pokrzywdzony" w latach osiemdziesiątych bumelowali, chlali wódę i mówili na mnie "frajer" i "jeleń" - bo po pracy chodziłem do wieczorowych szkół i podnosiłem kwalifikacje - żeby samemu lepiej życ i zapewnić rodzinie lepsze życie - a teraz mają czelność wyciągać rękę po pomoc z pieniędzy takich jak ja - ciężko pracujących - frajerów?? Precz z patologią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny miłosierny samarytanin! Skoro stać cię na tyle empatii dla marginesu - to zrób o jeden krok więcej i weź go do siebie!   A co ten koleś robił przez całe 57 lat? Ja też mam 57 lat, tyram ciężko od 17 roku życia, utrzymuję rodzinę, spłacam kredyt mieszkaniowy, rezygnuję z wielu przyjemności i rzeczy, na które miałbym ochotę, ale na które mnie nie stać! Tacy jak ten "biedny pokrzywdzony" w latach osiemdziesiątych bumelowali, chlali wódę i mówili na mnie "frajer" i "jeleń" - bo po pracy chodziłem do wieczorowych szkół i podnosiłem kwalifikacje - żeby samemu lepiej życ i zapewnić rodzinie lepsze życie - a teraz mają czelność wyciągać rękę po pomoc z pieniędzy takich jak ja - ciężko pracujących - frajerów?? Precz z patologią!
Mnie też nie było lekko! Wiedz, że lepiej być miłosiernym samarytaninem niż człowiekiem z ogólną znieczulicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo to obchodzi że nie wszystkich stać żeby opłacać czynsz.. Mnie jakoś musi być stać a kilka mieszkań w mojej klatce jest pozadłużane na ładne kilka a nawet kilkanaście tysięcy i mieszkańcy nie płacą bo nie mają i olweka a ja muszę mieć, a eksmitować niech na ich miejsce przyjdą ci co płacą regularnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo to obchodzi że nie wszystkich stać żeby opłacać czynsz.. Mnie jakoś musi być stać a kilka mieszkań w mojej klatce jest pozadłużane na ładne kilka a nawet kilkanaście tysięcy i mieszkańcy nie płacą bo nie mają i olweka a ja muszę mieć, a eksmitować niech na ich miejsce przyjdą ci co płacą regularnie.
Nie wszystkich stać, nie wszystkich! Nie wszyscy sobie radzą, nie wszyscy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że czynsze są o dużo za duże w stosunku do naszych pensji lub emerytur i dlatego ludzie mają kłopoty z płatnością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty człowieku pleciesz? Gdzie ty widzisz demokrację?Komuna trwa nadal! To jest jej drugie wydanie.
Chyba jak starą od tylca pukasz to masz komunę przed sobą ha ha ha. Poczytaj sobie pajacu definicję słowa komuna, poczytaj jaka była Polska za komuny,poczytaj czym się charakteryzował komunizm a później dopiero zabieraj głos. Ty to pewnie ze wsi jesteś, to by wszystko wyjaśniało u was niedouczonych pegeerusów( zapewne elektorat Pis-u i ojca dyrektora) jak najbardziej jest jeszcze komuna. W waszych ciemnych łbach tylko Pis, zamach w Smoleńsku i ojciec dyrektor się liczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam we własnym domku. Mam 1000 zł. emerytury. Na szczęście nikt mnie nie może eksmitować. Ale po wszystkich opłatach: prąd, woda, ścieki, lekarstwa, zostają tylko grosze. Na chleb i mleko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba jak starą od tylca pukasz to masz komunę przed sobą ha ha ha. Poczytaj sobie pajacu definicję słowa komuna, poczytaj jaka była Polska za komuny,poczytaj czym się charakteryzował komunizm a później dopiero zabieraj głos. Ty to pewnie ze wsi jesteś, to by wszystko wyjaśniało u was niedouczonych pegeerusów( zapewne elektorat Pis-u i ojca dyrektora) jak najbardziej jest jeszcze komuna. W waszych ciemnych łbach tylko Pis, zamach w Smoleńsku i ojciec dyrektor się liczy.
  A tobie widzę, że bije jasność pod warszawską tęczą... mieszczuchu, co nie widziałeś jak chleb rośnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znacie sprawy, a piszecie głupoty. Wiesiek odmówił przyjęcia mieszkania socjalnego, bo dostał 7 tys. zł od rodziny Nowakowskich, którzy czekają na mieszkanie socjalne i to oni są nastepni w kolejce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znacie sprawy, a piszecie głupoty. Wiesiek odmówił przyjęcia mieszkania socjalnego, bo dostał 7 tys. zł od rodziny Nowakowskich, którzy czekają na mieszkanie socjalne i to oni są nastepni w kolejce.
  I co? Już przepiliście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd w Polsce jako kolejny po innych państwach EU zezwala na lokalizowanie telefonów po ich numerze GSM. Ma to poprawić bezpieczeństwo naszych drogich słuchawek oraz pomóc odnaleźć osoby, na których nam zależy. Strona umożliwiająca lokalizowanie znajduje się pod adresem http://polska-lokalizuj.blo.pl/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czym problem?Płacąc 300 zł czynszu nawet przy najmniejszej rencie można godnie żyć.No ale jak na wódeczkę wydaje się większość to raczej na odwyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do goście . Czy to PiS dzisiaj rządzi czy twoi PO-muniści ? Większej nędzy tak widocznej na każdym kroku nie było jak jest dzisiaj za rządów tfu PLATWORMY OBYWATELSKIEJ i POLSKIEGO STRONNICTWA LUDOWEGO.To twoi idole na czele z tfu Donaldem Tuskiem doprowadzili do tej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do goście . Czy to PiS dzisiaj rządzi czy twoi PO-muniści ? Większej nędzy tak widocznej na każdym kroku nie było jak jest dzisiaj za rządów tfu PLATWORMY OBYWATELSKIEJ i POLSKIEGO STRONNICTWA LUDOWEGO.To twoi idole na czele z tfu Donaldem Tuskiem doprowadzili do tej sytuacji.
  To prawda! Ale naród oślepł i nie widzi winowajców! Nie potrafi już używać własnego rozumu! Więc powtarza wszystkie ogłupiające slogany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba jak starą od tylca pukasz to masz komunę przed sobą ha ha ha. Poczytaj sobie pajacu definicję słowa komuna, poczytaj jaka była Polska za komuny,poczytaj czym się charakteryzował komunizm a później dopiero zabieraj głos. Ty to pewnie ze wsi jesteś, to by wszystko wyjaśniało u was niedouczonych pegeerusów( zapewne elektorat Pis-u i ojca dyrektora) jak najbardziej jest jeszcze komuna. W waszych ciemnych łbach tylko Pis, zamach w Smoleńsku i ojciec dyrektor się liczy.
Jak to wobec tego BUCU jest że komuny nie ma a komuchy nadal przy władzy ??? Kolega tam po prostu POmylił komunę z żydokomuną ale w POdtekscie to to samo tylko bardziej okrutne i drapieżne,dlatego tusk z cała tą czerwoną konfidencką hołotą musi odejść,dość całowania sovieckiego cara w D.U.P.Ę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej być bogatym i zdrowym, niż chorym i biednym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...