Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Greenpeace blokuje w Małaszewiczach transport rosyjskiego węgla

Utworzony przez klimatolog, 28 października 2009 r. o 09:39
deb***E jakich mało! A to wszystko za nasze pieniądze Polecam: http://www.youtube.com/watch?v=TXnqmon_Z5E
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klimatolog napisał:
deb***E
Tak tak D-E-B-I-L-E !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie ekolodzy to zwykli terroryści !! Ekolodzy praktycznie nie istnieją, bo praca ekologa jest niewdzięczna. To co widzimy w telewizji to zwykli ekoterroryści. Gdzie są ci ekolodzy jak trzeba edukowac dzieci w szkołach? Gdzie oni sa jak dzieci łamią drzewa czy chodzą po trawnikach??Grdzie są ekolodzy jak dzieciaki ganiaja koty lub rzuucaja w nie kamieniami? Gdzie są ci ekolodzy jak na wsi wycina się jak popadnie drzewa na opał? Ich nie interesuje ekologia ich interesuje tylko zaistnienie w mediach i kasa ! Ciekawe czy maja świadomośc jak bardzo nieekologiczmne są np. ubrania w które codziennie się ubierają. Śmiać mi się chce z takich pseudoekologów i na miejscu służb porządkowych rozgoniłbym to towarzystwo na 4 wiatry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno się do nich strzelać bez ostrzeżenia !!! Zwykła banda wyłudzaczy gotówki !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E tam! Wezwać odział prewencji z Lublina i pałami towarzystwo rozgonić. A co ujdzie z podpał to miejscowi chłopi widłami załatwią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie maja innych zajęć, bo jakby mieli to by się pierdołami nie zajmowali. Nawiedzeni i tyle jak to w sekcie pranie mózgu robi swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby tak wszyscy mamy przestrzegać prawa, a zielonych ono nie dotyczy? Czemu SOK jeszcze ich nie zdjął? Przecież port przeładunkowy jest obiektem zamkniętym z zakazem wstępu osobom postronnym. Poza tym czy którykolwiek z tych zielonych przygłupów ma uprawnienia do chodzenia po torach? No właśnie, odpowiedź nasuwa się sama... Skoro aż tak im zależy, żebyśmy mieli czystą energię, to niech idą blokować elektrownie węglowe, a nie przeładunek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VIP napisał:
Powinno się do nich strzelać bez ostrzeżenia !!!
Popieram w całej rozciągłości !!! Każdemu KULA W ŁEB !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego sprowadza sie wegiel z rosji, a likwiduje sie swoje kopalnie w kraju i ludzi wyrzuca sie na bruk?? Tak zlikwidowano stocznie i inne zakłady, a w obecnej chwili chce sie zlikwidowac zakłody Cegielskiego w Poznaniu. Czy rząd robi to celowo czy jest głych i slepy...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonim ;] napisał:
Dlaczego sprowadza sie wegiel z rosji, a likwiduje sie swoje kopalnie w kraju i ludzi wyrzuca sie na bruk?? Czy rząd robi to celowo czy jest głych i slepy...?
Po co pytasz jeśli wiesz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi bez roznicy czy on polski ruski czy nawet jakis tam. dla mnie liczy sie cena. a ta przemawia za weglem z importu wiec sie zastanow co piszesz wolisz palic polskim weglem za 800pln czy importownym za 600pln. masz duzo kasy to pal polskim ja wole ruski i tanszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fgghjjj napisał:
mi bez roznicy czy on polski ruski czy nawet jakis tam. dla mnie liczy sie cena. a ta przemawia za weglem z importu wiec sie zastanow co piszesz wolisz palic polskim weglem za 800pln czy importownym za 600pln. masz duzo kasy to pal polskim ja wole ruski i tanszy
Wiesz dlaczego nasz węgiel jest droższy bo nasza Mafia Węglowa jest droższa niż Ruska, ale na razie cicho sza. Popatrz jak ładnie wyciszono ostatnią katastrofę, a już była mowa o łamaniu wszelkich przepisów BHP i co i nic a ojcowie i synowie płonęli jak pochodnie. Zrobiliśmy Żałobę Narodową i pewnie jeszcze nie jedną będziemy mieć. Kasa się liczy, ch*** z ludźmi, ciągle rodzą się, bezrobocie jest duże chętnych nie brakuje do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...