Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gala ślubna La Novia 2009

Utworzony przez Wieckowska, 27 lutego 2009 o 21:13
Cytat z 09.02.2009r. W dniu wczorajszym w Białej odbyła się kolejna gala ślubna i niestety, po raz kolejny była gorsza od poprzednie. Stoisk jak zwykle coraz mniej, zamiast więcej i z lepszą ofertą. Odnosi się wrażenie, że rynek tej gałęzi jest mały a jest przecież odwrotnie. Nic ciekawego nie dało się zobaczyć, w dalszym ciągu trzeba jeździć do innych miast. Momentem kulminacyjnym było losowanie nagród w konkursie zorganizowanym przez organizatorów i słowo Podlasia. śmiać mi się chciało (choć w głębi duszy byłem oburzony), z przebiegu losowania, w którym to starsze dziewczynki wyciągały losy czytały nazwisko i odrzucały je a dopiero kolejne podawały do odczytania prowadzącym konkurs. Miałem wrażenie, z resztą nie tylko ja, że szukałykonkretnego nazwiska. Jeżeli już przy tak błahych sprawach robi się takie,rzeczy to co się dziwić gdy idzie o duże sumy. PS. napiszę do redakcji tygodnika, co oni jak współorganizator o tym myślą jak mi coś odpiszą to dam znać. A wam jak się podobało? Byliście? wpis z forum Gazety Wyborczej, Biała Podlaska: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=118&w=91101023 Moje trzy grosze co do gali. W zasadzie nie powinienem pisać mojej opinii - nie mam interesu doradzać organizatorce (miła to ona nie jest...), a skoro podejmuje się organizacji imprezy to powinna o to zadbać - zwłaszcza, że zarabia na tym pieniądze. Czy ktoś z firm uczestniczących w gali zauważył, że gala ta jest organizowana wyłącznie pod salon sukni ślubnych? Przecież podczas pokazu pan prezenter wymienił tylko kilka firm a nie wszystkie. Podał suknie ślubne, garnitury i chyba kosmetyczkę i kwiaciarnię. A co z resztą? Ci wszyscy co zapłacili ciężkie pieniądze za udział w tragach? Za przeproszeniem sroce spod ogona wypadli? To nieuczciwe. Pokaz. Aż trzy dziewczyny do prezentacji? Ojej! Na przyszłość sugeruję aby była tylko jedna... Było też dwóch panów. I tutaj przynajmniej publiczność miała kilka sekund rozrywki. W pewnym momencie panowie szli obok siebie we dwóch, nie za ręce - co wzbudziło pewną wesołość wśród publiczności, nieuzasadnioną zresztą: gala ślubna może być również dla dwóch panów... Jeden z panów prezentując swój strój na tym pożal się Boże wybiegu (tej wielkości wybieg to może byłby dobry dla jamników...) podszedł do końca i stając w kierunku publiczności rozsłonił poły marynarki wywołując kolejną odrobinę rozbawienia wśród publiczności. Szkoda, że stałam w innym miejscu i nie wiem co tam widziano? Każdy skojarzył ten gest jako ekshibicjonizm, ale my proste ludzie ze wschodu: czego się spodziewać. Sala. Miejsce wyśmienite. W zasadzie wielkość wystarczająca - pokaz to mini-mini. Można było skręcić kark schodząc po małych, krętych stopniach by zejść na parkiet. Ale ślubów nie biorą 50latkowie, a młodzi jakoś sobie poradzą. Zero oznakowania, ludzie błądzili jak w lesie o północy w czarną noc. Głupia sprawa, ale organizator naprawdę jest do bani - czy tak ciężko oznakować wejścia? Prezenter. Może i nie był zły, ja się nie znam. Ale widząc grupę widzów - dajmy na to 100 osób, pyta się 'i jak, podobało się?' - odpowiedzią jest cisza, więc dodaje sam: 'Mnie powaliło'. Śmiechu warte. Wiadome jest, że ludzie są bierni, patrzą na te trzy niewiasty, dwóch dżentelmenów i co mają klaskać i piać z zachwytu? Nawet braw nikt nie jest skłonny bić, tak naprawdę nie było motywacji. Cena. Jak się organizuje pokaz i się na nim zarabia, zmyślnie rozkładając opłaty na wystawiających to szanowna pani organizatorko nie wypada próbować zarabiać na wchodzących. 4 zł to nie majątek, ale jak można kroić wystawców i jednocześnie ograniczać im szanse na wypromowanie ich działalności? Tutaj powinno przyjść jak najwięcej osób, by wystawcom zaleczyć kaca finansowego po zapłaceniu za udział. Miasteczko Biała Podlaska wraz z okolicami posiada duży 'weselny' potencjał do zorganizowania gali ślubnej, imprezy z prawdziwego zdarzenia. Konieczne jest jednak, by gala ta była zorganizowana przez osoby kompetentne, jakąś firmę której celem będzie organizacja imprezy, a nie promowanie własnego salonu sukni.
Ostatnio edytowany 28 lutego 2009 o 21:22
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wieckowska, ty masz rozdowojenie osobowości czy obojniak jesteś?
0
chcę chłopa
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: