Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Film o "skuteczności" Czapskiego

Utworzony przez Mieszkancy, 28 listopada 2010 r. o 19:27
ten napisał:
Faktycznie takim ludziom bez zasad to kościół nie jest potrzebny. Uważasz że to jest normalne i dlatego jeszcze Polska długo nie będzie normalnym krajem.Zresztą myślę że mózg ci alkohol wypalił, innego wytłumaczenia nie widzę.
nie mam sobie nic do zarzucenia.mam zasady których przestrzegam i jakoś mi się bardzo dobrze wiedzie bez kościoła. a Polska właśnie nie będzie przez to jeszcze długo normalnym krajem.w jakim cywilizowanym kraju na zachodzie duchowny miesza się do polityki? nikt się duchownego o zgodę nie pyta. a poza tym nieuregulowana kwestia kościół a podatki, na której tracą wszyscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
nie mam sobie nic do zarzucenia.mam zasady których przestrzegam i jakoś mi się bardzo dobrze wiedzie bez kościoła. a Polska właśnie nie będzie przez to jeszcze długo normalnym krajem.w jakim cywilizowanym kraju na zachodzie duchowny miesza się do polityki? nikt się duchownego o zgodę nie pyta. a poza tym nieuregulowana kwestia kościół a podatki, na której tracą wszyscy.
Jakie zasady, konkretnie ? Dla mnie człowiek akceptujący kupczenie stanowiskami, korupcję, nepotyzm jest bez zasad. Jeśli sądzisz że kościół jest przyczyną tego co się dzieje w Polsce to cię skreśla z listy osób z którymi warto dyskutować. Oczywiście nie jestem ortodoksyjnym katolikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten napisał:
Jakie zasady, konkretnie ? Dla mnie człowiek akceptujący kupczenie stanowiskami, korupcję, nepotyzm jest bez zasad. Jeśli sądzisz że kościół jest przyczyną tego co się dzieje w Polsce to cię skreśla z listy osób z którymi warto dyskutować. Oczywiście nie jestem ortodoksyjnym katolikiem.
nie piszę że akceptuje korupcję itp. i że kościół jest przyczyną tego co się dzieje w tym dzikim kraju.ale spójrz co się dzieje jak kościół zaczyna się mieszać w sprawy polityczne o których nie ma pojęcia. albo temat inwitro co wg nich jest zakazane.a jeszcze nie tak dawno o aborcji i przeszczepach narządów mówili to samo. straszyli ekskomuniką i innymi cudami.sami nie wiedzą co chcą. kościół powinien być odizolowany od życia politycznego.ale tym z pisu tego nie wytłumaczysz bo się zasłaniają opinią kościoła i duchownymi mam wielu przyjaciół i znajomych myślących podobnie i jakoś wszyscy w życiu sobie radzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
nie piszę że akceptuje korupcję itp. i że kościół jest przyczyną tego co się dzieje w tym dzikim kraju.ale spójrz co się dzieje jak kościół zaczyna się mieszać w sprawy polityczne o których nie ma pojęcia. albo temat inwitro co wg nich jest zakazane.a jeszcze nie tak dawno o aborcji i przeszczepach narządów mówili to samo. straszyli ekskomuniką i innymi cudami.sami nie wiedzą co chcą. kościół powinien być odizolowany od życia politycznego.ale tym z pisu tego nie wytłumaczysz bo się zasłaniają opinią kościoła i duchownymi mam wielu przyjaciół i znajomych myślących podobnie i jakoś wszyscy w życiu sobie radzą
Wydaje mi się że dajesz sobą manipulować. Sytuacja kraju jest tragiczna i nagle pojawiają się wiadomości, a to walka z krzyżem, a to dopalacze , a to in vitro i to są problemy zastępcze aby przykryć nieudolność tego rządu i odwrócić uwagę od tego że się staczamy po równi pochyłej, byle do wyborów. Jeśli nie chodzisz do kościoła to czemu ma cię zajmować polityka w kościele i to są zresztą poglądy księdza z którymi możesz się zgadzać lub nie. To jest dziki kraj bo właśnie brak jest zasad zwłaszcza wśród ludzi młodych. Nawet mowa młodych jest plugawa to czego oczekiwać po czynach i poglądach, a czas dzieli się na picie i bluzganie oraz parzenie się w dowolnych wariantach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwi mnie też, że brane są w sejmie przy uchwalaniu ustaw nauki kościoła, winny być uchwalane dla wszystkich, jeśli ktoś jest dobrym katolikiem nie zastosuje in vitro czy tez nie przerwie ciąży, ale są też w naszym kraju ateiści, dlaczego im nie daje się takich szans
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...