Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Granda z tą micrą!

Utworzony przez a, 12 października 2008 o 19:07
Wielkie mi co, może jeszcze początkujący kierowcy zmuszą rodziców żeby w domu było takie auto jak w WORDzie? Jak ma świadomość że nie pojedzie niczym innym niż to co na egz, to po cholerę prawko robić?! Ja nie robiłem halo, że kurs był na Lanosie, egz na Punto i jakoś zdałem i żyję. Żenada.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Może wreszcie egzaminowany sam by wybierał, jakim autem chce zdawać egzamin ? Niech WORD-y zakupią tyle modeli, aby można było wybrać samochód, a nie wszyscy podporządkowują się jednemu... Ośrodki egzaminacyjne powinny mieć płacone za zdany egzamin, a nie za chęć zdania. Wówczas kamery w autach egzaminacyjnych były by wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem
0
Eksploatacja Nissanów za dużo kosztowała dlatego word postanowił zmienić na tańszą a róznicę dołożyć pracownikom do pensji. W wordzie nic nie zginie a już na pewno pieniądze.
0
Niech szkoły nauki jazdy pomyślą kogo zatrudniają jako instruktorów.
0
W ostatnich wyborach samorządowych Zbigniew Kot i dealer Fiata startowali z tej samej listy - Porozumienia Samorządowego (bliskiego PO). Dyrektor WORD zaprzecza jednak, by miało to jakikolwiek wpływ na wybór marki. ZAŁOŻĘ SIĘ ŻE MIAŁO.
0
Gość napisał:
W ostatnich wyborach samorządowych Zbigniew Kot i dealer Fiata startowali z tej samej listy - Porozumienia Samorządowego (bliskiego PO). Dyrektor WORD zaprzecza jednak, by miało to jakikolwiek wpływ na wybór marki. ZAŁOŻĘ SIĘ ŻE MIAŁO.
A czy Zbigniew K. zaprzeczy również temu że załatwia po znajomości dzieciom prominentnych osób przyspieszenie egzaminów na prawo jazdy? ile to kosztuje Zbyszku?
0
A jak w przyszlosci pokupuja sobie Toyoty to nie beda umieli jezdzic. Co to za bzdura ze musza jezdzic tymi samymi markami> Jak ktos umie jezdzic to umie a jak nie to mu nic nie pomoze.
0
lody, lody na śmietanie nawet i na tym POziomie
0
Gość napisał:
A jak w przyszlosci pokupuja sobie Toyoty to nie beda umieli jezdzic. Co to za bzdura ze musza jezdzic tymi samymi markami> Jak ktos umie jezdzic to umie a jak nie to mu nic nie pomoze.
Jesteś Baran i tyle! Wiesz co to wolny rynek? Jeśli będę miał kurs i do wyboru dwie szkoły, w jednej samochody takie jak na egzaminie w drugiej inne, to jak myślisz gdzie pójdę na kurs, gdzie ty byś poszedł. Egzamin to formalność którą trzeba zdać ale to nie czyni jeszcze kierowcą!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: