Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grafficiarze poszaleli. Teraz zapłacą za malowanie

Utworzony przez no i dobrze!, 16 kwietnia 2009 r. o 20:11
Mam nadzieję, że Ci graficiarze, którzy niszczą elewacje odpowiedzą za swoje występki i naprawią wszystkie szkody jakie wyrządzili. Tak właśnie być powinno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście dzielnej bialskiej policji nie interesują autorzy napisów typu "AZS" bo to jest ozdoba wg. redaktora Dz.Wsch..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Oczywiście dzielnej bialskiej policji nie interesują autorzy napisów typu "AZS" bo to jest ozdoba wg. redaktora Dz.Wsch..
Gdzie on napisał że to jest ozdoba ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
azs napisał:
Gdzie on napisał że to jest ozdoba ?
On nie zauważył tych tych napisów na murach bo pewnie "azs" to temat tabu w mieście nad krzną. Malują oczywiście krasnoludki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
On nie zauważył tych napisów na murach bo pewnie "azs" to temat tabu w mieście nad krzną. Malują oczywiście krasnoludki.
Jest wiele różnych napisów na ścianach "w mieście nad Krzną". Dlaczego akurat o tym napisie miałby pisać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
azs napisał:
Jest wiele różnych napisów na ścianach "w mieście nad Krzną". Dlaczego akurat o tym napisie miałby pisać ?
Jest ich bardzo, bardzo dużo na mieście. Autorzy napisów twierdzą ponadto, że Biała to "ich miasto". Coraz więcej policjantów na koszt podatnika musi chronić mecze Podlasia, czy to normalne ?. Chuliganerka w Białej powoli rozkwita, ciekawie zapowiada się EURO 2012 w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krasnoludek napisał:
Jest ich bardzo, bardzo dużo na mieście. Autorzy napisów twierdzą ponadto, że Biała to "ich miasto". Coraz więcej policjantów na koszt podatnika musi chronić mecze Podlasia, czy to normalne ?. Chuliganerka w Białej powoli rozkwita, ciekawie zapowiada się EURO 2012 w Polsce.
Nie masz większych zmartwień ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
azs napisał:
Nie masz większych zmartwień ?
Jak to mówił Wałęsa, "nie chcesz mieć gorączki stłucz termometr".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaak, Bolek różne rzeczy mówił. Ostatnio że nasikał do kropielnicy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
azs napisał:
Taaaak, Bolek różne rzeczy mówił. Ostatnio że nasikał do kropielnicy...
Co ?, jak anonimowo to odwaga staniała. Pisz wniosek o order do pałacu prezydenckiego, pewnie masz przeszłość jak kryształ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ipn napisał:
Co ?, jak anonimowo to odwaga staniała. Pisz wniosek o order do pałacu prezydenckiego, pewnie masz przeszłość jak kryształ.
Dlaczego "staniała" ? O co ci chodzi ? Przecież się podpisałem : "azs". A ty ? Moja przeszłość : sam osobiście tymy ręcyma obaliłem komunizm, w Polsce i w Sowietach. A Gorbaczow to moje nieślubne dziecko.Wystarczy na order od Kaczora ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...