Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gajewski w Kajdankach

Utworzony przez Anna, 24 sierpnia 2008 r. o 22:09
A gdzie w tym wszystkim głos Tranka Stefaniuka- głownego aktora szybkich awansów Gajewskiego. Litwiniuka i Kostki. Czyżby Franek akceptował ich działania skoro milczy? Jeśli tak ma wyglądać PSL, to ja jutro zanoszę Frakowi legitymację PSL, bo z takim towarzystwem to ja nie chcę mieć nic wspólnego. I jeszcze ten nieszczęsny Filipiuk? W poprzednich wybiorach starował z list Samoobrony do Sejmiku Województwa, a dzić kreuje się na lidera PSL. Wstyd mi Panowie za całą tą Waszą bandę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odkryła Amerykę, hihihihihihihihi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak jest wszędzie na lubelszczyźnie, szczególnie w powiecie bialskim - to scheda po okrągłym stole i podział wpływów w kraju. PSL "rządzi" i dzieli. Tylko efekty mizerne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filipiuk nigdy nie był w samoobronie. W poprzednich wyborach uzyskał 800 głosów. Zaden pisowiec tyle nie miał i nie będzie miał. Ludzie wiedzą na kogo głosować. I nic nie zrobi wasze popiskiwanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...