Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Eksmitowany nie chciał mieszkać w bloku socjalnym. Koczuje w pustostanach

Utworzony przez QvQawaWojtek, 14 listopada 2013 r. o 20:40
"nie mogliśmy go przyjąć ze względu na to, że był nietrzeźwy" A na alkohol skad miał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Wy ludzie jesteście dziwni. Co ma do eksmisji PO czy PiS?? Po co to biadolenie na rząd. To jest wina najemcy. Zadłużył się i go eksmitowano. Ja nie chciałbym, żeby w bloku w którym mieszkam, jakiś z mieszkańców nie płacił czynszów. Bo wtedy ja muszę pokrywać rachunki za nie swoje winy. I na pewno wspólnota wystąpiłaby o eksmisję takiego delikwenta. Takie życie. Jeżeli nie stać kogoś na pewien standard, to musi się liczyć, że jego komfort mieszkania musi spać. Jest to logiczne.   Widzę, że niektórzy swojej winy wolę nie dostrzegać, tylko wszystko zwalać na rząd. Czy my mamy żyć w państwie socjalnym?? Ja na to się nie godzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to wobec tego BUCU jest że komuny nie ma a komuchy nadal przy władzy ??? Kolega tam po prostu POmylił komunę z żydokomuną ale w POdtekscie to to samo tylko bardziej okrutne i drapieżne,dlatego tusk z cała tą czerwoną konfidencką hołotą musi odejść,dość całowania sovieckiego cara w D.U.P.Ę.
JUDE ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci, co pracują solidnie powinni żyć godnie, niektorych rzeczywiście nie stać na opłaty i wypychają ludzi do mieszkań socjalnych, gdzie podobno warunki są nie do przyjęcia, rząd sie bawi i jest radosny, ŚMIEJE się z takich GŁUPKÓW jak my wszyscy, ludzie nie mają co jeść i jak się utrzymać,ich do SLAMSÓW, żeby zaznali prawdziwego głodu, wykwaterowania do socjalek, won darmozjady,- a każdy robol powinien żyć dostatnio i śmiać się z tych "CHLEBODAWCÓW"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe..ale sama nie wiem. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizuj Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm...nie wiem co powiedziec. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://urwij.pl/lokaliz Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...