Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Garden Service zamiast PKS w Białej Podlaskiej

Utworzony przez Cynik, 23 sierpnia 2011 r. o 23:14
CZ CZYTAJĄC WYPOWIEDZI NIEKTÓRYCH Z WAS ŚMIEM TWIERDZIĆ IŻ NIE MACIE POJĘCIA CO PISZECIE WRĘCZ WYPISUJECIE TOTALNE BZDURY NIE ZNAJĄC FAKTÓW O PRZYCZYNACH UPADKU BIALSKIEGO PKS A POZYTYWNE OPINIE WYPISUJĄ KIEROWCY TEGORZ SYFU JAKIM JEST GARDEN SERVICE MIAŁAM OKAZJE JECHAĆ TYLKO W JEDNĄ STRONE GDYŻ TO MI WYSTARCZYŁO I NIGDY WIĘCEJ A W DROGE POWROTNĄ WYBRAŁAM SIĘ PKSEM NIE NARAŻAJĄC SWOJEGO ŻYCIA W GARDENIE ROZMOWA PRZEZ CB RADIO NON STOP ROZMOWA KIEROWCY PRZEZ TELEFON NORMALKA PALENIE FAJEK HM CZY JEST COŚ W TYM DZIWNEGO UPYCHANIE LUDZI NA MAXA NA PORZĄDKU DZIENNYM ŁAMANIE POZOSTAŁYCH ZASAD RUCHU DROGOWEGO NAGMINNE A STAN TECHNICZNY ICH WRAKÓW Z KOLOSALNYM PRZEBIEGIEM CIEKAWE KTO I ILE DOSTAJE ZA PODBICIE PRZEGLĄDU BADAŃ. ZWRÓCILIŚCIE UWAGE ILE ZŁOMÓW NIEDOBITKÓW NABYŁ W SIERPNIU BĄDZ Z POCZĄTKIEM WRZESNIA GARDEN SERVICE KTOŚ SIĘ POZBYWAŁ ONI CHĘTNIE NABYLI. JEŻELI JEST KTOŚ W TEMACIE ZNA SIĘ W TEJ KWESTI NIE ZAPRZECZYCIE ŻE W PKSIE OBOWIĄZYWAŁY ZASADY I KIEROWCY ICH PRZESTRZEGALI GDYŻ MIELI WSZYSTKO CZARNO NA BIAŁYM CZEGO NIE MOŻNA POWIEDZIEĆ O GARDENIE BYŁAM ŚWIADKIEM GDY NIE BYŁO JUŻ MIEJSCA Z TYŁU KIEROWCA WZIĄ PANNE SADZAJĄC JĄ OBOK SIEBIE KTÓRA BYŁA W KRÓDKIEJ KIECCE KIEROWCA ZAMIAST NA DROGE SPOGLADAŁ W JEJ KROCZE NIGDY PRZENIGDY NIE POWIEM NIC POZYTYWNEGO NA TEMAT FIRMY GARDEN SERVICE CO NIEKTÓRZY MOŻE KOJARZĄ ZBLIRZA SIĘ ROCZNICA WYPADKU KTÓRY WYDARZYŁ SIĘ GDZIEŚ W POLSCE GDZIE ZGINEŁO WIELE OSÓB KTÓRZY JECHALI NA ZAROBEK DO ZBIORU JABŁEK PO TYM CO WIDZIAŁAM CZEGO BYŁAM ŚWIADKIEM JESTEM PRAWIE PEWNA ŻE WCZEŚNIEJ CZY PÓZNIEJ U NAS TEŻ DOJDZIE DO TRAGEDII NIGDY NIE POWIEM NIC POZYTYWNEGO NA TEMAT FIRMY GARDEN SERVICE!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hm napisał:
CZ CZYTAJĄC WYPOWIEDZI NIEKTÓRYCH Z WAS ŚMIEM TWIERDZIĆ IŻ NIE MACIE POJĘCIA CO PISZECIE WRĘCZ WYPISUJECIE TOTALNE BZDURY NIE ZNAJĄC FAKTÓW O PRZYCZYNACH UPADKU BIALSKIEGO PKS A POZYTYWNE OPINIE WYPISUJĄ KIEROWCY TEGORZ SYFU JAKIM JEST GARDEN SERVICE MIAŁAM OKAZJE JECHAĆ TYLKO W JEDNĄ STRONE GDYŻ TO MI WYSTARCZYŁO I NIGDY WIĘCEJ A W DROGE POWROTNĄ WYBRAŁAM SIĘ PKSEM NIE NARAŻAJĄC SWOJEGO ŻYCIA W GARDENIE ROZMOWA PRZEZ CB RADIO NON STOP ROZMOWA KIEROWCY PRZEZ TELEFON NORMALKA PALENIE FAJEK HM CZY JEST COŚ W TYM DZIWNEGO UPYCHANIE LUDZI NA MAXA NA PORZĄDKU DZIENNYM ŁAMANIE POZOSTAŁYCH ZASAD RUCHU DROGOWEGO NAGMINNE A STAN TECHNICZNY ICH WRAKÓW Z KOLOSALNYM PRZEBIEGIEM CIEKAWE KTO I ILE DOSTAJE ZA PODBICIE PRZEGLĄDU BADAŃ. ZWRÓCILIŚCIE UWAGE ILE ZŁOMÓW NIEDOBITKÓW NABYŁ W SIERPNIU BĄDZ Z POCZĄTKIEM WRZESNIA GARDEN SERVICE KTOŚ SIĘ POZBYWAŁ ONI CHĘTNIE NABYLI. JEŻELI JEST KTOŚ W TEMACIE ZNA SIĘ W TEJ KWESTI NIE ZAPRZECZYCIE ŻE W PKSIE OBOWIĄZYWAŁY ZASADY I KIEROWCY ICH PRZESTRZEGALI GDYŻ MIELI WSZYSTKO CZARNO NA BIAŁYM CZEGO NIE MOŻNA POWIEDZIEĆ O GARDENIE BYŁAM ŚWIADKIEM GDY NIE BYŁO JUŻ MIEJSCA Z TYŁU KIEROWCA WZIĄ PANNE SADZAJĄC JĄ OBOK SIEBIE KTÓRA BYŁA W KRÓDKIEJ KIECCE KIEROWCA ZAMIAST NA DROGE SPOGLADAŁ W JEJ KROCZE NIGDY PRZENIGDY NIE POWIEM NIC POZYTYWNEGO NA TEMAT FIRMY GARDEN SERVICE CO NIEKTÓRZY MOŻE KOJARZĄ ZBLIRZA SIĘ ROCZNICA WYPADKU KTÓRY WYDARZYŁ SIĘ GDZIEŚ W POLSCE GDZIE ZGINEŁO WIELE OSÓB KTÓRZY JECHALI NA ZAROBEK DO ZBIORU JABŁEK PO TYM CO WIDZIAŁAM CZEGO BYŁAM ŚWIADKIEM JESTEM PRAWIE PEWNA ŻE WCZEŚNIEJ CZY PÓZNIEJ U NAS TEŻ DOJDZIE DO TRAGEDII NIGDY NIE POWIEM NIC POZYTYWNEGO NA TEMAT FIRMY GARDEN SERVICE!!!!!!
A srasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie to zasady obowiązywały w PKSie? Niepalenie papierosów? Nieprzekraczanie prędkości? No pewnie te stare Autosany by się rozsypały ze starości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stanislawa napisał:
Ludzie jeżdżę... Gardenem .....do pracy. Ciesze się ze mam czym dojechać do Białej. ale na litość Boską żal mi tych kierowców oni pracują tam po 17 / 18 godz.jadę rano po 5-tej wracam po 20-tej a jedzie ten sam kierowca. gdzie jest inspekcja, policja itd. to jest chore tyle jeżdzić w końcu dojdzie do tragedii.a wina spadnie na kierowce.któremu karze się tyle pracować w dodatku jak sami mówią za marne grosze.bo nie mają wyjścia pracy nie ma w naszym regionie.a dzieciom trzeba dać jeść.Najgorsze jest to ze teraz nie ma KONKURENCJI.i pewnie niebawem ceny pójdą do góry.Takie jest działanie prywatnych firm.Dzięki takim jak garden prace straciło ponad 200 osób.A w białej będą same markety i nic więcej.
FIRMA PŁACI JEDEN ZUS A KIEROWCA PRACUJE ZA DWÓCH ZMĘCZENIE PODWÓJNE DOBRZE DOPÓKI SĄ DOBRE WARUNKI DROGOWE A CO BĘDZIE JESIENIĄ ,ZIMĄ CZY TRZEBA TRAGEDJI ŻEBY TO SIĘ ZMIENIŁO NA KOGO TO WYPADNIE ???????????????????? GDZIE INSPEKCJA PRACY ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pożyjemy, zobaczymy. Koszt takiego wypadku drogowego to jakieś sto tysięcy za samochód i po trzysta tysięcy za osobę zmarłą (ludzie w Polsce B są ekonomicznie mniej wartościowi niż w Polsce A - słabsze wykształcenie i praca skutkuje mniejszymi wpływami podatkowymi). Zazwyczaj w wypadkach busów przystosowanych do przewozu osób ginie maksymalnie do czterech osób - łatwo policzyć, że koszty to około półtora miliona złotych. Ale tylko w przypadku osób na początku wieku produkcyjnego, pracujących! W sytuacji śmierci osoby w wieku emerytalnym albo bezrobotnej i niewykształconej (a takie bardzo często jeżdżą komunikacją zbiorową) koszt ekonomiczny dla społeczeństwa jest znacznie mniejszy, o ile w ogóle istnieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadne ukaranie winnego chodżby największe nie zwróci życia ani zdrowia nie ukoi żalu najbliższych. Należy zrezygnować z części zysków i zapobiegać póki nie jest za póżno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety banki nie wliczają na poczet spłaty długów życia, zdrowia i żalu najbliższych. Honorują za to środki płatnicze wydawane przez banki centralne krajów kredytobiorców. Przede wszystkim musi zgadzać się rachunek ekonomiczny. Potem możemy gdybać o żalu i innych takich. Na razie nikt nie zginął, a pieniądze nie są marnotrawione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryzyko wypadku w busie jest zbyt małe żeby pasażerowie brali to pod uwagę. Nikt ci nie będzie czekał godzinę w zimie czy w deszczu na PKS, bo jest bezpieczniej. Czego efektem upadek PKSu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego na przystankach dla busów w Międzyrzecu brak jest informacji o godzinach odjazdów w kierunku Lublina i Warszawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aron napisał:
Ryzyko wypadku w busie jest zbyt małe żeby pasażerowie brali to pod uwagę. Nikt ci nie będzie czekał godzinę w zimie czy w deszczu na PKS, bo jest bezpieczniej. Czego efektem upadek PKSu.
PRZY TAKIM CZASIE PRACY KIEROWCY (16-17godz na dobę) ryzyko jest bardzo duże a szczególnie podczas słabej widoczności która zbliża się nieuchronnie i będzie coraz częściej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to znaczy ryzyko "bardzo duże"? Gdyby naprawdę Garden miał tyle wypadków to ludzie jeździliby PKSem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Międzyrzecu w zasadzie nigdy nie było rozkładów i ludzie się jakoś do tego przyzwyczaili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki jest czas pracy kierowcy ludzie na pewno nie po 16-17 godz dziennie gdzie jest inspekcja???????jestem ciekawy komu zależało na zlikwidowaniu pksu??????Brawo macie czego chcieliście pierwsze podwyżki biletów miesięcznych na jednej z tras 50zł!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zlikwidowaniu PKSu najbardziej zależało pasażerom, którzy wybierali Garden. Nie kazdy uwielbia 20-letnie nowe Autosany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Aron ... Aron... tak się po trosze zastanawiam kim Ty w firmie "Usługi Ogrodowe" jesteś??? p. Przybysz??? to chyba nie. Ale masz rację że na zlikwidowaniu PKSu najbardziej zależało jego pasażerom. Może niekoniecznie tym z peryferyjnych wiosek, ale z miejscowości gminnych na pewno tak.Teraz jednak nastąpiło brutalne zderzenie z rzeczywistością więc mamy płacz i zgrzytanie zębów.Usługa transportowa(wspominałem już parę razy o tym) musi być prowadzona w sposób kompleksowy a nie wybiórczy. Jeżeli jeździmy, to nie tylko po metropoliach , ale po różnych dziurach i pipidówkach też. A Garden załatwiał koncesje w sposób -jedna flaszka, druga flaszka i też trzecia kurde bele... nno doobra... Tyy jeździsz tylko do Tucznej, a do Jabłecznej p.Nowosiółki i do Kalichowszczyzny PKS i tak będzie jeździł... prędzej upadnie- .I słowo ciałem się stało... A cała reszta? no cóż... tak wygląda kapitalizm. Może by i było miło gdyby jeszcze nie te układy i układziki z namiotami ochronnymi włącznie.Bo cosik mi się zdaje że Policja też już roczny plan kontroli tej firmy wykonała... obym był w błedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz nie przesadzaj, nigdzie na świecie nie ma tak żeby busy dojeżdżały do każdej pipidówy. A miszkańcy gdzie nie dociera Garden powinni sami kupić busa i organizować sobie komunikację na własną rękę. Przecież bus nie kosztuje milion zł. Inna sprawa, że taki bus się nie opłaci, bo z tamtych wiosek jest zbyt mało pasażerów, no i są babcie które mają darmowe bilety więc busiarz i tak na nich nie zarobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, że do upadku PKSu przyczyniły się w jakimś stopniu ostre kontrole busów. Busiarzom za niesprawne busy zabierano dowody, więc bardziej im się opłacało zainwestować w nowsze busy żeby mieć je na chodzie cały czas niż ciągle użerać się z policją. Natomiast PKSu nikt nie kontrolował ( przynajmniej ja nie widziałem), więc dorzynali 15-letnie Autosany i Jelcze. A ludzie patrzą na rocznik, mało komu uśmiecha się jechać starym klekotem co to w zimie zimno, w lecie gorąco i spaliny dają do środka. Potem PKS zabrał się za kupowanie busów, ale jak widać za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autosany z Białej kupił PKS Chełm ( nie wszystkie) http://phototrans.eu/14,514260,0,Autosan_H10_10_02_L10022.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie sa do cholery busy do bohukal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktory z kierowcow wczoraj ostatni kurs robil z wawy do bp???czy on nie wie ze trzeba sie zatrzymac na wiatraku do cholery mialem rezerwacje!!!!!szajs firma!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...