Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Finał "drogi krzyżowej" przy restauracji

Utworzony przez Remek, 27 listopada 2013 r. o 10:20
Straszne, krzyż to śmierc, skojażenie jest proste - nie idżź do styowej bo umrzesz. Miejsce krzyża jest na cmentarzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Polska jest krajem katolickim, dlatego takie znaki powinny stać nie tylko w kościele"   Polska nie jest krajem katolickim. Panu się coś pomyliło   "Myślę, że młode pary, które organizują w naszym lokalu przyjęcia weselne, będą składać tutaj kwiaty – dodaje prezes"   Wspaniały pomysł. Postawcie też drugi krzyż obok, żeby świadkowie mieli gdzie składać kwiaty. I trzeci dla rodziców młodych. Czwarty krzyż dla orkiestry. A czemu nie może sobie złożyć kwiatów. Piąty dla kucharek z wesela, niech też sobie coś złożą.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super restauracja , bardzo miła obsługa , smaczne jedzenie , zawsze jak przyjeżdżałem na urlop do Polski to tam gościłem ale już więcej moja noga tam nie postanie. Przez ten krzyż. Zgadzam się z internautą który zamieścił swój wpis wyżej krzyż kojarzy się ze śmiercią i cierpieniem a ja do restauracji idę coś zjeść jak będę chciał popatrzeć na krzyż to pójdę na cmentarz lub zbiję sobie dwie deski i będę patrzył. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po drugiej stronie Prostej jest sąd. Dla niektórych to też droga krzyżowatut
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może krzyż smoleński ? :D  :lol:  :P  :o  :wub:  ha ha ha . Kończę bo zaraz Łobrońcy krzyża mnie zlinczują ! Ha ha ha 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pi@rdolę co za kraj co za ludzie. Już wiem dlaczego wyjechałem z Polski do Wielkiej Brytanii i już wiem dlaczego w Polsce jest tak źle. W krajach cywilizowanych europy zachodnie nie stawia się krzyży byle gdzie a u nas zacofanie i głupota ludzi nie zna granic. Może jeszcze postawcie krzyż przed  każdą szkołą , komisariatem policji i przed innymi instytucjami państwowymi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan ksionc Daniluk żądzi !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pomysł !!!!!! Postawcie krzyż na placu wolności dla meneli. Będą pod tym krzyżem  pili i zbierali datki jak księża w kościele. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest Maraśkiewicz - konserwator umarł był czy co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszą,że Polska to katolicki kraj. Pytam więc dlaczego w Polsce jest tyle gwałtów, morderstw,pijaństwa, rozwodów, aborcji oraz  PEDOFILII??? Dlaczego wszędzie muszą być krzyże? Aby zapominalskim wiernym przypominać o ich obowiązku? jeśli tak to znaki drogowe też przekształcić w krzyże. Przed izbami wytrzeźwień, przed domami zwanymi publicznymi, przed sądami... A co? Niech katolicy pamiętają jak żyć, a nie jak okradać, brać łapówki, jak zabawiać się z dziećmi, nie swoimi. No i.... więcej krzyży przy plebaniach. Wydaje się, że mieszkańcy plebanii najbardziej potrzebują przypominania  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta lokalizacja, to PROFANACJA krzyża, znaku wiary dla chrześcijan (wielu obrządków). Ten krzyż został wciśnięty miedzy kilka znaków drogowych na malutkiej wysepce przed knajpą.    Proponuję rozwiązanie , przestawić ten obelisk na ul. Nową  w miejsce,  dwa lata temu  w porzaże domu komunalnego  zginęło 8 mieszkańców naszego miasta.   Takie upamiętnienie tamtej tragedii będzie przypominało rządzącym -obecnym i przyszłym -  parafią, miastem oraz jego agendami (MOPS, ZGL-sp z o.o.)., by sumienniej zajmowali się sprawami mieszkańców Białej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan ksionc Daniluk żądzi !!!!!!
   
Mam pomysł !!!!!! Postawcie krzyż na placu wolności dla meneli. Będą pod tym krzyżem  pili i zbierali datki jak księża w kościele. 
 
Pan ksionc Daniluk żądzi !!!!!!
Czy to Donek czy Jarosław, Miller czy Głupotek i tak wszyscy na kolanach przed koloratkowymi. Nie ma odważnych w Polsce aby powiedzieć dość wtrącania się kleru i natychmiast wypowiedzieć  oszukańczy Końkordat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://youtu.be/cCJVaMzXB4E
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat" Proponuję rozwiązanie , przestawić ten obelisk na ul. Nową  w miejsce,  dwa lata temu  w porzaże domu komunalnego  zginęło 8 mieszkańców naszego miasta."       A Kto się odważy przeciwstawić księdzu?    Przecież nie wasza ukochana władza bialska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pi@rdolę co za kraj co za ludzie. Już wiem dlaczego wyjechałem z Polski do Wielkiej Brytanii i już wiem dlaczego w Polsce jest tak źle. W krajach cywilizowanych europy zachodnie nie stawia się krzyży byle gdzie a u nas zacofanie i głupota ludzi nie zna granic. Może jeszcze postawcie krzyż przed  każdą szkołą , komisariatem policji i przed innymi instytucjami państwowymi. 
  Tam już są  B)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj z tym krzyżem to niedobrze zawsze w  tamtym rejonie flaszkę obalaliśmy z gwinta a teraz jak stoi tam krzyż to chyba trzeba się będzie przeżegnać przed każdym pociągnięciem z gwinta. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze,uczestnicy procesji z księdzem na czele utrudzeni umartwianiem pójdą się pokrzepić jednym głębszym a nawet całą flaszką by mieć siły na dalsze znoje fundowane przez klechę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się lepiej wypowiadać nie będę :D Lol znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizowanie Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się lepiej wypowiadać nie będę :D Lol znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizowanie Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D
Nie dajcie się naciągnąć oszustom!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to niedługo pewnie będzie zakaz sprzedaży alkoholu w knajpie ze względu na bliskość obiektu kultu religijnego :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...