Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Głodówką walczy o legalizację konopii

Utworzony przez lulek, 29 maja 2008 r. o 18:14
Ma szczescie chlop ze zlapali go nasi a nie "ruscy" , kto wierzy w legalizacje w Polsce jest naiwny, ale mozna wprowadzic system podobny do UK, gdzie posiadanie ziela jest przestepstem, ale zazwyczaj konczy sie na skonfiskowaniu towaru i spisaniu przez policje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za prawo, które niszczy normalnym ludziom życie? Dorosłych ludzi pracujących, posiadających normalny dom i palących w wolnym czasie gandzię jest w Polsce tysiące. Właśnie słyszałem, że w więzieniach z powodu przeludnienia brakuje miejsc. Nic dziwnego skoro Polskie prawo stosuje Stalinowskie metody represji niewinnych ludzi. Ten człowiek nikogo nie zabił, nie okradł, ani nikt z tego powodu że pali nie doznał żadnej krzywdy. Trzymaj się bracie, mam nadzieję że twoja "ofiara" otworzy oczy politykom pokroju Kaczyńskiego, którzy nie wiedzą nawet czy marichuana jest z konopii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za posiadanie trawy więzienie. Za burdy i demolowanie stadionów 1000 zł grzywny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja lubię dać komuś w zęby, niech zalegalizują rozboje bo też będę głodował!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuje zebyś wystartowal w wyborach....ja będę napewno głosował na Ciebie! Niech ludzie robią sobie co chcą,byle nie szkodzic innym życie jest jedno i krótkie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie to est Paranoja za grama jak pisza do wiezienia zniszczyc komus zycie polscy politycy zrozumcie wkoncu ze ganja ma wiele dobrych stron i nie jest szkodliwa za bardzo przemyslcie to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku, za rozboje nie trafiają do więzień uczciwi ludzie tylko bandyci, a człowiek który zapali blanta dla relaksu czemu jest winien..? Okradł, pobił zgwałcił, zniszczył..? Zapalił bo to lubi, nikogo do tego nie zmusza, sam sobie szkodzi, ale ma to w du***, dlaczego za taki pogląd ma człowiek trafić do więzienia..? Zrobił Ci coś..? J sam odsiedziałem 3 miechy, w 5 po mnie przyjechali, a nawet gumy do żucia z sklepu nie ukradłem, popalałem od czasu, ale mam 'życzliwych' sąsiadów.. Ty chciałbyś za pitego browara w domu na sankach wylądować..? Wątpię.. skoro nie można zalegalizować konopi zdelegalizujmy alkohol i papierosy, o kawie nie wspomnę.. Ja pale i pije alkohol, ale dla konopi jestem w stanie się wyrzec tych używek, bo Ziele jest lepsze i mniej szkodliwe, nie ma kaca, ma się zajebisty humor, wszystko ma sie w du*** i nie jest sie agresywnym tak jak po chlaniu.. Skoro nie ma legalnego Ziela niech nie będzie legalnej wódy i fajek.. tylko dlaczego, Ziele jest mniej szkodliwe.. Obywatel Polski, z prawami własnego wyboru.. Zostawcie Nas w spokoju.. P.S. Posłuchaj GŁOS MANIFESTU, Ty jeden na NIE, na TAK TYSIĄCE NAS jest TU..!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za heroizm!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...