Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

FORUM DYSKRYMINUJE LUDZI O INNEJ ORIENTACJI SEKSUALNEJ!

Utworzony przez dumny homoseksualista, 14 maja 2009 r. o 11:06
Dlaczego został zamknięty temat dotyczący mniejszości homoseksualnej w Janowie? Czy forum dziennika wschodniego dyskryminuje gejów? Jesteśmy w unii europejskiej i możemy wreszcie chodzic z dumnie uniesionym czołem i nie ukrywac swoich preferencji seksualnych! Jak widać niektórym to jednak przeszkadza i rzuca nam kłody pod nogi! PRECZ Z FASZYZMEM !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z dyskryminacją i ciemnogrodem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pedalstwo można leczyć! Podobnie jak inne zboczenia! Na przykład pedofilie! Pederaści do lekarza!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariusz podlasie napisał:
Precz z dyskryminacją i ciemnogrodem!!!
pedaly są swietne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwa i nieskrępowana miłość jest możliwa tylko pomiędzy partnerami tej samej płci ! Taka prawda! Pozdrawiam wszystkich gejów i lesbijki z Podlasia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam serdecznie wszystkich znajomych w okolic Janowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcinkiewicz bawił się w klubie dla gejów "Super Express": w sobotnią noc, były premier Kazimierz Marcinkiewicz i jego partnerka Iza, bawili się w bardzo popularnym w stolicy klubie dla homoseksualistów - "Utopii". Para zakochanych przyszła do "Utopii" tuż po północy. Jak opowiada gazecie jedna z osób bawiąca się w klubie: "najpierw siedzieli przytuleni na sofach, a potem ruszyli na parkiet. Ale tańczyli osobno". Para opuściła lokal rano w niedzielę i pojechała do warszawskiego mieszkania byłego premiera. Tymczasem, jak przypomina "Super Express", Marcinkiewicz w 2005 roku mówił, że "homosksualizm jest nienaturalny. Naturalna jest rodzina i państwo musi stać na jej straży". Więcej w dzisiejszym wydaniu gazety "Super Express".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Homo to tez człowiek.I tacy musza życ skoro sie urodzli,a ty lekarzu ze swoimi madrościami właż tam skad wyszedłes czyli do.............................de
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co tu taka cisza? niema chetnych panów na loda? szkoda bo mam taka ochote
ja też mam chęc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie, wiecie może gdzie spotykaja się geje z Janowa? Chciałbym poznac lepiej to środowisko, bo podnieca mnie spocone męskie ciało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dlaczego z Janowa? a moze z BIalej lub Terspola
wyświetleń ponad 200 a tak mało wisów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gdzie mozna sie spotkac ? prosze o propozycje .Mam ochote na loda
najlepiej na czacie interia ja Jufarex 50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chętny napisał:
najlepiej na czacie interia ja Jufarex 50
wiadomo na jakim czacie czekam na propozycje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja żona w wakacje wyjeżdżą z córką na kilka tygodni, to dam znać .... Jestem pasywny. Pozdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CZEKAM NA PROPOZYCJE
JA RÓWNIEŻ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ul. BIALSKA 6 A CZEKAMY NA WAS WASZ KOCHANY WŁADCA DUSZ !!!!!!!!! PIATEK PO 14 !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piątek gabinety dwa , przy Bialskiej 6/a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zażartowałam,ze zerżnęłabym męża gumowym czlonkiem a on zgodził się... Tak sobie zazartowałam a on powiedział "przelec mnie".Wyjęłam gumowego członka,którego kiedys kupilismy do penetracji mojej cipeczki i zaczełam go stymulowac od tyłu.On był bardzo podniecony i poprosił aby mu włozyc ten gumowy członek .I wiecie co? Wkładałam coraz głebiej a on mówił"głebiej,głebiej,podnieca mnie to" ZI włozyłam mu całe 23cm (tyle miał ten penis) To niesamowite ale mnie tez to bardzo podnieciło.Od tametej pory czesto sie tak kochamy.Próbowałyscie z waszymi facetami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej gdzie te chłopy w naszym regionie ??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raz spróbowałam z jednym chłopakiem i nawet było zabawnie.Bawilismy sie w niewolnika i treserke i mówiłam mu co ma robic.najpierw kazałam mu wylizac moją cipke a potem nadstawic sie tyłkiem i wkładałam mu wibrator - taki nieduzy i okazało sie,ze nawet nie pisnął tak mus sie spodobało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...