Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gęś: Śmierć podczas pościgu policyjnego. Toyota rozbiła się na drzewie

Utworzony przez qasdfg, 16 stycznia 2011 r. o 12:36
malopolanin napisał:
No teraz czas na rodzine,trzeba zlozyc pozew do sadu na policje i domagac sie odszkodowania od policji -jak by go nie zatrzymywali do kontroli drogowejto by zyl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiejpozwolić wszystkim jezdzić bez uprawnień i po alkoholu-bo się aniołki wystraszyły niedobrego pana policjanta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mario napisał:
Ludzie opamiętajcie się co wy piszecie nie znaliście go i tak naprawdę nic o nim nie wiecie!!! zostawił żonę i Córeczkę a każdy z nas popełnia błędy ! o mały włos a byłbym z nim w tym aucie! więc nie oceniajcie go w ten sposób bo spotka was zasłużona kara!!! gdzie jest administrator ? dziwię się że pozwala Wam pisać te brednie! NA ZAWSZE BĘDZIESZ W NASZEJ PAMIĘCI-GAŁA!!!
Nooooo zostawił zone i córeczkę i pojechał na dupy na dicho i spotkał go kara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nooooo zostawił zone i córeczkę i pojechał na dupy na dicho i spotkał go kara.
a skąd ty możesz wiedzieć co on tam robił ?!! siedziałeś obok niego! rozmawiałeś?! najlepiej pie*****ć i nie mieć o niczym pojęcia ! a jak by nawet na dupy pojechał to co?! faktycznie niech każdego taka KARA spotyka to się trochę na świecie poluźni ! oby taka kara nigdy ciebie ani twoich bliskich nie spotkała !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ree napisał:
I bardzo dobrze jednego deb***a mniej na drodze,takich nie ma co żalować pustaków.
A Ty kim jesteś? Człowiekiem bez godności i krzty kultury wypowiadając się na temat kogoś o kim masz blade pojęcie. Jak cię rodzice nie nauczyli kultury to jeszcze życie Cię nauczy... Do wszystkich "mądrych" co to są "doskonali" na tym forum idźcie stańcie przed lustrem i pomyślcie jakimi żałosnymi ludźmi jesteście wypisując takie rzeczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPOCZYWAJ W POKOJU ADAM[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonim napisał:
Pasażer już jest w domu i nic mu nie jest. A kierowcy jak nie znaliście to nie wypowiadajcie się w ten sposób bo ktoś kiedyś może o was tak napisać
Wątpię. Nie jeżdżę w nocy pijany, mam prawo jazdy i myślę nad tym co robię siadając za kółko. Może dzięki temu jeszcze żyję, a to czego się obawiam to jedynie takich szarżujących, pijanych idiotów za kierownicą którzy mogą mnie lub kogoś z moich bliskich zabić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No teraz czas na rodzine,trzeba zlozyc pozew do sadu na policje i domagac sie odszkodowania od policji -jak by go nie zatrzymywali do kontroli drogowejto by zyl.
To może w ogóle pozwolić na to aby pijani bez prawa jazdy siadali za kierownicę i zlikwidować wszystkie patrole policyjne bo jeden z drugim się mocno stresuje widząc radiowóz? Niech tacy miszczowie kierownicy jeżdżą i wszystkich zabijają po kolei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TATU - Nas Nie Dogoniat napisał:
Śmiertelnie się wystraszył chłopak policji jadąc bez uprawnień i tyle w temacie . [media]http://www.youtube.com/watch?v=n-Qrd5JfuMs[/media]
[media]http://www.youtube.com/watch?v=JMKJLMhv3RI[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lubię napisał:
I pies mu na grób na...ł. Chwasta mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy ma prawo do własnego zdania,ale bez przesady.Troche szacunku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lubię napisał:
I pies mu na grób na...ł. Chwasta mniej.
Oby Tobie kiedyś ten pies na grób nie narobił.Moze te uwagi lepiej pozostaw dla siebie!!!ZERO SZACUNKU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Teraz będzie zjadał ziemie hahahah dobrze mu tak
Widać że Twoja kultura jest na ,,wysokim poziomie".Jesteś bezczelny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wątpię. Nie jeżdżę w nocy pijany, mam prawo jazdy i myślę nad tym co robię siadając za kółko. Może dzięki temu jeszcze żyję, a to czego się obawiam to jedynie takich szarżujących, pijanych idiotów za kierownicą którzy mogą mnie lub kogoś z moich bliskich zabić.
mam taką nadzieję że spotka cię to samo co GAŁĘ.! przeczytaj to koniecznie p.....e żeby wszystkich co te brednie piszą szlak trafił!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten caly mario to chyba kocha inaczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam wsze brednie i nie moge uwierzyc ze macie taki tupet. jedno zasadnicze pytanie ginie wam ktos bliski tak samo i co milo wam jak ktos tak jedzie stalo sie jak sie stalo nie komentujcie zginol 25letni chlopak zostawil zone i mala coreczke . byl nacpany i h... wam do tego nie wy go chowaliscie nie wam oceniac . smieszne jest to ze ukrywacie sie pod nickami a pewnie w realu w d*** mu wlaziliscie . a co do suk to wisznice horodyszcze gesi polubicze to nie metropoli wiec mogli spisac nr zajechac na chate i tam zalatwic wszystko nie chce nic mowic na jedno dobrze bo nie mozna narazac innych ale nie wiem czy pamietacie ale z Izostarem tez tak bylo tez kur.. go gonily I KAZDY Z NAS WIE ZE JAK BYM JEDNEGO I 2 NIE GONILI TO OBAJ BY NA SWIECIE BYLI . a kazdemu kto gada takie brednie zycze z calego serca takiej tragedi moze wtedy ZYCIE nauczy pokory a co do wypowiedzi suk tylko blondynka z kawalu moze w 100%w to wierzyc nie wiecie jakie sa suki... (*)(*)(*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wy ludzie tępi jesteście nie znaliście Adama to co wy możecie go osądzać...???? Nie wiecie co było powodem tego...każdy z was ma coś za uszami i tego nie widzicie tylko obcych ludzi oceniacie....Jak można powiedzieć że dobrze mu tak....mam nadzieję ze was albo waszą rodzine tez taka tragedia spotka.... byłam dzisiaj na jego pogrzebie...było tyle łez...tyle kwiatów...i ta rozpacz rodziny...zostawił małą córeczkę..... Cieszę się że miałam tą przyjemność poznania go... Byłeś super przyjacielem...nigdy Cię nie zapomnę...Spoczywaj w Pokoju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyświetl postUżytkownik Gość dnia 18 styczeń 2011 - 12:04 napisał Wątpię. Nie jeżdżę w nocy pijany, mam prawo jazdy i myślę nad tym co robię siadając za kółko. Może dzięki temu jeszcze żyję, a to czego się obawiam to jedynie takich szarżujących, pijanych idiotów za kierownicą którzy mogą mnie lub kogoś z moich bliskich zabić. TY KRETYNIE ŻEBY CIĘ SPOTKAŁO TO SAMO CO ADAMA!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy Cię nie zapomnę....R napisał:
Wyświetl postUżytkownik Gość dnia 18 styczeń 2011 - 12:04 napisał Wątpię. Nie jeżdżę w nocy pijany, mam prawo jazdy i myślę nad tym co robię siadając za kółko. Może dzięki temu jeszcze żyję, a to czego się obawiam to jedynie takich szarżujących, pijanych idiotów za kierownicą którzy mogą mnie lub kogoś z moich bliskich zabić. TY KRETYNIE ŻEBY CIĘ SPOTKAŁO TO SAMO CO ADAMA!!!!!!!!!!
Jego raczej nie spotka nic złego-oby,ale takiego kretyna jak ty może spotkać -chociaż wcale ci tego nie życzę.Wpisując kolejny komentarz użyj trochę rozumu jeśli go masz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie pokój zmarłym .Ich sądzi już kto inny .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...