Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gorący bigos wyborczy dla mieszkańców Białej Podlaskiej

Utworzony przez Róża, 28 listopada 2010 r. o 16:06
Bigosik za głosik 5 grudnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bigos skonsumowany,ale czy głos będzie oddany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiełbasa wyborcza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=6aKFx9VN6V0 ANDRZEJ CZAPSKI SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bigos bigosem, a oszustwo - oszustem. Miejsce Abramowicza jest w pierdlu. Nie w ratuszu. Chyba, że w drodze do pierdla, wpadnie na chwile do ratusza....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan poseł Żmija-n gra już o elekcję na szefa PO w woj lubelskim w styczniu 2011. Kosi wszystko co nie jego w PO. Zagraża mu Berger więc - łup w Chodzińskiego. Dobro Białej ? A co to jest dla niego Biała ?! Ważniejsze jest żeby mieć jakiegoś niusa dla Tuska i podchlebić się centrali, żeby namaścili. Panie Chodziński nie bierz Pan tego osobiście - to biznes. Poseł Żmija-n to najlepszy biznesmen PO w lubelskim ( po Palikocie )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo abramowicz. inni niech juz oderwa sie od stolka i koryta.a panu zmiji.........dawno juz dziekujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
belfer napisał:
Bigos bigosem, a oszustwo - oszustem. Miejsce Abramowicza jest w pierdlu. Nie w ratuszu. Chyba, że w drodze do pierdla, wpadnie na chwile do ratusza....
belfer walnij sie lomem w lep
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki Palikotowi PO osiągneła nie najlepsze wyniki na lubelszczyźnie. Żmijan człowiek Palikota twórczo kontynuuje poczynania swojego mistrza. Jeżeli Tusk mówi nie róbmy polityki, budujmy Polskę to sytuacja kiedy Żmijan rozbija ze względów politycznych dobrą koalicję dla Białej jest wypowiedzeniem posłuszeństwa szefowi. Dni Żmijana sa w PO policzone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Romku ! Jest pan osobą głęboko wierzącą a przynajmniej mocno ufającą w nieskazitelność PO. Toż to właśnie o to chodzi - nie róbmy polityki !!! tylko róbmy swoje, swoje i jeszcze raz swoje. A że Ojczyzna tonie i pogrąża się w chaosie i kłótniach ?! Jak się dogadują to niebezpieczne, to śmierdzi !!! Nie kocham PiS-u bo dał się idiotycznie wpuścić w kanał ale dzisiaj zagrożeniem dla PO jest zgoda i pojednanie. PO koniecznie musi mieć wroga w PiS bo inaczej nie istniej. Chciałbym być takim optymistą jak Pan i wierzyć, ze Zmija-n popłynie. Nie sądzę. On dopiero wypłynie bo jest potrzebny Tuskowi tak jak był potrzebny Palikot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszam bigos cyganom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WEŹCIE SIĘ NAJLEPIEJ WSZYSCY ZBIERZCIE NA SKWERKU I ROZSĄDŹCIE SP.ÓR NA PIĘŚCI BO PEWNIE JAKBYŚCIE SIĘ SPOTKALI TO BY BYŁO OSTRO. LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ ...CZY W TYM KRAJU WSZYSTKO MUSI OPIERAĆ SIĘ NA WALCE I KŁÓTNIACH. CZY WY NIE WIDZICIE CO SIE DZIEJE NA ŚWIECIE. PÓJDZCIE PO ROZUM DO GŁOWY I MOŻE WŁASNIE BIAŁA PODLASKA STABNIE SIĘ NORMALNYM MIASTEM WŚRÓD TEJ ZAWIŚCIE ZE STRONY OSÓB RZĄDZĄCYCH. CIEKAWE, KTÓRY TU Z OSÓB WYPOWIADAJĄCYCH SIĘ PO DOSTANIU SIĘ DO WŁADZY POSTĘPOWAŁ BY INACZEJ...... KAŻDY OBIECUJE OBIECUJE A PÓŹNIEJ NIC Z TEGO NIE WYCHODZI....BO PIENIĄDZ W DZISIEJSZYCH CZSACH RZĄDZI ŚWIATEM A W TAKIM MIEŚCIE JAK NASZE TO DOBRZE , ŻE WOGLE COŚ SIĘ DZIEJE. W INNYCH NIE MA NAWET NA MODERNIZACJĘ SZKÓŁ A CO MÓWIĆ O ULICACH. LUDZIE PRZEŻYWAJĄ TRAGEDIE, PONIEWAŻ PRZYSZŁA ZIMA A NA TERENACH POWODZIOWYCH NIE MAJĄ GDZIE MIESZKAĆ I Z CZEGO ŻYĆ. NASZ PAPIEŻ PEWNIE SIĘ ZA NAS WSTYDZI TAM NA GÓRZE............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZOZO napisał:
NASZ PAPIEŻ PEWNIE SIĘ ZA NAS WSTYDZI TAM NA GÓRZE............
Jak widzi, że ktoś taki jak czapski rządzi to na PEWNO SIĘ WSTYDZI. W innych miastach jak np. siedlcach jest o niebo lepiej niż w białej, to że na terenach popowidziowych nie mieszkań to nie problem naszego samorządu, ergo po co o tym w ogóle gadasz? Interesujmy się w czasie wyborów co zmienić w białej, a nie rozmyślajmy o marsie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem bezstonnym obserwatorem seny poitycznej w Bialej Podlaskiej w pierwszej turze nie glosowałem ponieważ czynny udział w wyborach nigdy nie przekonał mnie,że mogę coś zmienić. Ale czytając fora internetowe nie moge przejść obojętnie na faktem bezpardonowego ataku na rodzinę A.A. Bylem zszokowany eskalacją oszczerstw i kalumni rzucanych przez sztab A.cz.Tak się składa,że każdy miewa w życiu dobre i złe momenty ale A.cz nie powinien wysyłać w bój tajnych dezinformatorow rodem z pzpr lub szkolonych wiecie gdzie. Sam powinien zadbac o swoj wizerunek. Tajemnicą poliszynela jest jego skłonność do trunków nie byle jakich ale z byle kim znane są jego eskapady do ulubionego klub czy pabu przy ryneczku.Niejednokrotnie dla bezpieczeństwa tz.prezydenta straż miejska musiała eskortować go do jego domu. takich faktów jest co niemiara a Biała Podlaska to nie Nowy York a ludzie nie tylko ja o tym dobrze wiedzą. Wiedzą też o wiekim pociągu do kobiet pani Ania.K może dużo na ten temat powiedzieć myśle ,że w umizgach wiejskiego lovelasa utoneło nie jedno serce. Jestem przekonany, że tz.prezydent nie mieszka w gospodarczym bo w zimie ciężko ogrzać stare kości. Najlepiej jak w zimie zamieszka w jednym ze swoich apartamentow gdzieś w łomiankach lub tarchminie ale to już sprawa dla odpowiedniej agencji nie dla mnie. W szpitalu ma poparcie i stałą pomoc medycznę jak się poczuje źle lub zatruje usłużny dyrektor razem z rzeczniczką sztabu podłączą aparaturę fachowo. Mogę jeszcze się rozpisywać długo ale myśle, że to wystarczy żeby kampania wrocila do cywilizowanych standartów w konicowce była fer. Pamiętaj,że Biała to nie Nowy York a na Kosmonutów nie wszyscy głoują na ciebie Z poważaniem Czeslaw Gęgura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ma posel z międzyrzeca do bialej?wystarczy że przez tyle lat mieliśmy prezydenta z tucznej który nasze miasto traktował jak prywatny folwark. mam nadzieje że mieszkańcy Białej nie dadzą się więcej nabrac na układy posła z międzyrzeca i prezydenta z tucznej którzy knują jak utrzymać koryto.Cała Platforma z Białej Podlaskiej popiera A.A. Pozdrawiam Daniel!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Romek napisał:
Dzięki Palikotowi PO osiągneła nie najlepsze wyniki na lubelszczyźnie. Żmijan człowiek Palikota twórczo kontynuuje poczynania swojego mistrza. Jeżeli Tusk mówi nie róbmy polityki, budujmy Polskę to sytuacja kiedy Żmijan rozbija ze względów politycznych dobrą koalicję dla Białej jest wypowiedzeniem posłuszeństwa szefowi. Dni Żmijana sa w PO policzone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...