Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Firmy transportowe biją na alarm. "Bankrutujemy"

Utworzony przez Gość, 24 sierpnia 2014 r. o 13:48
Chyba sobie robią jaja ?? Odpadł jeden klient (swoją drogą bardzo rozsądnie uzależniać się od jednego klienta/kierunku), to trzeba szukać kolejnych - może i na początku po kosztach aby się zaczepić i przetrwać. Ale, nie nie w Polsce. Nam się należy... To jest wręcz żebractwo, a nie umiejętne prowadzenie biznesu !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tuskojeby i gumofilce wszystko rozłożą ,cały polski biznes,czas na zmiany wreszcie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha . Niech lepiej wypowiedzą się  przewoźnicy przedsiębiorcy jak łamią prawa pracownika!!!! Jak każą naginać przepisy ruchu drogowego swoim kierowcom. Dlaczego o tym nie skamlają????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a zapowiadali że mieszanie na ukrainie będzie nas drooooogoooo kosztować. to dopiero początek. Jak upadnie firma transportowa to nie ma wpływów vat, akcyzy a przybędzie bezrobotnych na utrzymaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jako kierowca pracujacy u polskiego przewoxnika już dawno zbankrutowałem :)  i nikt sie nie przejmował z panów przedsiebiorców ze mam raty za mieszkanie niech puka do was komornik mam to gdzies
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli ktoś myślał że wtrącanie się w nieswoje sprawy uderzy tylko rolników to był głupcem... (niektórzy nawet się cieszyli że "rozpasany" rolnik dostanie po tyłku...). Teraz co niektórzy komentujący cieszą się, że po tyłkach dostaną przewoźnicy... Brak eksportu dotknie całą polską gospodarkę... Drodzy politycy nie nakładajcie więcej żadnych sankcji na rosję bo polska gospodarka tego nie wytrzyma...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękujcie za to panu radkowi. Najlepiej udajcie się do MSZ w Warszawie albo  pod pałac gdzie mieszka.Może was ugości zapłaci kartą czyli pieniędzmi podatników.Lubicie dobre wina to nie zwlekajcie.Byle czego nie postawi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie tak dawno w TV podali triumfualnie, że Rosja na sankcjach straci 100 miliardów euro, a UE tylko 90 , więc sankcje są skuteczne. Pytam się, skuteczne DLA KOGO ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie dla was praca!!Będzie praca!! Dobra praca !! niejaki ryży, ten od "zielonej wyspy", nie zostawi was samym sobie!!on doskonale pamięta,że 2 razy głosowaliście na niego i przez ostatnie 7 lat gorliwie mu d.pę lizaliście!!teraz, razem z inwestorem z Kataru sprowadzają do polski milion słoni, same samce!! Będziecie im jaja bujać!! Wyposażenie:  stołek+tasiemka+kask ochronny, należy zabrać z domu!!w niedzielę nadgodziny!! aplikacje wypełniać i wysyłać na stronie: www,jajaslonia.pl ci ,którzy wytrwale lizali ryżemu d.pę, przez 7 lat, mają pierszeństwo.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jako kierowca pracujacy u polskiego przewoxnika już dawno zbankrutowałem :)  i nikt sie nie przejmował z panów przedsiebiorców ze mam raty za mieszkanie niech puka do was komornik mam to gdzies
Racja. Tylko się cieszyć , że wielcy przedsiębiorcy wyzyskiwacze upadną. Dobry kierowca zawsze znajdzie pracę dla zagranicznego przedsiębiorcy. A polski wyzyskiwacz niech sobie sam jeździ lub, żonę i matkę niech posadzi za kierownicą jak chce zarabiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałem kiedyś jako kierowca u polskiego przewoźnika przedsiębiorcy. Zero szacunku od szmaty, nie miałem płatnego urlopu , skór wy syn płacił grosze. Teraz pracuję jako kierowca w Wielkiej Brytanii. Mam płatny urlop, za nadgodziny mam płacone extra, dostaje dodatek na dzieci,i nikt mnie nie wykorzystuje. Apel do ludzi nie dajcie się gnoić polskim przedsiębiorcom , wyjeżdżajcie za granicę i tam pracujcie za godziwe pieniądze i ze wszystkimi świadczeniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
ale w czym masz problem, w tym że się w Polsce urodziłeś ? gdybyś się urodził w Mozambiku musiałbyś orać pustynię za 50 dolców miesięcznie, a gdybyś urdził się w Katarze miałbyś 10 tysięcy $ za leżenie w cieniu. Pretensje możesz mieć do swoich rodziców a nie do tego że w Polsce jest biedniej niż w UK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadal głosujcie na PO to was dokończą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech dalej nasi Panowie Politycy jadą na Ukrainę "za wolność naszą i Waszą". Donaldy, Kaczory i cała reszta, po cholere się tam wcinać? Ukrainiec zawsze był i będzie Ukraińcem. My chyba mamy swó kraj i zajmijmy się swoimi sprawami, a nie pojechali.. dobrodzieje.. wyzwoliciele.. to teraz macie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale w czym masz problem, w tym że się w Polsce urodziłeś ? gdybyś się urodził w Mozambiku musiałbyś orać pustynię za 50 dolców miesięcznie, a gdybyś urdził się w Katarze miałbyś 10 tysięcy $ za leżenie w cieniu. Pretensje możesz mieć do swoich rodziców a nie do tego że w Polsce jest biedniej niż w UK
Wcale CYCU nie jest tu dużo  lepiej niż w Mozambiku,komucho-idioci rządzą w tym dzikim kraju,dobrze jeszcze długo tutaj nie będzie a podobno w unii jakiejś jesteśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech dalej nasi Panowie Politycy jadą na Ukrainę "za wolność naszą i Waszą". Donaldy, Kaczory i cała reszta, po cholere się tam wcinać? Ukrainiec zawsze był i będzie Ukraińcem. My chyba mamy swó kraj i zajmijmy się swoimi sprawami, a nie pojechali.. dobrodzieje.. wyzwoliciele.. to teraz macie.
Dobrze CYCU piszesz i dlatego te wszystkie tuskojeby i gumofilce muszą odejść i to jak najszybciej !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękujcie za to panu radkowi. Najlepiej udajcie się do MSZ w Warszawie albo  pod pałac gdzie mieszka.Może was ugości zapłaci kartą czyli pieniędzmi podatników.Lubicie dobre wina to nie zwlekajcie.Byle czego nie postawi.
Za jaja i do tira...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A bankrutujcie co to za biznes robienie za wozaka inwestujcie w uslugi innowacyjne byle jolop potrafi kupic 6 ciagnikow i bat by lac kierowcow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A bankrutujcie co to za biznes robienie za wozaka inwestujcie w uslugi innowacyjne byle jolop potrafi kupic 6 ciagnikow i bat by lac kierowcow.
Spieprzaj gnoju !!! Zacznij myśleć  !!!!!! Myślenie nie boli!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...