Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gala ślubna i karnawałowa z atrakcjami (zdjęcia)

Utworzony przez aneta, 12 grudnia 2011 o 00:38
Cześć, byłam na tej gali i muszę przyznać , że jestem mile zaskoczona. Wreszcie w Białej, tej dziuurze zrobiono coś fajnego.super pomysł,pokazy i atrakcje spoko. pozdro.,
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Fajnie było, najbardziej podobały mi się modelki do sukien ślubnych, szczególnie jedna brunetka i jedna blondynka, co szły na początku. Warto było przyjść
0
Świetna inicjatywa. Targi te, pomimo, że piersze to zostały dobrze zorganizowane. Na sali ładnie, dobrym pomysłem były boxy, impreza była udana i dużo nagród. Mam nadzieję, że za rok będą kolejne, jeszcze lepsze.
0
HONOLULU — Fortifying one Chanel Bags of its key allies in the Persian Gulf, Coach Factory Outlet the Obama administration announced [spam] a weapons deal with Saudi Arabia Coach Outlet on Thursday, saying it had agreed to sell Coach Outlet Store F-15 fighter jets valued at nearly $30 Coach Factory Outlet billion to the Royal Saudi Air Coach Factory Online Force. The agreement, and the Coach Outlet administration’s parallel plans to Coach Outlet press ahead with a nearly $11 Coach Factory Outlet billion arms deal for Iraq, despite [spam] rising political tensions there, is dramatic evidence Coach Factory Outlet
0
a ja jestem zawiedziona tą galą. nie było tam nic szczególnego, naprawdę. suknie fakt były ale ja chciałabym zobaczyć nowe a nie z komisu. organizacja ogólnie była dobra ale chyba troche ludzi zabraklo.
0
zawiedziona napisał:
a ja jestem zawiedziona tą galą. nie było tam nic szczególnego, naprawdę. suknie fakt były ale ja chciałabym zobaczyć nowe a nie z komisu. organizacja ogólnie była dobra ale chyba troche ludzi zabraklo.
to fakt, za zimno było i pewnie sporo osob zostala w domu.
0
Tak się składa ze jakiś czas temu właśnie na takiej gali wylosowalam zniżkę na uslugi slubne i i muszę powiedzieć ze bardzo się zawiodlam ponieważ wole nie miałam możliwości skorzystania z niej ponieważ jak przyszło do rozliczenia to nagle cena wzrosła i moj 100 zł rabat poszedł w niepamięć........ Kochani na każda usługę jaka zamawianie na swoje wesele spisujcie umowy bo oszustów w tej branży nie brakuje......wtedy ma się czarno na białym i mąż odbierając przed samym ślubem rożne zamówione przez nas rzeczy nie będzie nabijany w butelkę".......
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: