Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

gajewski zamisat szafy

Utworzony przez Gość, 27 stycznia 2008 r. o 22:13
Ale to wszystko można łatwo wyjaśnić, wystarczy napisać, anonimowy donos i niech w końcu odpowiedzą za to co zrobili z kasą ? : p g@kwp.lublin.pl korupcja@kwp.lublin.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos napisał:
Ale to wszystko można łatwo wyjaśnić, wystarczy napisać, anonimowy donos i niech w końcu odpowiedzą za to co zrobili z kasą ? : p g@kwp.lublin.pl korupcja@kwp.lublin.pl
Doniesienie: W Międzyrzecu przy ul. Warszawskiej wylało się szambo i bardzo cuchnie! Niech ktoś posprząta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonim napisał:
Doniesienie: W Międzyrzecu przy ul. Warszawskiej wylało się szambo i bardzo cuchnie! Niech ktoś posprząta!
Zagrożone jest Stowarzyszenie JCEiK Elitarne Stowarzyszenie rozwoju pod żaglami Stowarzyszenie na rzecz rozwoju szkoły i oświaty Teren rekreacyjny firmy J.B.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doniesienie: W Międzyrzecu przy ul. Warszawskiej wylało się szambo i bardzo cuchnie! Niech ktoś posprząta!
Szambo rozlewa się w kierunku Wspólnej 30 w Wawie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szambo się wylewa ale i tak nikt z tym nic nie zrobi bo wszyscy sie boja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
szambo się wylewa ale i tak nikt z tym nic nie zrobi bo wszyscy sie boja
Nie wszyscy się boją Rysia z Klanu! Poczekaj spokojnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czyli mówiąc krótko... artur zrobił grzesia w ch*ja? tak?
grzesio napisz nam ja to było NAPRAWDĘ z finansowaniem kampanii wyborczej! przecież Ty to wiesz!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagrożone jest Stowarzyszenie JCEiK
KU PAMIĘCI!!!!!!!!! O KIM RZECZ!!!!!!!!!!!!!!!! 2003 Współzałożyciel i Wiceprezes Zarządu Integracyjnego Centrum Edukacji i Kultury w Międzyrzecu Podlaskim Od VII 2006 Prezes Zarządu Integracyjnego Centrum Edukacji i Kultury w Międzyrzecu Podlaskim (ICEiK) W ramach swojej działalności ICEiK zrealizował już 7 projektów, w tym 3 na terenie powiatu bialskiego, o wartości ok. 450 000,00 zł., z liczbą beneficjentów ponad 2500 osób (głównie uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i rolnicy). Między innymi: - organizował warsztaty unijne dla przyszłych liderów integracji europejskiej w środowisku wiejskim, zadania edukacyjne o zasięgu ponadwojewodzkim dla młodzieży z kilku województw, współfinansowane przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, - przeszkolił wolontariuszy, którzy udzielili pomocy grupie ok. 1500 rolników z powiatu bialskiego przy wypełnianiu wniosków o dopłaty bezpośrednie, - organizował zadania edukacyjne we współpracy wykładowców z Akademii Podlaskiej, skierowane do młodzieży z województw: podlaskiego, mazowieckiego i lubelskiego. Projekt współfinansowany przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, \"Rola producentów rolnych, grup producenckich, rynków hurtowych i giełd towarowych w kontekście przystąpienia Polski do UE\"i \"Rola producentów i grup producenckich jako akcjonariuszy giełd rolnych i rynków hurtowych w zjednoczonej Europie\" - w 2005 roku zorganizował dalsze projekty edukacyjne: \"Pozarolnicza działalność gospodarcza jako źródło dodatkowego dochodu na obszarach wiejskich\", zadania edukacyjne były współfinansowane przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi i skierowane do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z kilku województw, uczestnicy zostali zachęceni do racjonalnego pozarolniczego wykorzystania środowiska wiejskiego jako źródła alternatywnego dochodu. Podczas zajęć dydaktycznych wskazane zostały możliwości poszukiwania pomocy materialnej i finansowej, a także przedstawiony został uczniom system instytucjonalny wspierający rozwój przedsiębiorczości w Polsce. - w ramach aktywizowania młodzieży wiejskiej zorganizowano projekt: \"Lokalne inicjatywy na rzecz rozwoju obszarów wiejskich w powiecie bialskim\" celami projektu było zbudowanie Lokalnej Grupy Działania (LGD) oraz dokonanie, z inicjatywy środowisk lokalnych, analizy możliwości rozwojowych terenów wiejskich i opracowanie na tej podstawie Zintegrowanej Strategii Rozwoju Obszarów Wiejskich (ZSROW), niezbędnej do dalszego podejmowania działań na rzecz rozwoju i promocji. - Sukcesem Stowarzyszenia było zaangażowanie do projektu niemal wszystkich gmin z terenu powiatu bialskiego i utworzenie na tej bazie Bialskopodlaskiej Lokalnej Grupy Działania. - Od 2006 roku ICEiK jest wydawcą gazety lokalnej, 450 000,00 ZŁ!!!!!!!!!!!!!!! BRAVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TAKA KASA DLA SPOŁECZEŃSTWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BRAVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie wszyscy się boją Rysia z Klanu! Poczekaj spokojnie!
Piszą że Rysiek podobno wszystkim trzęsie. To prawda? Taki z niego postkomunistyczny mocarz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to przez działalność ICAKA pan gajewski musiał uciekać z agencji po dojściu do władzy PIs bo nie mogli znaleść osoby ,która uczestniczy,la w szkoleniu ,podobno wszyscy wyjechali z polski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miszkaniec tuliłowa napisał:
Czy to przez działalność ICAKA pan gajewski musiał uciekać z agencji po dojściu do władzy PIs bo nie mogli znaleść osoby ,która uczestniczy,la w szkoleniu ,podobno wszyscy wyjechali z polski?
Podobno wszyscy uczestnicy wyjechali na Madagaskar i tam wdrażają tę CENNĄ wiedzę ze szkoleń. Może PiS ruszy tym tropem......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Podobno wszyscy uczestnicy wyjechali na Madagaskar i tam wdrażają tę CENNĄ wiedzę ze szkoleń. Może PiS ruszy tym tropem......
Nic podobnego. Skóra jest na miejscu i ma się dobrze w swych biznesach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musimy WYZWOLIĆ M-c !!! Nie możemy już NIGDY głosować na ludzi lokalnego PSL-u, czyli spadkobierców komunistycznego ZSL-u przystępujących do wyborów jako M-c RAZEM !!! Nigdy więcej ZIELONYCH w środku CZERWONYCH !!! Powiedzmy KONIEC biesiadno - biznesowej, zielonej sitwie M-c RAZEM !!! STOP ARBUZOM !!! Bez względu na to jak mają na nazwisko !!! Wolny M-c !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nic podobnego. Skóra jest na miejscu i ma się dobrze w swych biznesach.
o co chodzi ze Skórą? też ma jakieś układy z gajewskim??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gajewski to potwór i i człowiek bez jakichkolwiek zasad moralnych. mam nadzieje ze w koncu dopadnie go sprawiedliwosc... (litwiniuk i grzyba tez) ten typ mial zone i dziecko(jest rozwiedziony ) i sam niejednokrotnie byłelem swiadkiem jak knul przeciwko niej. to kanalia która niszczy "samych swoich"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto jest rozwiedzony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anty-psl napisał:
gajewski to potwór i i człowiek bez jakichkolwiek zasad moralnych. mam nadzieje ze w koncu dopadnie go sprawiedliwosc... (litwiniuk i grzyba tez) ten typ mial zone i dziecko(jest rozwiedziony ) i sam niejednokrotnie byłelem swiadkiem jak knul przeciwko niej. to kanalia która niszczy "samych swoich"...
on i litwiniuk knują ciągle. ja miałem okazje zobaczyć ich zachowanie w trakcie przygotowania do wyborów w 2006 roku. to o czym wcześniej ktoś pisał że posuwali sie do nagrywania pewnych osób i knucia intryg to całkowita prawda. ludzie bez honoru , żądni wyłącznie taniego poklasku. A co do żony to nie będę wnikał w sprawy prywatne, bo też można by było coś napisać na ten temat,ale mnie to nie obchodzi co gajewski robi nocami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co robi w polityce ale jako szef był w porzadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MP napisał:
Nie wiem co robi w polityce ale jako szef był w porzadku
szef czego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaseta napisał:
on i litwiniuk knują ciągle. ja miałem okazje zobaczyć ich zachowanie w trakcie przygotowania do wyborów w 2006 roku. to o czym wcześniej ktoś pisał że posuwali sie do nagrywania pewnych osób i knucia intryg to całkowita prawda. ludzie bez honoru , żądni wyłącznie taniego poklasku. A co do żony to nie będę wnikał w sprawy prywatne, bo też można by było coś napisać na ten temat,ale mnie to nie obchodzi co gajewski robi nocami
Kto kogo posuwał, Litwiniuk Gajewskiego, czy odwrotnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...