Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

FORUM DYSKRYMINUJE LUDZI O INNEJ ORIENTACJI SEKSUALNEJ!

Utworzony przez dumny homoseksualista, 14 maja 2009 o 11:06
Dlaczego został zamknięty temat dotyczący mniejszości homoseksualnej w Janowie? Czy forum dziennika wschodniego dyskryminuje gejów? Jesteśmy w unii europejskiej i możemy wreszcie chodzic z dumnie uniesionym czołem i nie ukrywac swoich preferencji seksualnych! Jak widać niektórym to jednak przeszkadza i rzuca nam kłody pod nogi! PRECZ Z FASZYZMEM !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Precz z dyskryminacją i ciemnogrodem!!!
0
Pedalstwo można leczyć! Podobnie jak inne zboczenia! Na przykład pedofilie! Pederaści do lekarza!!!!!
0
Mariusz podlasie napisał:
Precz z dyskryminacją i ciemnogrodem!!!
pedaly są swietne
0
Prawdziwa i nieskrępowana miłość jest możliwa tylko pomiędzy partnerami tej samej płci ! Taka prawda! Pozdrawiam wszystkich gejów i lesbijki z Podlasia.
0
Pozdrawiam serdecznie wszystkich znajomych w okolic Janowa.
0
Marcinkiewicz bawił się w klubie dla gejów "Super Express": w sobotnią noc, były premier Kazimierz Marcinkiewicz i jego partnerka Iza, bawili się w bardzo popularnym w stolicy klubie dla homoseksualistów - "Utopii". Para zakochanych przyszła do "Utopii" tuż po północy. Jak opowiada gazecie jedna z osób bawiąca się w klubie: "najpierw siedzieli przytuleni na sofach, a potem ruszyli na parkiet. Ale tańczyli osobno". Para opuściła lokal rano w niedzielę i pojechała do warszawskiego mieszkania byłego premiera. Tymczasem, jak przypomina "Super Express", Marcinkiewicz w 2005 roku mówił, że "homosksualizm jest nienaturalny. Naturalna jest rodzina i państwo musi stać na jej straży". Więcej w dzisiejszym wydaniu gazety "Super Express".
0
Homo to tez człowiek.I tacy musza życ skoro sie urodzli,a ty lekarzu ze swoimi madrościami właż tam skad wyszedłes czyli do.............................de
0
Gość napisał:
Co tu taka cisza? niema chetnych panów na loda? szkoda bo mam taka ochote
ja też mam chęc
0
Słuchajcie, wiecie może gdzie spotykaja się geje z Janowa? Chciałbym poznac lepiej to środowisko, bo podnieca mnie spocone męskie ciało.
0
Gość napisał:
Dlaczego z Janowa? a moze z BIalej lub Terspola
wyświetleń ponad 200 a tak mało wisów.
0
Gość napisał:
Gdzie mozna sie spotkac ? prosze o propozycje .Mam ochote na loda
najlepiej na czacie interia ja Jufarex 50
0
chętny napisał:
najlepiej na czacie interia ja Jufarex 50
wiadomo na jakim czacie czekam na propozycje
0
Moja żona w wakacje wyjeżdżą z córką na kilka tygodni, to dam znać .... Jestem pasywny. Pozdr.
0
Gość napisał:
CZEKAM NA PROPOZYCJE
JA RÓWNIEŻ.
0
ul. BIALSKA 6 A CZEKAMY NA WAS WASZ KOCHANY WŁADCA DUSZ !!!!!!!!! PIATEK PO 14 !!!!!!!!!!!!!
0
Piątek gabinety dwa , przy Bialskiej 6/a
0
Zażartowałam,ze zerżnęłabym męża gumowym czlonkiem a on zgodził się... Tak sobie zazartowałam a on powiedział "przelec mnie".Wyjęłam gumowego członka,którego kiedys kupilismy do penetracji mojej cipeczki i zaczełam go stymulowac od tyłu.On był bardzo podniecony i poprosił aby mu włozyc ten gumowy członek .I wiecie co? Wkładałam coraz głebiej a on mówił"głebiej,głebiej,podnieca mnie to" ZI włozyłam mu całe 23cm (tyle miał ten penis) To niesamowite ale mnie tez to bardzo podnieciło.Od tametej pory czesto sie tak kochamy.Próbowałyscie z waszymi facetami?
0
Hej gdzie te chłopy w naszym regionie ??????????
0
raz spróbowałam z jednym chłopakiem i nawet było zabawnie.Bawilismy sie w niewolnika i treserke i mówiłam mu co ma robic.najpierw kazałam mu wylizac moją cipke a potem nadstawic sie tyłkiem i wkładałam mu wibrator - taki nieduzy i okazało sie,ze nawet nie pisnął tak mus sie spodobało
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: