Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gęś: Audi owinęło się wokół drzewa

Utworzony przez gągol, 5 października 2009 r. o 17:01
Paweł napisał:
Zacznijmy od tego, ze stwierdzenie "nie zdaje egzaminu"- tyczy sie niepraktyczności. Nie krytykuje niczyich pogladów. Jak już wczesniej moja kolezanka napisała" Każdy ma własne zdanie. "Mój nick to nazwisko pewnego naukowca, który pisał o tym co było "kiedyś""- no właśnie naukowca, nie Twoje. Czy ja podpidujac sie nazwiskiem lub imieniem innej osoby dla reszty nie byłbym anonimowy?? "Mamy wolność sumienia"- skoro tak, to co masz do sumienia ludzi masturbujacych sie swoim zalem publicznie?? Oni beda odpowiadac za swoje poglady... "(swoją drogą niektóre wpisy sugerują, że osoba pisząca nawet nie znała osoby która zginęła)." No własnie Niektóre osoby... A co , jezeli ten kto pisał jak to jest smutno, i jak to sie żle stało doskonale znał ta osobe?? Czy nie ma prawa wyrazić swojego zalu?? Czy wtedy też uznasz, ze robi to na pokaz?? Skad możesz wiedziec jakie miał/a intencje kierujac i piszac te słowa na forum?? Dla Twojej satysfakcji i zaspokojenia ciekawosci- moj etap zyciowy to "TERAZ" Pomyśl co mozesz zrobic TERAZ a nie jutro czy chociażby zrobiłeś "KIEDYS". Przyszłosci nie przewidzisz a przeszłości nie zmienisz...
takich ludzi jak Wy nam potrzeba chłopcy... Paweł, zawsze masz argumenty poparte praktycznoscia... Real- potrafisz wniesc nowe spojrzenie na sprawe. jak na mój gust powinniscie być po tej samej stronie ( moze tego nie zauwazyliscie ale jestescie) i razem mówic co myslicie np o komentarzu Pawlaka. skonczcie potyczke intelektualna, zaden nie wygra. Jestescie zna to za madrzy. ze znajomymi czytamy wasze posty. Na prawde jestescie godni uwagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Reale' date='19.10.2009, 14 Udajesz sprytnego chłopca pawełku, szkoda tylko, że nie odnosisz się do treści zawartej w moim poprzednim poście, liczyłem na jaką dyskusje ( po to też stworzono instytucje forum). Zamiast się zastanawiać do kogo kieruje myśli, uznaj, że kieruje je do ciebie i odpowiedz mi czy to normalne, w XXI wieku, aby pod artykułem o czyjeś śmierci, pisać pod anonimowym nickiem jak to źle się stało, jak to przykro, i jak się smucę, bo ktoś tam zginą (swoją drogą niektóre wpisy sugerują, że osoba pisząca nawet nie znała osoby która zginęła). Jaki jest sens wyrażania takiego żalu? Chyba tylko, aby poczuć się lepiej, i patrząc w lustro myśleć, jaki ja jestem fajny i empatyczny człowiek. Hipokryzja! [/quote] A i mała dygresja odnosnie mojego intelektu. Zbyt wielu jest takich w tym kraju( i nie tylko w kraju), co mądrych udaja. Jak stwierdzaja" ucz sie na własnych błedach" . Ja do nich nie należe. Wychodze raczej z założenie -"Ucz sie błedów nie popełniać" ...Jaki jestem wiedza Ci co wiedzic powinni... Nie znaz mnie. Kilka postów to nie zyciorys. Tak samo jak ja nie znam Ciebie. Podobnie jak i Ty, określam swoje stanowisko w danej sprawie. Ymm, ja nie odnosze sie to treści w Twoim poście... ?? Hmm przez kogoś już takie stwirdzenie został napisane. Powtórka z rozrywki strony przeciwnej. Brak argumentu pociaga za soba, korzystanie z argumentu przeciwnika( chociaż nie uwazm, żebym nim był). "Jaki jest sens wyrażanie takiego żalu.." A powiedz mi, jaki jest sens chowania tego zalu w sobie ,alienacji uczuciowej. Zeby udawac męczennika własnego bólu?? Bycie dychotomicznie rozdartym i mowienie- " powiedziałbym co czuje, ale z drugiej strony nieee, nie moge, bede silny" To chyba tez byłoby "na pokaz"... Ludzie popełnieja własie taki bład, ze nie pozwalaja sobie pomóc... Masz racje, wiele osób nie szanuje smierci robiac z niej przedstawienie. Skup sie na znaczeniu słow uzywanych przeze mnie, a nie na słowie samym w sobie, składajacym sie z liter alfabetu bez zadnego głebszego sensu...Moim celem, była krytyka ludzi, którzy zamiast zwyczjnie napisac, jak osoby z kultuta co czuja, robia scene żałobna z tragedii innych... Pisanie, ze udaje sprytnego, korzystanie z moich argumentów nie swiadczy o mojej słabosci, tylko o Twojej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
[quote name='Reale' date='19.10.2009, 14 Udajesz sprytnego chłopca pawełku, szkoda tylko, że nie odnosisz się do treści zawartej w moim poprzednim poście, liczyłem na jaką dyskusje ( po to też stworzono instytucje forum). Zamiast się zastanawiać do kogo kieruje myśli, uznaj, że kieruje je do ciebie i odpowiedz mi czy to normalne, w XXI wieku, aby pod artykułem o czyjeś śmierci, pisać pod anonimowym nickiem jak to źle się stało, jak to przykro, i jak się smucę, bo ktoś tam zginą (swoją drogą niektóre wpisy sugerują, że osoba pisząca nawet nie znała osoby która zginęła). Jaki jest sens wyrażania takiego żalu? Chyba tylko, aby poczuć się lepiej, i patrząc w lustro myśleć, jaki ja jestem fajny i empatyczny człowiek. Hipokryzja! A i mała dygresja odnosnie mojego intelektu. Zbyt wielu jest takich w tym kraju( i nie tylko w kraju), co mądrych udaja. Jak stwierdzaja" ucz sie na własnych błedach" . Ja do nich nie należe. Wychodze raczej z założenie -"Ucz sie błedów nie popełniać" ...Jaki jestem wiedza Ci co wiedzic powinni... Nie znaz mnie. Kilka postów to nie zyciorys. Tak samo jak ja nie znam Ciebie. Podobnie jak i Ty, określam swoje stanowisko w danej sprawie. Ymm, ja nie odnosze sie to treści w Twoim poście... ?? Hmm przez kogoś już takie stwirdzenie został napisane. Powtórka z rozrywki strony przeciwnej. Brak argumentu pociaga za soba, korzystanie z argumentu przeciwnika( chociaż nie uwazm, żebym nim był). "Jaki jest sens wyrażanie takiego żalu.." A powiedz mi, jaki jest sens chowania tego zalu w sobie ,alienacji uczuciowej. Zeby udawac męczennika własnego bólu?? Bycie dychotomicznie rozdartym i mowienie- " powiedziałbym co czuje, ale z drugiej strony nieee, nie moge, bede silny" To chyba tez byłoby "na pokaz"... Ludzie popełnieja własie taki bład, ze nie pozwalaja sobie pomóc... Masz racje, wiele osób nie szanuje smierci robiac z niej przedstawienie. Skup sie na znaczeniu słow uzywanych przeze mnie, a nie na słowie samym w sobie, składajacym sie z liter alfabetu bez zadnego głebszego sensu...Moim celem, była krytyka ludzi, którzy zamiast zwyczjnie napisac, jak osoby z kultuta co czuja, robia scene żałobna z tragedii innych... Pisanie, ze udaje sprytnego, korzystanie z moich argumentów nie swiadczy o mojej słabosci, tylko o Twojej.
koleś masz gadane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
[quote name='Reale' date='19.10.2009, 14 Udajesz sprytnego chłopca pawełku, szkoda tylko, że nie odnosisz się do treści zawartej w moim poprzednim poście, liczyłem na jaką dyskusje ( po to też stworzono instytucje forum). Zamiast się zastanawiać do kogo kieruje myśli, uznaj, że kieruje je do ciebie i odpowiedz mi czy to normalne, w XXI wieku, aby pod artykułem o czyjeś śmierci, pisać pod anonimowym nickiem jak to źle się stało, jak to przykro, i jak się smucę, bo ktoś tam zginą (swoją drogą niektóre wpisy sugerują, że osoba pisząca nawet nie znała osoby która zginęła). Jaki jest sens wyrażania takiego żalu? Chyba tylko, aby poczuć się lepiej, i patrząc w lustro myśleć, jaki ja jestem fajny i empatyczny człowiek. Hipokryzja! A i mała dygresja odnosnie mojego intelektu. Zbyt wielu jest takich w tym kraju( i nie tylko w kraju), co mądrych udaja. Jak stwierdzaja" ucz sie na własnych błedach" . Ja do nich nie należe. Wychodze raczej z założenie -"Ucz sie błedów nie popełniać" ...Jaki jestem wiedza Ci co wiedzic powinni... Nie znaz mnie. Kilka postów to nie zyciorys. Tak samo jak ja nie znam Ciebie. Podobnie jak i Ty, określam swoje stanowisko w danej sprawie. Ymm, ja nie odnosze sie to treści w Twoim poście... ?? Hmm przez kogoś już takie stwirdzenie został napisane. Powtórka z rozrywki strony przeciwnej. Brak argumentu pociaga za soba, korzystanie z argumentu przeciwnika( chociaż nie uwazm, żebym nim był). "Jaki jest sens wyrażanie takiego żalu.." A powiedz mi, jaki jest sens chowania tego zalu w sobie ,alienacji uczuciowej. Zeby udawac męczennika własnego bólu?? Bycie dychotomicznie rozdartym i mowienie- " powiedziałbym co czuje, ale z drugiej strony nieee, nie moge, bede silny" To chyba tez byłoby "na pokaz"... Ludzie popełnieja własie taki bład, ze nie pozwalaja sobie pomóc... Masz racje, wiele osób nie szanuje smierci robiac z niej przedstawienie. Skup sie na znaczeniu słow uzywanych przeze mnie, a nie na słowie samym w sobie, składajacym sie z liter alfabetu bez zadnego głebszego sensu...Moim celem, była krytyka ludzi, którzy zamiast zwyczjnie napisac, jak osoby z kultuta co czuja, robia scene żałobna z tragedii innych... Pisanie, ze udaje sprytnego, korzystanie z moich argumentów nie swiadczy o mojej słabosci, tylko o Twojej.
Jestescie na prawde niesamowici. badzcie razem przeciwko temu Pawlakowi. Pokażcie na co was stac. Chciałbym zobaczyc Wasza wspołprace. Paweł- wielki szacun
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
[quote name='Reale' date='19.10.2009, 14 Udajesz sprytnego chłopca pawełku, szkoda tylko, że nie odnosisz się do treści zawartej w moim poprzednim poście, liczyłem na jaką dyskusje ( po to też stworzono instytucje forum). Zamiast się zastanawiać do kogo kieruje myśli, uznaj, że kieruje je do ciebie i odpowiedz mi czy to normalne, w XXI wieku, aby pod artykułem o czyjeś śmierci, pisać pod anonimowym nickiem jak to źle się stało, jak to przykro, i jak się smucę, bo ktoś tam zginą (swoją drogą niektóre wpisy sugerują, że osoba pisząca nawet nie znała osoby która zginęła). Jaki jest sens wyrażania takiego żalu? Chyba tylko, aby poczuć się lepiej, i patrząc w lustro myśleć, jaki ja jestem fajny i empatyczny człowiek. Hipokryzja! A i mała dygresja odnosnie mojego intelektu. Zbyt wielu jest takich w tym kraju( i nie tylko w kraju), co mądrych udaja. Jak stwierdzaja" ucz sie na własnych błedach" . Ja do nich nie należe. Wychodze raczej z założenie -"Ucz sie błedów nie popełniać" ...Jaki jestem wiedza Ci co wiedzic powinni... Nie znaz mnie. Kilka postów to nie zyciorys. Tak samo jak ja nie znam Ciebie. Podobnie jak i Ty, określam swoje stanowisko w danej sprawie. Ymm, ja nie odnosze sie to treści w Twoim poście... ?? Hmm przez kogoś już takie stwirdzenie został napisane. Powtórka z rozrywki strony przeciwnej. Brak argumentu pociaga za soba, korzystanie z argumentu przeciwnika( chociaż nie uwazm, żebym nim był). "Jaki jest sens wyrażanie takiego żalu.." A powiedz mi, jaki jest sens chowania tego zalu w sobie ,alienacji uczuciowej. Zeby udawac męczennika własnego bólu?? Bycie dychotomicznie rozdartym i mowienie- " powiedziałbym co czuje, ale z drugiej strony nieee, nie moge, bede silny" To chyba tez byłoby "na pokaz"... Ludzie popełnieja własie taki bład, ze nie pozwalaja sobie pomóc... Masz racje, wiele osób nie szanuje smierci robiac z niej przedstawienie. Skup sie na znaczeniu słow uzywanych przeze mnie, a nie na słowie samym w sobie, składajacym sie z liter alfabetu bez zadnego głebszego sensu...Moim celem, była krytyka ludzi, którzy zamiast zwyczjnie napisac, jak osoby z kultuta co czuja, robia scene żałobna z tragedii innych... Pisanie, ze udaje sprytnego, korzystanie z moich argumentów nie swiadczy o mojej słabosci, tylko o Twojej.
To zajebista prawda co napisałes. Respektuje twoje zdanie, jestem za Toba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
dotyczy dyskusji Pawła i Reala. Panowie skończcie z tą Ontologią ponieważ jak wiadomo filozofia umarła i jedynie co z niej pozostało że prawdą jest to że nie ma prawdy. Reasumując obaj nie macie racji. Pozdrawiam Wasz Pawlak.
Nie no Ty Pawlak to masz gadane! Naprawdę podziwiam Twoją bystrość umysłu. Dwóch baranów się zebrało i dysputy prowadzić będą, co oni się mają za Kanta i Hegla, czy co? P.S. Byłeś na; " Między niemcami i bolszewią"? Nieźle było, jak duży zaczął gadać głupoty to go wyrzuciła ochrona, a potem jeszcze próbował wleźć przez okno. Im starszy ten duży tym durniejszy! I pomyśleć, że to mój były dowódca i , że ja byłem jego zastępcą w BOŻ! Nie wiem co się z nim stało? Może hełm miał przyciasny?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
[quote name='Reale' date='19.10.2009, 14 Udajesz sprytnego chłopca pawełku, szkoda tylko, że nie odnosisz się do treści zawartej w moim poprzednim poście, liczyłem na jaką dyskusje ( po to też stworzono instytucje forum). Zamiast się zastanawiać do kogo kieruje myśli, uznaj, że kieruje je do ciebie i odpowiedz mi czy to normalne, w XXI wieku, aby pod artykułem o czyjeś śmierci, pisać pod anonimowym nickiem jak to źle się stało, jak to przykro, i jak się smucę, bo ktoś tam zginą (swoją drogą niektóre wpisy sugerują, że osoba pisząca nawet nie znała osoby która zginęła). Jaki jest sens wyrażania takiego żalu? Chyba tylko, aby poczuć się lepiej, i patrząc w lustro myśleć, jaki ja jestem fajny i empatyczny człowiek. Hipokryzja! A i mała dygresja odnosnie mojego intelektu. Zbyt wielu jest takich w tym kraju( i nie tylko w kraju), co mądrych udaja. Jak stwierdzaja" ucz sie na własnych błedach" . Ja do nich nie należe. Wychodze raczej z założenie -"Ucz sie błedów nie popełniać" ...Jaki jestem wiedza Ci co wiedzic powinni... Nie znaz mnie. Kilka postów to nie zyciorys. Tak samo jak ja nie znam Ciebie. Podobnie jak i Ty, określam swoje stanowisko w danej sprawie. Ymm, ja nie odnosze sie to treści w Twoim poście... ?? Hmm przez kogoś już takie stwirdzenie został napisane. Powtórka z rozrywki strony przeciwnej. Brak argumentu pociaga za soba, korzystanie z argumentu przeciwnika( chociaż nie uwazm, żebym nim był). "Jaki jest sens wyrażanie takiego żalu.." A powiedz mi, jaki jest sens chowania tego zalu w sobie ,alienacji uczuciowej. Zeby udawac męczennika własnego bólu?? Bycie dychotomicznie rozdartym i mowienie- " powiedziałbym co czuje, ale z drugiej strony nieee, nie moge, bede silny" To chyba tez byłoby "na pokaz"... Ludzie popełnieja własie taki bład, ze nie pozwalaja sobie pomóc... Masz racje, wiele osób nie szanuje smierci robiac z niej przedstawienie. Skup sie na znaczeniu słow uzywanych przeze mnie, a nie na słowie samym w sobie, składajacym sie z liter alfabetu bez zadnego głebszego sensu...Moim celem, była krytyka ludzi, którzy zamiast zwyczjnie napisac, jak osoby z kultuta co czuja, robia scene żałobna z tragedii innych... Pisanie, ze udaje sprytnego, korzystanie z moich argumentów nie swiadczy o mojej słabosci, tylko o Twojej.
Straszne długie te twoje posty się zrobiły! W połowie zasypiam i nie mogę do czytać do końca, widać mam problemy z dłuższą koncentracją. A tak ogólnie to się chyba za mocno przejąłeś moimi wpisami. Ja tak tylko pisze co myślę, zaatakowałem grupę, ty zaatakowałeś mnie, ale raczej nie mam ochoty na bez jałowe dyskusje z nudzącym się 40-latkiem. Po co mam wymyślać swoje argumenty jeśli ty sam mi je dajesz do ręki i wystawiasz się do bicia! To takie ponowoczesne iść na łatwiznę w argumentowaniu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ola napisał:
takich ludzi jak Wy nam potrzeba chłopcy... Paweł, zawsze masz argumenty poparte praktycznoscia... Real- potrafisz wniesc nowe spojrzenie na sprawe. jak na mój gust powinniscie być po tej samej stronie ( moze tego nie zauwazyliscie ale jestescie) i razem mówic co myslicie np o komentarzu Pawlaka. skonczcie potyczke intelektualna, zaden nie wygra. Jestescie zna to za madrzy. ze znajomymi czytamy wasze posty. Na prawde jestescie godni uwagi.
Nie pokój wam niosę, ale miecz" (Mt 10:34-35)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ola napisał:
takich ludzi jak Wy nam potrzeba chłopcy... Paweł, zawsze masz argumenty poparte praktycznoscia... Real- potrafisz wniesc nowe spojrzenie na sprawe. jak na mój gust powinniscie być po tej samej stronie ( moze tego nie zauwazyliscie ale jestescie) i razem mówic co myslicie np o komentarzu Pawlaka. skonczcie potyczke intelektualna, zaden nie wygra. Jestescie zna to za madrzy. ze znajomymi czytamy wasze posty. Na prawde jestescie godni uwagi.
Ola jak taki fajny jestem to może się umówimy, bo wiesz ja szukam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reale napisał:
Ola jak taki fajny jestem to może się umówimy, bo wiesz ja szukam...
Reale ! jaki ty jednak jesteś prymityw ! Piękna Ola chce z tobą dyskutować o filozofii, ontologii, dychotomii ... a ty jak ten prostak proponujesz jej randkę (czyli sex)? Nie spodziewałem się tego po tobie ! A niby taki ęntelektualysta byłeś ! G...no nie intelektualista !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gamon napisał:
Nie no Ty Pawlak to masz gadane! Naprawdę podziwiam Twoją bystrość umysłu. Dwóch baranów się zebrało i dysputy prowadzić będą, co oni się mają za Kanta i Hegla, czy co? P.S. Byłeś na; " Między niemcami i bolszewią"? Nieźle było, jak duży zaczął gadać głupoty to go wyrzuciła ochrona, a potem jeszcze próbował wleźć przez okno. Im starszy ten duży tym durniejszy! I pomśleć, że to mój były dowódca i , że ja byłem jego zastępcą w BOŻ! Nie wiem co się z nim stało? Może hełm miał przyciasny?!
Gamon nie byłem, niestety dla kawałka chleba nie mogłem być - praca. Martwię się o Dużego, myślę że się chłop wypalił, następnie wyalienował, by potem rozdarły go dychotomiczne uczucia od filosemityzmu do zoologicznego antysemityzmu w którym to stanie obecnie się znajduje i publicznie masturbuje się swym drążeniem i poszukiwaniem teorii spiskowych w każdej, najprostszej nawet czynności i faktach. Jego rozważania na gruncie semantyki takich określeń jak "karp po żydowsku" czy "gazeta wyborcza" przekraczają wszelkie granice nawet dobrego smaku. Podsumowując hełm miał za ciasny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Gamon nie byłem, niestety dla kawałka chleba nie mogłem być - praca. Martwię się o Dużego, myślę że się chłop wypalił, następnie wyalienował, by potem rozdarły go dychotomiczne uczucia od filosemityzmu do zoologicznego antysemityzmu w którym to stanie obecnie się znajduje i publicznie masturbuje się swym drążeniem i poszukiwaniem teorii spiskowych w każdej, najprostszej nawet czynności i faktach. Jego rozważania na gruncie semantyki takich określeń jak "karp po żydowsku" czy "gazeta wyborcza" przekraczają wszelkie granice nawet dobrego smaku. Podsumowując hełm miał za ciasny.
O dobrze Pawlak piszesz, z przyjemnością czytamy Twoje posty!! Pozdrawiam!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Martwię się o Dużego, myślę że się chłop wypalił, następnie wyalienował, by potem rozdarły go dychotomiczne uczucia od filosemityzmu do zoologicznego antysemityzmu w którym to stanie obecnie się znajduje i publicznie masturbuje się swym drążeniem i poszukiwaniem teorii spiskowych w każdej, najprostszej nawet czynności i faktach. Jego rozważania na gruncie semantyki takich określeń jak "karp po żydowsku" czy "gazeta wyborcza" przekraczają wszelkie granice nawet dobrego smaku. Podsumowując hełm miał za ciasny.[/i]
Pawlak, no rzeczywiście ostatnio trochę się pogubiłem, sorry. Sam już nie wiem, lubię tych Żydów czy nie ?. Z jednej strony przecież ratowałem ich przed gestapo i polskimi schmaltzownikami, z drugiej zaś czasami mnie wkurw...li tak że już miałem ich serdecznie dość ! Zwłaszcza (Pawlak ty jesteś młody i tego nie wiesz, nie to co ja i Gamon) do szewskiej pasji mnie doprowadzali swymi żądaniami żeby koniecznie palić każdą chałupę która nie chciała ukrywać Żydów ! No k...a ile można palić !? No ile ?! A co do masturbacji to ci powiem tak : nie masturbuję się PUBLICZNIE a włosów między palcyma, póki co, nie mam , i to mnie trochę dziwi powiem ci szczerze! A jak tam u ciebie z tymi sprawami ? Pawlak ! ty mi o "dobrym smaku" nie mów bo to przecież TY zachwycałeś się onegdaj tzw poezją Stefaniuka . Więc szarap ! A hełm rzeczywiście miałem za ciasny. Prosiłem Maxa Kubina o zmianę ale było to jak grochem o siano, niestety. Tak więc niestety ale nie do mnie te pretensje, Pawlak. Jam niewinny... Ps. Żałuj że nie byłeś na "Między bolszewią a niemcami". Było ciekawie, oj ciekawie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
Reale ! jaki ty jednak jesteś prymityw ! Piękna Ola chce z tobą dyskutować o filozofii, ontologii, dychotomii ... a ty jak ten prostak proponujesz jej randkę (czyli sex)? Nie spodziewałem się tego po tobie ! A niby taki ęntelektualysta byłeś ! G...no nie intelektualista !
Przepraszam?! Ja mam prosty cel! Chce się ożenić i posiadać z żoną potomstwo! Krótko i na temat! Z żoną to ja mogę dyskutować o filozofii, ale z takim prymitywem ja ty to raczej nie! Ciekawe czy ten cały Paweł ma żonę? Paweł masz kobietę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reale ! jakiś ty glupi ! przecież żeby mieć potomstwo to WCALE nie musisz się żenić ! A propos prymitywa : to nie sztuka dyskutować z gościem co to ą i ę , spróbuj podyskutować właśnie z prymitywem ! To jest dopiero wyzwanie ! Za cienki jesteś ! Paweł masz kobietę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
Reale ! jakiś ty glupi ! przecież żeby mieć potomstwo to WCALE nie musisz się żenić ! A propos prymitywa : to nie sztuka dyskutować z gościem co to ą i ę , spróbuj podyskutować właśnie z prymitywem ! To jest dopiero wyzwanie ! Za cienki jesteś ! Paweł masz kobietę ?
No z ale z tym ożenkiem to ty masz racje, ale ja chciałbym bo już taki staroświecki jestem! Co do dyskusji z prymitywami (głupkami) nie dyskutuje, takie mam zasady! Może dla ciebie jestem za cienki, przepraszam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reale napisał:
Straszne długie te twoje posty się zrobiły! W połowie zasypiam i nie mogę do czytać do końca, widać mam problemy z dłuższą koncentracją. A tak ogólnie to się chyba za mocno przejąłeś moimi wpisami. Ja tak tylko pisze co myślę, zaatakowałem grupę, ty zaatakowałeś mnie, ale raczej nie mam ochoty na bez jałowe dyskusje z nudzącym się 40-latkiem. Po co mam wymyślać swoje argumenty jeśli ty sam mi je dajesz do ręki i wystawiasz się do bicia! To takie ponowoczesne iść na łatwiznę w argumentowaniu!
Ymm... i tu sie mylisz. Jeżeli posty sa kierowane do mnie, jak ostatnio zaznaczyłeś to odbieram je personalnie. Lat mam 19 he he. Bronisz sie jak umiesz..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
Reale ! jakiś ty glupi ! przecież żeby mieć potomstwo to WCALE nie musisz się żenić ! A propos prymitywa : to nie sztuka dyskutować z gościem co to ą i ę , spróbuj podyskutować właśnie z prymitywem ! To jest dopiero wyzwanie ! Za cienki jesteś ! Paweł masz kobietę ?
Tak mam kobietę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Ymm... i tu sie mylisz. Jeżeli posty sa kierowane do mnie, jak ostatnio zaznaczyłeś to odbieram je personalnie. Lat mam 19 he he. Bronisz sie jak umiesz..
Gratuluje Panu! Jeśli masz 19 lat to dobrze opanowałeś słownik wyrazów obcych. chylę czoła! Ja mam dopiero lat 15, i wszystko przede mną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reale napisał:
Gratuluje Panu! Jeśli masz 19 lat to dobrze opanowałeś słownik wyrazów obcych. chylę czoła! Ja mam dopiero lat 15, i wszystko przede mną!
He he... Jawna szczerość- rozczulające. Mniemam, że nie starasz sie podnieść swojego poziomu wiekiem. Chyba nadszedł czas, zakończyć tę mierna konwersacje. Zyczę, aby to co masz przed sobą, było znacznie bardziej interpretacyjne niz to, co do tej pory. Z poważaniem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...