Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie w Bialej mozna pojsc z dziecmi? NIGDZIE

Utworzony przez Gość, 23 sierpnia 2009 r. o 12:49
- Zadnego rodzinnego parku rozrywki - park radziwillowski: niewygodne alejki dla wozkow, zafajdane przez ptaki lawki ( zreszta i tak nieliczne), trawniki zafajdane przez psy... - sklepy nawet te dzieciece z wysokimi schodami, ciasne.. a wozek na zewnatrz z dzieckiem? - glowna poczta na placu: matka z wozkiem i osoby na wozkach inwalidzkich nie maja szans dostac sie do srodka... wiec czemu awizo trzeba odbierac w glownym urzedzie a nie w swoim rejonie? - banki, urzedy... nie dla wyzej wymienionych - restauracje itp.. czy w ktorejkolwiek jest na wyposazeniu krzeselko dla dzieci? ( nie wspominajac o menu) - miejski plac rozrywki dla rodzin z dziecmi????? czy jedyna atrakcja dla 60tys miasta ma byc kamienisty skwerek z fontanna? - aquaparki, lunaparki...baseny odkryte... - seanse dla mama z dziecmi w kinie babyboom, XXI wiek , a my dalej jak w ciemnogrodzie CZY NAPEWNO NIC NIE DA SIE ZROBIC?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY NAPEWNO NIC NIE DA SIE ZROBIC? [/quote] Dawno już o tym mówiłem i proszę przez rok nie stracić rozumu, to jest plon jaki zbieramy po 11 latach rządów Prezydęta plus zadłużenie, pora przejrzeć na oczy, najwyższa pora.
Ostatnio edytowany 23 sierpnia 2009 r. o 16:54
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
CZY NAPEWNO NIC NIE DA SIE ZROBIC? Dawno już o tym mówiłem i proszę przez rok nie stracić rozumu, to jest plon jaki zbieramy po 11 latach rządów Prezydęta plus zadłużenie, pora przejrzeć na oczy, najwyższa pora.
jedna jeszcze bardzo wymowna sprawa populacja Białej spada od 2001 roku, no coments
Ostatnio edytowany 23 sierpnia 2009 r. o 17:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
jedna jeszcze bardzo wymowna sprawa populacja Białej spada od 2001 roku, no coments
Skoro tak to po co wydawać kasę na tworzenie miejsc rozrywki dla matek z dziecmi jak można ją wydać na bardziej potrzebne lub niezbędne rzeczy? A co mają powiedzieć matki mieszkające na wsi? Tam to dopiero jest pełno rozrywek i jakie przestrzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Skoro tak to po co wydawać kasę na tworzenie miejsc rozrywki dla matek z dziecmi jak można ją wydać na bardziej potrzebne lub niezbędne rzeczy? A co mają powiediazieć matki mieszkające na wsi? Tam to dopiero jest pełno rozrywek i jakie przestrzenie.
Populacja się zmniejsza nie przyrost naturalny, dają teraz zaświadczenia o dysgrafii, dysleksji i każdy zdaje jak widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Populacja się zmniejsza nie przyrost naturalny, dają teraz zaświadczenia o dysgrafii, dysleksji i każdy zdaje jak widać.
Z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że niedługo będą wydawać zaświadczenia o byciu uczonym prostakiem, moze już czas ustawić się w kolejce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że niedługo będą wydawać zaświadczenia o byciu uczonym prostakiem, moze już czas ustawić się w kolejce?
Czy to dobrze czy źle, czy lepiej być prostakiem czy oligofrenikiem, to jest zagwozdka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Czy to dobrze czy źle, czy lepiej być prostakiem czy oligofrenikiem, to jest zagwozdka?
Jak już rozwiązesz ten istotny problem koniecznie się podziel wnioskami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak już rozwiązesz ten istotny problem koniecznie się podziel wnioskami.
POZOSTAŃMY PRZY TYM CO JEST JA UCZONY PROSTAK - DZIĘKUJĘ TĄ TRAFNĄ UWAGĘ.POZDRAWIAM PAWLAK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
POZOSTAŃMY PRZY TYM CO JEST JA UCZONY PROSTAK - DZIĘKUJĘ TĄ TRAFNĄ UWAGĘ.POZDRAWIAM PAWLAK.nie
Będąc "lekko" zmęczony po 7 dniowym tygodniu pracy (wszystko dzięki m.in. uprzejmości Prezydęta oraz naszych "ukochanych nie rządów") ograniczyła się moja zdolność oceny - takich jak Ty nazywają "pożytecznymi idiotami". Pozdrawiam uczony prostak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli juz skonczyliscie... miloby wrocic do tematu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jesli juz skonczyliscie... miloby wrocic do tematu
Dziękuję za wyrozumiałość, a autor pierwszego wpisu ma absolutną rację o czym świadczy to że kto żyw i nieupośledzony ruchowo ucieka z Białej. Zauważyłem taką tendencję im większa liczba Prezydętów tym gorzej się miastu wiedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...