Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Garden Service zamiast PKS w Białej Podlaskiej

Utworzony przez Cynik, 23 sierpnia 2011 r. o 23:14
Kierowco! popieram twoją wypowiedź, doprowadzi firmę do upadłości w ciągu kilku miesięcy to jest nie laDA wyczyn.wiadomo, że upadłośc pks to byłz góry zaplanowane. a co do gardenu, to kilka dnie temu jechałam, tym "wynalazkiem" Bus ,który ma 16 miejsc wiózł około 30 osób, upchani jak śledzie, a na liczniku u kierowcy prawie 100 km/h.i gdzie tu sie przestrzega bezpieczeństwa pasażerów a o komforcie podróży nie ma co marzyc. Może pan prezydent Czapski zainteresowałby się tym.Przecież miasto nie od tej firmy żadnego zysku, bo Garden podatki odprowadza do Świdnika a nie do Białej A podwyżka w Gardenie też już była
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego więc w Białej nikt nie otworzył takiej firmy przewozowej jak Garden która płaciłaby podatki w Białej? Może podatki są wyższe niż w Świdniku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak. Najlepiej teraz powiedzieć ze kierowca wiezie 30osób. A weź wytłumacz beretom ze nie możesz więcej ludzi wziasc-zaraz awantura murowana. Ze kierowca cham itp. Sami sie pchają i pozniej sami narzekają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale to kto twoim zdaniem doprowadził firmę do upadłości? Komfort to mozna mieć w aucie jak kogoś stać na takie komfortowe. Ale zapytaj starszych ludzi co kiedys jeździli pks-em czy mieli komfort i czy jechało tylko tyle osób ile było miejsc w autobusie:-) wtedy to jeździli upchani jak śledzie. I ważne było ze dojadą do pracy czy szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firmę do upadłości doprowadziło uparte utrzymywanie nierentownych kursów do wiosek typu Witoroż i miłość do autosanów które dużo palą. No i biurokractwo. Przy obecnych cenach paliwa to musiało upaść. Ciekawe też że dopóki nie było Gardena to nikt z PKSu nie wpadł na to że potrzebnych jest więcej niż 3 kursy do Warszawy dziennie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z każdej wsi chcą ludzie dojechać tylko wystarczyło odpowiednio to zorganizować i puścić busa a nie jelcza. A kierowcy też nie są bez winy. Praktyka jest spuszczanie oszczędności ropy. To tak ze 20l dziennie. pomnozyc to przez 50 autokarow i 365dni to nazbiera sie Przy tej cenie ropy z 1.5mln zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno zorganizować transport, jeżeli z wsi typu Witoroż będą dojeżdżać ci do Białej np. 3 osoby. To co wtedy? Bilety po 10 zł? Jakie proponujesz rozwiązanie? Po prostu w pewnych relacjach nie ma sensu uruchamiać połączeń, bo ropy za darmo jeszcze w tym kraju nie dają. Wiele osób na wsiach szczególnie starszych mówi że oni jadą za darmo bo wiek. OK należy się. Ale nie ma wpływu z biletów i kursy do likwidacji. Dlatego też możnaby rozważyc zniesienie ulg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jeżdżę... Gardenem .....do pracy. Ciesze się ze mam czym dojechać do Białej. ale na litość Boską żal mi tych kierowców oni pracują tam po 17 / 18 godz.jadę rano po 5-tej wracam po 20-tej a jedzie ten sam kierowca. gdzie jest inspekcja, policja itd. to jest chore tyle jeżdzić w końcu dojdzie do tragedii.a wina spadnie na kierowce.któremu karze się tyle pracować w dodatku jak sami mówią za marne grosze.bo nie mają wyjścia pracy nie ma w naszym regionie.a dzieciom trzeba dać jeść.Najgorsze jest to ze teraz nie ma KONKURENCJI.i pewnie niebawem ceny pójdą do góry.Takie jest działanie prywatnych firm.Dzięki takim jak garden prace straciło ponad 200 osób.A w białej będą same markety i nic więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kup busa, daj kierowcy z Gardena większą pensję żeby przyszedł do ciebie i konkuruj. Przecież Garden nie ma monopolu ustawowego. Poza tym jeżeli kierowca z Gardena jednego dnia jeździ 18 godzin to drugiego dnia może mieć przerwę i wychodzi 9 godzin średnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już nie przesadzajcie z tymi godz pracy w gardenie. Ze średnia wyjdzie 9godz. Jednego dnia pracuje 16godz za to drugiego tylko 14:-) poprostu musza zmienic człowieka co im jazdę planuje. Ale słyszałem ze to nie możliwe. Bo jak mowia to jest Tołdi:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla czego ITD nie kontroluje Gardena? Jest nietykalny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a słyszałes ze tylko ryba nie bierze:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracam ostatnio z Warszawy do Białej. widać że kierowca wypompowany na maxa, oczy na zapałkach. Zapytałam czy może napój energetyczny bo Pan zasypia za kierownicą, a on mówi że jeszcze 100 km i kończy pięcio dniową orke. Zapytałam ile pan śpi na dobę, a on, że od 4 do 5 godzin. W tym momencie dotarło do mnie, że ten człowiek nie funkcjonuje nomalnie za kierownicą, gdzie jego refleks itd. ?? Niestety gdybym miała inny środek lokomocji na pewno bym z niego skorzystała bo w tym momencie zaczełam się obawiać czy bezpiecznie dotre do domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie,oni to maja już we krwi spać 5godz. Resztę odespi w przerwach:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
max napisał:
Spokojnie,oni to maja już we krwi spać 5godz. Resztę odespi w przerwach:-)
lub podczas jazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jazda do Warszawy jest zwykle bardziej męcząca niż np. po Wisznicach czy Neplach, bo tam na wichurach jest mały ruch, nie trzeba wyprzedzać itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jechalem kiedys z m-ca do bialej do pracy rano a cwok z pksu biala podl nie wzial mnie bo z 10 zl wydac nie mial. Godne pozalowania. Nie wszyscy kierowcy tacy sa ale jak zadzwonilem do bialej do pksu to mnie wysmieli. Niby firma a kultury brak. Takiego kierowce prywaciarz na zbity pysk by wywalil a nie bronil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cynik napisał:
Kto się ze mną zrzuci żeby kupić dworzec PKS od syndyka? Piszę poważnie
A ile masz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odespi jak bedzie za kierownica popadnie kiedys na kogos ze sie rozpier***i i bedxziecie mieli slepi ludzie zachowuja sie jak zwierzeta hahaha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy znacie adres mailowy do Pana Jacka Przybysza właściciela firmy Garden Service? Dziękuję za pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...