Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie jest ratusz?

Utworzony przez lucki, 21 lutego 2009 o 20:10
Wyrośnie nowe city piątek, 07. września 2007 , 00:30 Krzysztof Iwaniuk, wójt gminy Terespol, chce po sobie pozostawić ślad. W niedalekich planach ma budowę nowego centrum miasta i uruchomienie darmowego Internetu. - Zaczęliśmy od wymiany sieci wodno-kanalizacyjnej. Potem przyszła kolej na wymianę asfaltów i chodników. Teraz z władzami powiatu bialskiego modernizujemy drogi. Kolejnym celem wójta Iwaniuka jest budowa nowego centrum gminy Terespol. - Już kilka lat temu przy trasie E-30 wykupiliśmy 60 hektarów gruntu. Podzieliśmy to wszytko na 300 działek pod zabudowę jednorodzinną i biznesową. I tak powstanie nowe centrum gminy, którego centralnym punktem będzie ratusz - opowiada wójt. Plany wójta mają się urealnić już pod koniec przyszłego roku. - Planujemy ruszyć z budową ratusza w przyszłym roku. Wokół tego obiektu na 300 już wydzielonych działkach spodziewamy się inwestorów. W ten sposób powstanie nowoczesne centrum gminy - tłumaczy swój plan wójt Iwaniuk.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
czytając powyższy tekst zadaje sobie pytanie dlaczego wójt nie rozpisał referendum w sprawie budowy nowego centrum wsi.przecież to jest wydażenie na skale całego kraju . chcielibyśmy wiedzieć w jakim stopniu są zawansowane prace?                                                                                                                                                                                                       
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jesli jest referendum to zawsze są głosy przeciwne , sądzisz że ościenne wsie są za tym ratuszem? w gminie terespol jest wszystko ....jednoghłośnie - po co więc burzyć stare zasady ? a swojją drogą to jest bardzo powazna sprawa wymagająca poważnych przemyśleń czy to nie bedzie na wzór komunistycznych molochów które dzisiaj stanowią powazny problem? wsie pustoszeją-czy cos sie robi aby wieś sie zaludniała? komu ten ratusz będzie służył za ..20 lat ? sam ratusz nie uzdrowi nizu demograficznego majac kasę można robic wile rzeczy ale pytanie... czy to ma sens?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Moim zdaniem budowa nowego osiedla z ratuszem to jest ciekawy pomysł.jednakże czy wójt jest deweloperem?? znając mentalność wójta jego plany w przyszłośći mogą być zapomniane i zastąpione jeszcze bardziej odważnymi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: