Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gawron zniszczył mi ubranie

Utworzony przez Paweł, 1 grudnia 2008 r. o 08:42
deb***izm!!! Ścinać drzewa bo się ptaki nie podobają. Trzeba umieć żyć a nie być takim bucem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepędźmy wszystkie ptaki z miast i miasteczek, wszystkie zwierzęta psy, koty, wytnijmy wszystkie drzewa i mieszkajmy w betonowych pustyniach, to dopiero luksus, nic nas nie osra ani też nie wdepniemy przypadkowo w psią kupę. A temu panu przydałoby się jakieś pozyteczne zajęcie bo jak widać mocno się nudzi i czepia się wszystkiego wokół siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W warunkach miejskich gawrony nie posiadaja naturalnych wrogow. Niszcza gniazda innych ptakow, zabijaja male kocieta, jeżyki, dzikie szczeniaczki wiewiorki. juz dawno powinno sie cos zrobic aby uregulowac populacje tych agresywnych prakow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam swoje uslugi - skuteczność potwierdzona - ptaki nie zostaną zabite tylko wypłoszone przez naturalnego wroga. Jest to metoda sokolnicza - informacje na stronie www.drapole.pl referencje z miast którym już ten problem rozwiązalem Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby ci gawron nasrał na włosy i trzeba by było ściąć się na łyso, to inaczej byś śpiewał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,w niedzielę przez nieuwagę została na przystanku reklamówka z nowymi ubraniami ,przejechałam przystanek i wróciłam po nią z nadzieją ze jeszcze tam jest, ktoś jednak był szybszy, gdyby go jednak ruszyło sumienie, to prosze o zwrot gdyz jest to poprostu kradzież.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...