Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Graś o sprawie Kucharskich: To bulwersujące, będzie kontrola

Utworzony przez :, 12 września 2013 r. o 20:05
Niestety ale takie działanie prowadzi do tego, że z całą pewnością nie dam już nigdy swojego głosu Platformie. Chociaż na nich ostatnio głosowałam to dzisiaj patrząc na te żenujące działania, to i inne wiem, że nie jest to już partia zgodna z moim spojrzeniem na pewne sprawy. Jeden głos macie z głowy na 100% szanowni platformiacy. Dalej tolerujcie nepotyzm i inne wybryki a źle się to dla was skończy przy wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ale takie działanie prowadzi do tego, że z całą pewnością nie dam już nigdy swojego głosu Platformie. Chociaż na nich ostatnio głosowałam to dzisiaj patrząc na te żenujące działania, to i inne wiem, że nie jest to już partia zgodna z moim spojrzeniem na pewne sprawy. Jeden głos macie z głowy na 100% szanowni platformiacy. Dalej tolerujcie nepotyzm i inne wybryki a źle się to dla was skończy przy wyborach.
Im już głosy nasze nie będą NIGDY potrzebne, ci komucho-konfidenci zostaną zmieceni ze sceny politycznej raz na zawsze,już tyle złego komuchy narobiły,nie będzie  "MOCNEGO "aby ten kraj podnieś z kolan !!!! i przywrócić mu odpowiednią pozycję w Europie i na świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to jest cała PO - kolesie i układy. I dlatego Tusk musi odejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u pisiorów było to samo, obecny układ władzy to jeden wielki przekręt, wszystkie partie to starzy politycy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PeŁo i wszystko jasne partia zdrajców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słowa na plakacie Kucharskiego " Lubelszczyzna wejdzie do gry" a ty Kucharskie wchodzą do gry Brawo,że na niego głosowaliście :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u pisiorów było to samo, obecny układ władzy to jeden wielki przekręt, wszystkie partie to starzy politycy.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u pisiorów było to samo, obecny układ władzy to jeden wielki przekręt, wszystkie partie to starzy politycy.
Z czego u ciebie w głowie czerwony  warchole takie zacietrzewienie,co ci ten kaszubski żyd obiecał ?czy co ci w ten łeb zrobił ?z czego taka pustka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszamy do lubartowa RCEZ pod patronatem starosty,to co tu się dzieje to łuków to mały pikuś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ładnie ze strony rzecznika rządu, ze się zainteresował ta bulwersującą sprawą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo panie pOśle! Cała Polska widzi jak pan ciężko tyra dla dobra miasta.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Graś - coś Pan taki zbulwersowany. To samo jest w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim, Urzędzie Marszałkowskim, Urzędzie Miasta w Lublinie. To jest jedna z przyczyn, że ludzie WAS PO nienawidzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni jeszcze wyrazić ubolewanie albo co najmniej głębokie zaniepokojenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA bym zrobll tak samo; rodzina to rodzina; no komu mam zalatwic robote jak nie komus z rodziny, i wydaje mi sie ze postepowanie kucharskiego jest bardzo na miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można zatrudniać sobie rodzinkę, ale za własne pieniądze. Praca na publicznych stanowiskach musi być przejrzysta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO,PSL,SLD itp to wielka rodzina. Co w   Polsce gorsze jest od kary śmierci? Żyć bez rodziny. I wg  teorii Tuska p[rzeżyją najmocniejsi Polacy. Zgadza to się z teorią Darwina,że odbyt kształtyje byt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest absolutnie naganne i obciąża PO.  Analogiczą sytuację będziemy mieli za rządów sekty pisowskiej, na beton. Różnica polegać będzie jedynie na tym, że dzisiaj z trudem, ale przechodzimy jednak kryzys,że szanują nas w Europie i świecie, natomiast podczas rządów sekty nastąpi totalny dramat Polski i Polaków. Podziały i awantury rozlczeniowo-historyczne,  awantury w układzie międzynarodowym, bezradność w polityce gospodarczej i idiotyczne decyzje, rozłożą  Polskę i Polaków. Przekonacie się o tym,  ale będzie za późno by się wycofać. Kaczyński, Hofman, Błaszczak, Macierewicz i  inni to  merytorycznie, wyjątkowo nieudolni ludzie. Znamy już to z poprzednich rządów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest absolutnie naganne i obciąża PO.  Analogiczą sytuację będziemy mieli za rządów sekty pisowskiej, na beton. Różnica polegać będzie jedynie na tym, że dzisiaj z trudem, ale przechodzimy jednak kryzys,że szanują nas w Europie i świecie, natomiast podczas rządów sekty nastąpi totalny dramat Polski i Polaków. Podziały i awantury rozlczeniowo-historyczne,  awantury w układzie międzynarodowym, bezradność w polityce gospodarczej i idiotyczne decyzje, rozłożą  Polskę i Polaków. Przekonacie się o tym,  ale będzie za późno by się wycofać. Kaczyński, Hofman, Błaszczak, Macierewicz i  inni to  merytorycznie, wyjątkowo nieudolni ludzie. Znamy już to z poprzednich rządów.
Rozumiem Jozef że teraz jest dobrze, bo ja uważam że gorzej być nie może i trzeba niezłą rentę ciągnąć aby takie dureństwa wypisywać jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO,PSL,SLD itp to wielka rodzina. Co w   Polsce gorsze jest od kary śmierci? Żyć bez rodziny. I wg  teorii Tuska p[rzeżyją najmocniejsi Polacy. Zgadza to się z teorią Darwina,że odbyt kształtyje byt.
Dlatego ten kaszubski żyd musi odejść wraz z całą tą bandą komucho-konfidentów,tak dalej być nie może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO,PSL,SLD itp to wielka rodzina. Co w   Polsce gorsze jest od kary śmierci? Żyć bez rodziny. I wg  teorii Tuska p[rzeżyją najmocniejsi Polacy. Zgadza to się z teorią Darwina,że odbyt kształtyje byt.
Nie ma nawet o czym dyskutować, tusk musi odejść !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...