Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Esbeckie papiery na wójta Terespola

Utworzony przez widz, 4 listopada 2010 r. o 18:56
...Skarży się, że uwierzono w zapisy Służby Bezpieczeństwa, które – jego zdaniem – zostały spreparowane. - Nie ma dokumentów, które wskazywałyby, że byłem tajnym i świadomym współpracownikiem organów bezpieczeństwa. Cierpliwie czekam na rozstrzygnięcie sądu. Przysługuje mi prawo do obrony – podkreśla Iwaniuk. Przyznaje, że niedawno w trybie wyborczym wystąpił do sądu przeciwko "Tygodnikowi Podlaskiemu”, żądając zaprzestania publikowania informacji, że był agentem Służby Bezpieczeństwa. ...[/quote] Jeśli uważa, że zapisy zostały spreparowano to po co pozywa gazetę? Powinien pozwać Kiszczaka. Dziwne, że nikt z tych tzw. pokrzywdzonych przez SB nie zdecydował się na pozew przeciwko ludziom z dawnej służby bezpieczeństwa, które pewnie nie mając "lepszego" do roboty, zajmowały się preparowaniem kwitów na przyszłych wójtów, prezydentów, radnych, itp. A co do mającej odbyć się rozprawy, to zapewne sąd uzna, że nie był TW. Tak jak to było z posłem Wojtasem. Warto poczytać, jak ten ostatni wykręcił się, nie bez pomocy byłych pracowników SB - Esbek: Wojtas mi nie donosił Boki zrywać.
Jan K. [
...były kapitan SB, który Wojtasa zarejestrował..[/quote]] nie potrafił wytłumaczyć jak w SB powstał "raport kasowy”, z którego wynika, ze TW. Marek dostał od niego ponad 3,4 tys. zł.
Albo... [quote]Esbek spotkał się z Wojtasem jeszcze tylko raz, na ulicy w Lublinie. Zwrócił mu oświadczenie o zachowaniu wcześniejszej rozwowy w tajemicy. Potem pojechali do domu Wojtasa. - Tam spalił ten dokument - dodał esbek.
Oświadczenie noszone w kieszeni od momentu zarejstrowania?? Myślałby kto, że wszystkie dokumenty wytworzpne przez organy państwa, jakie ono by nie było, są jego własnością. A tu proszę, noszone przy sobie przez funkcjonariuszy w tylnej kieszeni spodni. Ciekawe jaki tym razem wykręt będzie. Także, niech dziennikarze z TP nie śpią spokojnie, bo [quote]...bo do zobaczenia. Prawdopodobnie.
znów sądzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widz napisał:
Jeśli uważa, że zapisy zostały spreparowano to po co pozywa gazetę? Powinien pozwać Kiszczaka. Dziwne, że nikt z tych tzw. pokrzywdzonych przez SB nie zdecydował się na pozew przeciwko ludziom z dawnej służby bezpieczeństwa, które pewnie nie mając "lepszego" do roboty, zajmowały się preparowaniem kwitów na przyszłych wójtów, prezydentów, radnych, itp. A co do mającej odbyć się rozprawy, to zapewne sąd uzna, że nie był TW. Tak jak to było z posłem Wojtasem. Warto poczytać, jak ten ostatni wykręcił się, nie bez pomocy byłych pracowników SB - Esbek: Wojtas mi nie donosił Boki zrywać. Albo... Oświadczenie noszone w kieszeni od momentu zarejstrowania?? Myślałby kto, że wszystkie dokumenty wytworzpne przez organy państwa, jakie ono by nie było, są jego własnością. A tu proszę, noszone przy sobie przez funkcjonariuszy w tylnej kieszeni spodni. Ciekawe jaki tym razem wykręt będzie. Także, niech dziennikarze z TP nie śpią spokojnie, bo znów sądzie.
mam nadzieję,że nadchodzi czas na zmiany-w Gminie Terespol potrzeba świerzego spojrzenia i nieco realistycznych wizji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEWINNY !!! POKRZYWDZONY !!!! Papiery wyprodukowala zła esbecja. Pan redaktor "od siedmiu boleści" mogłby nie przesądzać sprawy że esbecja wyprodukował papiery. Dokumenty -co prawda szczątkowe, bo świadomie zniszczone- są udokumentowaniem wspołpracy a nie radosna twórczością byłych kolegów i mocodawców. Zadziwiający jest tupet i buta zainteresowanego , ale to tylko świadczy o dobrym wyszkoleniu. Ze spokojem oczekuję na decyzje sądu i przywrócenia własciwych ocen i proporcji w zyciu publicznym z którego niezależnie od ich widimisię powinni znikac ludzie którzy w przeszłości nie prowadzili chlubnej dzialalności a teraz za wszelka cene relatywizuja swoje postepowanie , oczekując dodatkowo wspolczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
NIEWINNY !!! POKRZYWDZONY !!!! Papiery wyprodukowala zła esbecja. Pan redaktor "od siedmiu boleści" mogłby nie przesądzać sprawy że esbecja wyprodukował papiery. Dokumenty -co prawda szczątkowe, bo świadomie zniszczone- są udokumentowaniem wspołpracy a nie radosna twórczością byłych kolegów i mocodawców. Zadziwiający jest tupet i buta zainteresowanego , ale to tylko świadczy o dobrym wyszkoleniu. Ze spokojem oczekuję na decyzje sądu i przywrócenia własciwych ocen i proporcji w zyciu publicznym z którego niezależnie od ich widimisię powinni znikac ludzie którzy w przeszłości nie prowadzili chlubnej dzialalności a teraz za wszelka cene relatywizuja swoje postepowanie , oczekując dodatkowo wspolczucia.
też mam taka nadzieję,że decyzja sądu będzie w koncu wybawieniem dla mieszkańców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w tym przypadku IPN wniósł o stwierdzenie kłamstwa lustracyjnego grozi 10 lat niebytu politycznego i oderwania od koryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A w tym przypadku IPN wniósł o stwierdzenie kłamstwa lustracyjnego grozi 10 lat niebytu politycznego i oderwania od koryta.
ale Iwan idzie w zaparte-mysli ze IPN to służalcza rada,która juz na jedo spojżenie wie,że ma siedziec cicho.Mysli,ze moze jak Bolek wykręci sie sianem Taka to demokracja w gminie -opozycji nie ma i nie ma prawa byc,kto ma inne zdanie jest dupkiem,głupkiem,baranem i nie wiem kim jeesze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ale Iwan idzie w zaparte-mysli ze IPN to służalcza rada,która juz na jedo spojżenie wie,że ma siedziec cicho.Mysli,ze moze jak Bolek wykręci sie sianem Taka to demokracja w gminie -opozycji nie ma i nie ma prawa byc,kto ma inne zdanie jest dupkiem,głupkiem,baranem i nie wiem kim jeesze
Zamieszczone na forum krytyczne wpisy na temat gminy i samego wójta potwierdzają tylko słusznie postawioną przez Ciebie tezę, że pisząc takie durnoty można być tylko dupkiem, głupkiem, baranem i nie wiem kim jeszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lach napisał:
Zamieszczone na forum krytyczne wpisy na temat gminy i samego wójta potwierdzają tylko słusznie postawioną przez Ciebie tezę, że pisząc takie durnoty można być tylko dupkiem, głupkiem, baranem i nie wiem kim jeszcze.
uuuuu!!czyli nie mozna mówic inaczej niz mysli wójt i jego otoczenie -poniał!!1 jednak szkoła nie poszła na marne -ruki pa szwam -małczać sabaki i za to chyba dostał tez ten order -tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
uuuuu!!czyli nie mozna mówic inaczej niz mysli wójt i jego otoczenie -poniał!!1 jednak szkoła nie poszła na marne -ruki pa szwam -małczać sabaki i za to chyba dostał tez ten order -tak?
dobre -ale zmienimy to no nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOP ma sie dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ale Iwan idzie w zaparte-mysli ze IPN to służalcza rada,która juz na jedo spojżenie wie,że ma siedziec cicho.Mysli,ze moze jak Bolek wykręci sie sianem Taka to demokracja w gminie -opozycji nie ma i nie ma prawa byc,kto ma inne zdanie jest dupkiem,głupkiem,baranem i nie wiem kim jeesze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja powiem Tylko jedno z kandydatów startujących obecnie najsensowniejsza jest postać właśnie Iwaniuka choć coś sie dzieje niech tam bedzie sobie tym "bolkiem,jankiem" ale coś w gminie się dzieje a reszta to stado spragnione koryta nie mające pojęcia o rządzeniu.Nie jest nam zle ,gmina jest dobrze zarządzana, po co psuć taki stan niech już siedzi na stołku. Najwidoczniej komuś nie pasował ,albo domniemam iż zaciekłe boje miasta Terespol o połączenie z gminą (biedne miasto - bogata gmina wiadomo o co chodzi...) oraz garstka mieszkanców małaszewicz którzy szukają haka i mieszają w dotychczas spokojnym regionie (prawdopodobnie ktoś obiecał im miejsce przy korycie ) Pozdr mieszkaniec Małaszewicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TW napisał:
Ja powiem Tylko jedno z kandydatów startujących obecnie najsensowniejsza jest postać właśnie Iwaniuka choć coś sie dzieje niech tam bedzie sobie tym "bolkiem,jankiem" ale coś w gminie się dzieje a reszta to stado spragnione koryta nie mające pojęcia o rządzeniu.Nie jest nam zle ,gmina jest dobrze zarządzana, po co psuć taki stan niech już siedzi na stołku. Najwidoczniej komuś nie pasował ,albo domniemam iż zaciekłe boje miasta Terespol o połączenie z gminą (biedne miasto - bogata gmina wiadomo o co chodzi...) oraz garstka mieszkanców małaszewicz którzy szukają haka i mieszają w dotychczas spokojnym regionie (prawdopodobnie ktoś obiecał im miejsce przy korycie ) Pozdr mieszkaniec Małaszewicz
ja też jestem z Małaszewicz i nie chcę abyś się za mnie wypowiadał ja mam inne zdanie i wcale nie potrzebuję żadnego stołka w gminie bo mam swój całkiem dobry -nie ubliżaj nikomu tymbardziej że nikt ci nie ubliża-ok? tak więc zanim zaczniesz kogoś krytukowac spójrz na siebie-odpowiedz ---kim jesteś i w czyim mieniu się wypowiadasz tez pozdrawiam -nie ubliżając nawet tym o których nie mam dobrego zdania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja też jestem z Małaszewicz i nie chcę abyś się za mnie wypowiadał ja mam inne zdanie i wcale nie potrzebuję żadnego stołka w gminie bo mam swój całkiem dobry -nie ubliżaj nikomu tymbardziej że nikt ci nie ubliża-ok? tak więc zanim zaczniesz kogoś krytukowac spójrz na siebie-odpowiedz ---kim jesteś i w czyim mieniu się wypowiadasz tez pozdrawiam -nie ubliżając nawet tym o których nie mam dobrego zdania
a ja jestem z Lebiedziewa i też mam dosyć polityki Iwaniuka dosyć!!!rozumiecie?????? i co powiesz,że jestem baran? mów a ja wiem swoje -a za ty ubliżanie wszystkim wkoło jeszcze się doigracie - taka butta i pyacha -normalnie wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja wolę wójta który nie ma czego się wstydzić i nie musi kłamać i kręcić jak pies ogonem a czy to nie ma w naszej gminie innych mądrych i uczciwych ludzi? opamiętajcie się i nie poniżajcie młodych ,mądrych ludzi-dajcie im szanę dosyć dyktatury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jestem z poza gminy ale czytając te posty i przeglądając forum , faktycznie wybór macie bardzo duży i kontr kandydatów dla obecnego wójta idealnych życzę trafnego wyboru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
a ja jestem z poza gminy ale czytając te posty i przeglądając forum , faktycznie wybór macie bardzo duży i kontr kandydatów dla obecnego wójta idealnych życzę trafnego wyboru
Żal,że tak jest rozpowszechniona opinia o wszechwładcy -żal -bo sa osoby róniez mądre i kreatywne w gminie -nie ma ludzi niezastąpionych i uważam,że czas na świeżość ,nieco inności potrzeba jak zyc Nie jest nigdzie powiedziane że nowe to bee ,że gorsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Żal,że tak jest rozpowszechniona opinia o wszechwładcy -żal -bo sa osoby róniez mądre i kreatywne w gminie -nie ma ludzi niezastąpionych i uważam,że czas na świeżość ,nieco inności potrzeba jak zyc Nie jest nigdzie powiedziane że nowe to bee ,że gorsze
a przykładem mogą byc ...Młode Liski" Łobaczewa poradzili beż seniorki-a ile nam przeszkadzali a sukcesy jednak są- i godnie reprezentują gminę Przykre jest to,ze nie docenia się działania takich ludzi- ja pytam tylko dlaczego ? czyż nie są warte podziękowania za włożony trud?Takie socjo manipulowanie mieszkańcami-Jeśli inni robią byle cokolwiek to juz owacje , toasty , to się nazywa -ignorancja?lekceważenie?- szkoda,że nie ma równości -a wójt dostaje ordery za rozwój lokalnej demokracji-coś to chyba nie tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
NIEWINNY !!! POKRZYWDZONY !!!! Papiery wyprodukowala zła esbecja. Pan redaktor "od siedmiu boleści" mogłby nie przesądzać sprawy że esbecja wyprodukował papiery. Dokumenty -co prawda szczątkowe, bo świadomie zniszczone- są udokumentowaniem wspołpracy a nie radosna twórczością byłych kolegów i mocodawców. Zadziwiający jest tupet i buta zainteresowanego , ale to tylko świadczy o dobrym wyszkoleniu. Ze spokojem oczekuję na decyzje sądu i przywrócenia własciwych ocen i proporcji w zyciu publicznym z którego niezależnie od ich widimisię powinni znikac ludzie którzy w przeszłości nie prowadzili chlubnej dzialalności a teraz za wszelka cene relatywizuja swoje postepowanie , oczekując dodatkowo wspolczucia.
jestem za -masz rację -już się "nasłużyli" narodowi -starczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz rację ale nie znając tematu , czytając to forum wynika z tego że wybór między esbek...m a człowiekiem z poza gminy , o trzecim kandydacie to już w o gule nie wiadomo o co chodzi wybór macie niełatwy ! a ilu jest kandydatów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...